Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


Ofeig

OctaviaClub
 • Počet příspěvků

  1 028
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Ofeig

 • Hodnost
  hodnost: ELEGANCE

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Návštěvy profilu

423 zobrazení profilu
 1. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  Vždycky když vidím tyhle nabídky, tak se tak lehce pousměji nad velikostí našeho domu a rozpočtem, který máme :) Ale souhlasí, že ve městech je tohle normální cena. Když jsem řešil možnost bydlení v Brně (2 roky zpět), tak podobné domy nabízeli kolem 6-7 mega. A procento úroku v mém případě dělá skoro 16 tisíc ročně
 2. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  No já mám 1,29 na 10 let, ale sazba byla z listopadu 2016. Klukovi z práce teď nabízejí na 5 let 2,19%, ale má jeden záznam, takže má jen dvě nabídky.
 3. POPLATKY OCTAVIACLUB

  Jde vidět, že si to "el presidento" (nebo možná paní prezidentová) hlídá... Posláno začátkem týdne a už dnes ráno svítí na profilu zaplaceno B)
 4. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  Pojďme radši začít zase stavět. Už aby bylo konečně nad nulou a dalo se něco dělat :jelen:
 5. FOTOGRAFICKÉ ÚLOVKY Z ULICE

  Tahle edice byla prostě úžasná :palec:
 6. Brněnská knajpa # 4x4+4 <;o))

  Brzo začne platit rezidentní parkování v Brně, tak se třeba dočkáme podobných srand i u nás :jelen:
 7. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  No já vzhledem k mojí ploše (cca 2000m2) se poohlížím po nějakém traktůrku. Zatím při stavbě to mám za večer zdolané s křovinořezem
 8. Brněnská knajpa # 4x4+4 <;o))

  Tak člověk je z toho celý zmatený :jelen: Knajou asi budeme pokračovat plynuje, pokud se někdo neodváží založit novou. No a ta "netypická" nehoda - myslíš, že to je výzkum dopravních nehod ŠA. Auta takhle převážejí, aby z něj nic neodletělo atd. Auto pak rozebírají a zjišťují, co bylo při nehodě špatně, co dobře, co zlepšit.
 9. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  Tak jiný kraj, jiný mrav. Za mě to taky je celkem ošklivost. Ale třeba o našem domě určitě taky kolují řeči, že to vypadá blbě a proč je to takový dům, jaký je. Přitom někdo měl třeba důvod něco takového postavit - teda určitě neobhajuji mix nejrůznější pokusů o vkus. My na vkus nehrajem, ale jedeme na praktičnost. Ta je pro nás číslo jedna :palec:
 10. Co me dnes potesilo...

  Boby je od nádráží celkem kus pěšky. Šalina k němu nejezdí. Existuje varianta a to autobus č. 67, který jede od nádraží (točna trolejbusů) až k Boby. A nebo teda sednout na taxík ... https://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x=16.6080840&y=49.2021237&z=14&rc=9mNMMxTsFZf4Smei&rs=pubt&rs=firm&ri=15208446&ri=12883493&mrp=%7B%22c%22%3A113%7D&mrp=%7B%22c%22%3A113%7D&rt=&rt=
 11. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  Tak jo pánové, zítra ještě jdeme na domek trochu poklidit a přemístit nějaký vnitřní překlady, ale je načase Vám zatím poděkovat za všemožné tipy ke stavbě. Byla to makačka, ale cíl letošního roku splněn - máme to pod střechou, okna i dveře na místě, vrata zapaklovaný. Ale nebojte, ještě o mě něco uslyšíte :jelen:
 12. Brněnská knajpa # 4x4+4 <;o))

  Člověk se chvilku věnuje stavbě a nestíhá se divit :-D Za mě je teda nafta, prostě nafta, ale už jsem jezdil pár TSi, který měli i zajímavou spotřebu. Tak snad bude brzo s broukem po problémech...
 13. Co me dnes potesilo...

  Já jsem zase za P10 rád :) Mám ji půl roku a spokojenost. Navíc jsem chtěl telefon okolo 5 palců, což už P10 Mate nesplňuje. A za mě je sympatičtější mít čtečku otisku na přední straně. V práci mám telefon na stole/v držáku a nemusím složitě hledat "místečku" na zádech :jelen:
 14. PayPal-rada

  Já když nainzeroval tablet, tak do 10 min odpověď Američana z sbazaru, jestli je ještě volný :jelen: :jelen: Vyřešil jsem to ignorací.
 15. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  Takové nemáte někdo tip/nápad čím zakrýt vrata na zimu? Otvor 2,75x2,5m - a je potřeba, aby se aspoň část dala otevírat (ne denně, ale aspoň když budeme něco na baráku dělat).

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla a používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..