Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


Všechny aktivity

Toto vlákno se aktualizuje automaticky.     

 1. Dnes
 2. Yesterday
 3. Brno a Jihomoravský kraj

  @dadacek jelikoz nevim, kdo jsi, tak se spis zeptam, o co jde a k cemu je to treba vedet? :) protoze to podle me nejsou Husovice ;)
 4. Brno a Jihomoravský kraj

  nejde v originálním zazimovat to čislo domu?
 5. Tajný vypínač žhavení

  Ano, to Já právě nechci udržovat další SIMku. Za další, kradou se ještě vůbec octy 1, rv: 2000?? Prozatím jsem do ni investoval dost peněz, proto ji chci zajistit, ale nemyslím, že by kvůli octavii 1 někdo riskoval... Nevím, třeba jsem naivní.
 6. vadne cidlo teploty vody-spotreba?

  Já měl zato (snad to nepletu s Felicí kde to tak bylo opravdu), že čidlo je právě dvojitý - jeden obvod pro budíky a jeden pro ŘJ. Proto budík může ukazovat OK teplotu, ale ŘJ dostává jiný/špatný údaj a podle toho se potom chová (vliv na spotřebu, na starty...). Začal bych tedy opravdu tím čidlem, taky jsem měnil. Značku nevím, když je origo na mě moc drahý tak koukám alespoň výroba Germany, ostatní neberu (nebo jen u nepodstatných dílů).
 7. Tajný vypínač žhavení

  To že mi na mobil přijde hláška se mi líbí a vím o tomto řešení. Blbý je - pokud teda nemám špatnou info - že musím v každým takovým zařízení udržovat aktivní SIM. Pokud bude předplacená, musím si hlídat pravidelný dobití (myslím všichni operátoři vyžadují) a když přijde na tu SIM upozornění na konec kreditu, tak já se to asi nedozvím. A paušální SIM to budou mít asi podobné, ale neznám to moc... A možná detail - musím mít vyřešeno stálé napájení a event. záložní napájení (možná to už má v sobě to zařízení, nestudoval jsem...)...
 8. Nulování ujetých km, spotřeby atd

  Nemáš náhodou zapnutý špatný mód? Vpravo nahoře je na displeji ve čtverečku 1 nebo 2. Jeden z módů mezi vypnutím klíčku svoje hodnoty nuluje (teď nevím který, asi 1). Módy se přepínají, ale teď nevzpomenu jak...něco na ovladači, možná i podržení...nevim, mám stabilně ten mód co nenuluje. V nějakém manu se vyčte, nebo to někdo chytřejší zde napíše... Teď ještě koukám na tvůj příspěvek - jestli se ti vynuluje aktuální čas (kolik je momentálně hodin), tak bude asi problém jinde jak píší druzí. Ale třeba jsi myslel vynulování doby jízdy a to by měl být ten mód...
 9. Brno a Jihomoravský kraj

  Nějaký tip prosím, kde by toto mohlo být v Brně? Vrchní obrázek, napadají mě Husovice, ale přesněji, ulice nebo tak něco? Díky jo a kdo uhodne a bude to opravdu tam, má u kamarádky třeba (ale pouze na vlastní nebezpečí :D )
 10. Plivárna

  Vypadá, že je ok, už zase žral a šel jsem se ním projít a bez problému, aji kadil normálně. Tak snad jen něco špatného sežral. Ale věřím, že je to smutné, mi taky ráno nebylo do zpěvu, když jsem ho viděl. Sice je to jen pes, ale přeci jen ho vídám 12 let den co den a je to součást smečky.
 11. Nulování ujetých km, spotřeby atd

  Ji. Taky mi to dělalo, mazalo hodiny i rádio. Nová baterie a vše ok Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
 12. Jakou kameru?

  Budu kupovat druhou kameru do auta, protože mě to nebaví pořád přehazovat. Mám Mio C330 a nejsem moc spokojen - kvalita obrazu, držák. Koukám po této https://www.alza.cz/navitel-r1000-d5115954.htm Má někdo zkušenost? Jak funguje ten magnetický držák?
 13. Nulování ujetých km, spotřeby atd

  Ahoj, mas spatnou (slabou) baterku a pri startu ti klesne napeti natolik, ze se ti vynuluji udaje z budiku.
 14. Sedačky O1 tour

  A teď jsem zjistil ještě jedno překvapení nejde my vytáhnout bezpečnostní pás ze zadního opěradla.Když za něj zatáhnu tak je to jakoby zaseklý.Neřešil to někdo pls.???
 15. POLAR FIS+ Advanced

  Asi to vyskúšam, díky za typ.
 16. POLAR FIS+ Advanced

  Taky bych odpojil a nechal pár dnů stát. Já s polarem nikdy problém problém neměl ohledně baterky a to už ho mám několik let
 17. POLAR FIS+ Advanced

  Tak ho na zkousku odpoj at vyloucis cim to je.
 18. Plivárna

  Tak šlo by do toho lidi namotivovat, jak jinak, než přes peníze, např. slevou z pojistky. Mohli by to dělat i automobilky v rámci předvádění nových vozů atd. Možností je spousta, nejkrajnější možnost je, že by to bylo povinné, ale s tím bych sám nesouhlasil, protože to je jen další regulace a ty nefungují.
 19. Pls, dal by se pro nas slepe usery ,zvetsit znak neprectenych prispevku Nový rastrový obrázek.bmp
 20. POLAR FIS+ Advanced

  Servus páni, od Vianoc 2017 mám polar fis+ advance v mojej O2 r.v.2007 TDi 77kW, čiže chvíľku, a myslím si že spôsobuje vybitie baterky na totálku. Je pravda že od vianoc som vela nenajazdil, ale stalo sa mi že auto aj mesiac stálo v garazi a štart bol na šupu a teraz po montáži mám do týždna vybitú baterku. Nič iné okrem polaru som nerešil. Posledný prípad auto bolo vybité uplne (na baterke 9,8V) myslel som že baterka je mrtvá, ale nabíjačka a oživovací režim ju dostali opäť do formy. Nabila sa a všetko fungovalo s autom som bol asi na 120kilometrovej ceste, žiaden problém. Prišiel som domov a auto dal opäť do garáže a teraz po 11 dňoch som išiel kuknúť do garaže a baterka 11,8V tak opäť nabíjačka a udržovací režim. Garáž sice nieje vykurovaná ale tiež v nej nemrzne, vždy je teplota okolo +3°C aj ked je vonku -5°C a viacej. Baterka má 3 roky a je to Bosch 77Ah. Minulu zimu auto stálo viac ako mesiac a aj v mrazoch a žiaden problém nebol, a teraz sa začalo kopiť vybitie baterky po chvílke. Je možné že baterka fakt v riti, ale je to menej pravdepodobné ako práve ten polar. Auto dobíja tak ako má 14,4V a prúdi tečú správne, všetko som pomeral. Chcem sa preto spýtať či niekto ďalší zaznamenal podobný problém. Ďiky za info.
 21. Kryptomeny

  :)
 22. Kryptomeny

  VEN a spolupráce s BMW? Imho se to 26.2. dozvíme na rebranding eventu v Singapuru ... já jsem momentálně z 60% ve Vechainu, včera jsem prodal vsechno svoje NANO a hodil to do VENu, jsem rozhodnutej to podržet přes ten event 26.2., protože věřím ve velky věci :-) Minimálně to BMW :-) Ale uvidime, nastavil jsem stoploss tak, abych byl vůči včerejšímu vstupu v plusu. Jestli to vyjde, tak pak koupím NANO zpátky, který jde do pěkných slev... :-) a ještě něco vydělám.
 23. Plivárna

  Jo, přednosti na křižovatkách bez značek, to je síla. Mně to připadá, že spousta těchto rádoby řidičů se bez patřičné značky ani nevyčůrá. V pondělí na Nových Butovicích čtyři auta v takové křižovatce, po několika vteřinách, kdy se nic nedělo, protože troubové netušili, kdo a v jakém pořadí má jet, jsem na to šlápnul a za patřičných nadávek ji projel bez ohledu na to, kdo má přednost. Ti ostatní tam nejspíš stojí ještě teď... Ad průběžné vzdělávání řidičů - tam bude asi hodně záležet kde, kdo a jakým způsobem to bude provádět. Já pamatuji doby, kde se v práci i řidiči referenti museli účastnit každý rok několikahodinového školení zakončeného klasickým testem (stejným jako při závěrečné zkoušce na řidičák) a stejně se tam vždy našla spousta borců s dotazy a problémy třeba s křižovatkami, u kterých se člověk divil, jak je možné, že vůbec mají řidičák - podotýkám, že to byli lidi, kteří měli papíry a praxi obvykle desítky let...
 24. Plivárna

  systém a nabídka tady je, ale lidi nejsou ochotní investovat peníze do svého vzdělávání - vidím to dnes a denně. Raději lidi investují 2-3x ročně do nového mobilu a dalších viditelných věcí, ale protože vzdělání a osobní posun není vidět, tak to přeci není potřebné.
 1. Načíst další aktivity

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla a používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..