Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


TomasB

Uživatelé
 • Počet příspěvků

  10 714
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Počet nej dní

  5

O uživateli TomasB

 • Hodnost
  hodnost: RS

Návštěvy profilu

1 624 zobrazení profilu
 1. Plivárna

  Bejvávalo. Jo, jo, AGR a vůbec tahle generace jako celek něco vydržela. http://www.autoforum.cz/zajimavosti/mechanik-rozebral-motor-skody-octavia-1-9-tdi-se-skoro-700-000-km-a-nestacil-se-divit/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
 2. Vaše kuchyně

  Jezdec15: jdi do piče s reklamou, myslíš, že jsme tady pitomci? Jezdec15: jdi do piče s reklamou, myslíš, že jsme tady pitomci? Aby ti Palo nepřijel rozbít držku.
 3. Plivárna

  To byl zase týden. Jsem dneska vstal ve 12 a jsem jak pytlem cementu praštěnej. Dneska tak sotva zregeneruju a zejtra už zase neděle a pak nanovo... V pondělí jsem jel ráno do Budapešti, pak zpět a doma jsem byl někde po 22. V úterý testování nanoformulací API v HK, celej den na nohách a pak v pozdním odpoledni směr Olomouc na hotel, večeře a spát jsem šel asi v 01 a ráno v 7 vstávat. Snídaně a šup k zákazníkovi testovat upgrade stávajícího reaktoru, aby byl schopen reakce pouze v plynné fázi na heterogenním katalyzátoru, aby mohli vyvíjet konverzi H2 + CO2. Takhle jsme si hráli ve středu a čtvrtek, po 18 vždycky návrat na hotel, večeře a hluboko po půlnoci zase chrápat. No a v pátek zase Olomouc-Budapešť-Pardubice. Doma jsem byl cca v 01, něco jsem pokoukal v kompu za ten tejden co jsem doma nebyl a šel chrápat ve 4. Co za katastrofu mně čeká v pracovním e-mailu, tak z toho se v pondělí poseru.
 4. Tankování u čerpacich stanic v ČR

  Rozdil je ve spotrebe akademicky a navic to ubyva, takze jen chvili.
 5. Co me dnes potesilo...

  Dnešní vyrozumění o výsledku tendru. Věděl jsem, že část za 90.000 EUR mám vyhráno(jediná nabídka), ale ono se k tomu přidalo i dalších přes 350.000 EUR za další část, kde italská nabídka s nižší cenou vykazovala chyby. Jsem se smíchy málem potrhal a jsem za dnešek happy. Takže při pondělku hezkých přes 440.000 EUR obratu v kapse.
 6. Plivárna

  Hoši z Olomouce, co se tam u vás děje příští týden, že jsou hotely plné? Nedaří se mi najít něco volného. Prošel jsem Floru, Palace, Senimo, NH, Trinity a všude obsazeno. Aha, tak i Clarion plnej... No do pí*e!
 7. Co me dnes potesilo...

  Neodolal jsem, vlítnul do lednice, šoupnul na pánev a teď jsem dojedl.
 8. Plivárna

  Ohledně toho bydleni z exekuce, zkušenost má i Míra a nedobrou.
 9. Plivárna

  Nj, artogantní VW.
 10. Plivárna

  No ta hoďka před Rozvadovem na dálnici byla jen a čistě kvůli tomu, že dálnice stála, protože na ni parkovaly kamiony, normálně tam ti čuráci couvali. Dále chtěli na tu Shellku a tím totálně zablokovali celou dálnici, protože tam je kvůli rekonstrukci zúžení. Nám se nakonec povedlo přes tu Shellku projet na druhou stranu na Mekáč, tam jsme pojedli, ale zpátky jsme stáli hodinu na Shellce, než se nám povedlo vyjet ven. Hovada... Jardo, říkám ti, že dementi nemohli zaparkovat, tak parkovali normálně v těch zbylejch cestičkách, kde měly projíždět auta. Prostě prvotřídní čuráci. A to ještě kdyby jsme nechodili a nebuzerovali a nejebali je, tak by jsme tam byli dál. Čurák vyhodí blinkry a hotovo, poser se. Kdo by čekal, že kokoti to ucpou totálně? Hele, na férovku, je mi nějaký kamioňák u prodele, prostě nesmí ucpat průjezd, že už nikdo dál jet nemůže. Kurva, kde to jsme?
 11. Plivárna

  Jardo, ale bezohledně zablokovat komplet dopravu, na to není omluva. Jak já a další k tomu příjdem, že si oni odstaví kamiony a nikdo už neprojede? Na dlouho zastavili i dálnici samotnou, zcela zablokovali tu Shellku a nedalo se jet ani dopředu, ani zpátky. On prostě nemá kde zaparkovat, tak to nechá stát, kde zrovna je a je mu u prdele, že další už neodjedou. Takhle jsme trčeli mezi 22-23 hodinou na Shellce, bez možnosti odjet. A to už jsme asi hodinku stáli předtím na dálnici. Ze Švýcarska jsme vyjížděli v poledne. A komplet celá trasa naprosto na piču. A jako bonus na Rozvadově toto.
 12. Plivárna

  No dobře, ale ať mi nikdo nevykládá, že všichni jednotně museli zastavit zrovna na Rozvadově. A za další, nechat to stát přímo v cestě taky ne. Však to mohli nechat stát taky v DE, ale to se jim asi nechce. Tam parkoviště kolem dálnice zela prázdnotou. Taky mohou sjet někam mimo. Oni blokovali i výdejní stojany, průjezdné cestičky, prostě totálně to ucpali.
 13. Plivárna

  Včera jsem zuřil při návratu domů. Kamionů jak nasráno celou cestu, kolony všude možně a nakonec před Rozvadovem ucpané kamionama. Zajeli jsme si na něco k snědku na Rozvadově a pak jsme se od tama nemohli dostat. Ty hovada parkovaly všude, na dálnici, kolem benzínky, a to tak, že to prostě totálně zablokovali. Přejeli jsme ten most přes dálnici a na Shellce jsme zůstali zablokovaní a hodinu jsme tam trčeli. Těm čurákům je to jedno, on to nechá stát normálně v cestě a poserte se. Nevím proč dálniční policie toto vůbec neřešila a neflastrovala, oni by si to rozmysleli s tím parkováním naprosto všude, včetně dálnice samotné, couvání na dálnici a podobně. On nemá kde zaparkovat, tak to klidně nechá stát v cestě a nezajímá ho, že se nedá projet. Když jsem volal na 158, tak prej že je zítra státní svátek v DE a tak se na Rozvadově štosují kamiony. Když si tohle čtu, tak se mi otevírá kudla v kapse, protože v noci se na to policajti vyhulili a tak jako na videu to rozhodně nevypadalo. Žádné uličky na projetí nebyly. https://plzen.idnes.cz/kamiony-svatek-nemecko-rozvadov-doq-/plzen-zpravy.aspx?c=A161101_182730_plzen-zpravy_zuf
 14. Vtipy a vše podobné

  A co s tím má jako Google společného? Že jako nebude OC vyhazovat ve vyhledávání? Tak to by snad nevadilo.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla a používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..