Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


mikl

OctaviaClub
 • Počet příspěvků

  989
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Počet nej dní

  2

O uživateli mikl

 • Hodnost
  hodnost: AMBITION

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Návštěvy profilu

1 329 zobrazení profilu
 1. zapojení všech repro

  Že to jedno není,to už Ti psal p2p.Hrát to bude,ale přehozením asi potlačíš basy,protože membrána bude chodit obraceně. No a co se týká ISO konektoru,jak to,že nepoznáš kde je + a kde -?Na fotce a v tabulce to je popsané.Od konektoru z auta vedou dva vodiče,další dva pokračují od středobasu nahoru k vejšce.Tak když bude dělat např. LP dveře,mrkneš jaká barva vodiče je na ISO v pinu 5 a 6.5 je + a 6 je - co na tom není jasné? Jo a kdyby se v tom někdo vrtal před tebou a barva nesouhlasily,tak si vodič propípneš a je to,ne?
 2. Co me dnes potesilo...

  To jo,no,ale tak utratil jsem za větší pikačoviny.
 3. Co me dnes potesilo...

  18000 jedno,nějaká akce jinak 21000 kus
 4. Co me dnes potesilo...

  Vzhledem k tomu,že zpravidla poblíž polehává nějaký chlupatý kazišuk,tak tyto starosti zřejmě nehrozí. Jinak z Jardy hovoří starý praktik,protože leckdy zaklekne ráda každá ,ať už dáma ,nebo nedáma
 5. Plivárna

  Upřímnou soustrast Jardo.
 6. zapojení všech repro

  Podívej se na ISO konektor za rádiem.
 7. Co me dnes potesilo...

  Jo,tak tam jsem je asi také poprvé viděl.Jenom Joey a Chandler měli mechanická a zřejmě kožená.Mechanická bych asi přežil,ale kůži natož koženku jsem nechtěl.Až nedávno jsem našel látková,mechanická i elektrická,ovládání kabelem nebo dálkou.vybral jsem elektrická s dálkovým ovládáním a nelituju.
 8. Co me dnes potesilo...

  Tak to já asi déle než dva roky,ale dost si stahuju a i dobře se v tom hraje PS.
 9. Co me dnes potesilo...

  Mně potěšilo,že jsem se konečně dočkal výroby jiných TV křesel než koženkových a hned jsem si udělal radost.
 10. Hodinky

  Akumulátor v Citizen Eco-Drive mi vydržel devět let tři měsíce.Prakticky umřel ze dne na den.
 11. Co me dnes potesilo...

  Pokud jsem správně pochopil,svítí to společně s obrysovkami,je to tedy boční obrysové světlo a boční oprysové světlo je na vozidlech kategorie M1 nepovinné,ale volitelné.Nikoliv zakázané.Pokud tedy dodržíš zásady pro elektrické zapojení,umístění a homologovanou svítilnu,mít ho můžeš. zapojení-svítí společně s předním a zadním obrysovým světlem umístění pro vozidla kategorie M1- na výšku:250mm-1500mm pokud nelze dodržet až 2100mm. na délku: u vozidel nepřesuhující 6m jedna boční obrysová svítilna v první,nebo poslední třetině. svítilny označeny homologační značkou SM1,pro vozidla M1 lze použít i svítilny označeny SM2 vše řeší předpis EHK č.48 Je to naprosto stejná záležitost,jako dodatečná montáž mlhovek,dálkových nebo denních světel atd. Jiná situace by nastala pokud by to bylo US svícení,tedy obrysovka v blinkru.Ano,potom by to byla nepovolená úprava,protože svítilna pro blinkr má homologaci poze pro směrovku (1,2a,2b,3,4,5) ,nikolv SM1,nebo SM2.To je samozřejmě dle ECE.48 špatně.
 12. Jakou startovaci stanici?

  Při výběru jsem přehlédl ještě jeden,možná ještě o něco výkonnější.Objednat se dá také v EU. https://www.aliexpress.com/store/product/Powerful-Car-Jump-Starter-1000A-Peak-Current-for-Petrol-8-0L-Diesel-6-0L-Car-Battery/1802949_32802098799.html?spm=2114.12010612.0.0.1dc76c22NMn3kM
 13. Jakou startovaci stanici?

  Dnes jsem testoval booster trochu víc.Do auta jsem dal baterii 44Ah startovací proud 210A.Podotýkám baterie téměř před smrtí,již před lety nedala ani 1,6 ku v létě.Mám ji jenom na různé zkoušky,když potřebuji 12V. Tím jsem navodil stav vybité baterie.Připojil jsem booster nabitý na 100% a dal 3 starty po sobě.Motor před tím nastartovaný nebyl.Na konci druhého videa je vidět,že sama baterie,když jsem booster odpojil motorem ani neotočí. Vzhledem k tomu,že booster není samostatný zdroj,ale podpůrný a asi se počítá s tím,že baterie nebude úplně po smrti,myslím,že by to mohlo fungovat i v mrazu.
 14. Jakou startovaci stanici?

  Ne,že bych mněl velké zkušenosti,ale dnes mi něco podobného přišlo z AliExpressu. https://www.aliexpress.com/item/New-Auto-power-bank-14800mAh-car-jump-starter-12v-emergency-portable-car-battery-charger-booster-Multi/32707305661.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.IVd3KW Vybíral jsem booster se startovacím proudem co nejvyšším,protože mám taky 1,9 TDi a ta startovací proud potřebuje vyšší.Kupoval jsem od prodejce,který nabízí prodej ze skladů v Evropě.Tedy žádné DPH,žádná celnice,objednal jsem 8.2. a dnes mi bylo doručeno UPS. Ta z Tvého odkazu má startovací proud pouhých 200A a podle mně si nafta ani neškrtne. No a teď k těm jednodenním poznatkům.Booster přišel nabitý na 80%,nenabíjel jsem a zkusil připojit.Vzhledem k tomu,že baterie je nabitá a v dobrém stavu,booster se ani nepřepl do starovacího režimu.Baterii jsem tedy odpojil a připojil boostr,vyhodnotil nízké napětí v síti a do startovacího režimu se přepl.Zkusil jsem nastartovat a podařilo se,ale žádný točky to nebyly.Booster jsem dal tedy nabíjet a po nabití na 100% jsem zkoušel znova,asi po hodině.To už byl start jako na baterii.Po chvilce druhý a opět OK,potom ještě třetí a tam už byl znát úbytek,nicméně nastartovalo to.Vzhledem k tomu,že to má pracovat jako podpůrný zdroj,kdy v baterii ještě něco je a ne jako jediný jak jsem to zkoušel já,tak si myslím,že by to mohlo fungovat,jen je třeba občas zkontrolovat stav boosteru a udržovat ho mezi 80-100 % nabití.Vzhledem k tomu,že to má vydžet v provozuschopném stavu cca 6 měsíců,nemusel by to být problém.Navíc nabití z 0 na 100% má trvat 4-5 hodin.Já jsem to dobíjel z 80% na 100% asi hodinu.
 15. Vakouvá pumpa - uvolněné hrdlo

  Ne,žádná závada v diagnostice.Měřil ho servisák vakuometrem a zjisti,že je vadný.Každopádně po výměně problém zmizel.Nevím,jestli je to Tvůj případ,ale za zkoušku nic nedáš.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla a používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..