Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


Martin_TDi

OctaviaClub
 • Počet příspěvků

  4 667
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Martin_TDi

 • Hodnost
  LAURIN & KLEMENT

Informace

 • Zájmy
  všechno co má motor, sport, hudba, filmy

Návštěvy profilu

1 473 zobrazení profilu
 1. Spotřeba

  Taky se právě rozhoduji o nástupci mého plechového miláčka, kterému táhne na 15.rok a už si nejsem jistý když jedu někde dál, i když dostává velmi důkladnou péči. Jsem zvyklý na spotřebu okolo 5-ti litrů i když jezdím svižně, ale když nyní začínají dávat do TDi-ček ještě AD blue, tak je to další "klebeta" navíc, která se může kazit. Podle prodejce prý soukromníkům s nájezdem okolo 20 tis.Km ročně neprodali už pěkně dlouho dieselové auto. Jeden z mých horkých favoritů je právě 2,0TSi a nebo 1,8TSi. Nechci slabý motor, ale taky aby mě nesežral i s chlupama. Zkusím si RS-ku půjčit na víkend a pojezdit svým tempem.
 2. 9.OCTAVIA SRAZ 2017 - ŽAMBERK - 2.9.2017

  Moje zadní sklo je ready. Klidně mi Viktore pošli srazovku jako loni. Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk
 3. spotřeba 2.0TDI 110KW

  Hodně pěkné hodnoty spotřeby Honzo !
 4. Špatně sjeté zadní kotouče OCTAVIA 1

  Hele a v jakém stavu máš ložiska? Nejsou hodně volné? Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk
 5. TĚHLICE -PRASKLÝ DRŽÁK ČIDLA ABS

  Zkusit to přivařit můžeš, ale půjde to blbě. Litina se svařuje obtížně.
 6. Klepání při odbočování

  taky bych to tipnul na homokinetický kloub....
 7. Co je kde na prodej včetně ceny

  Vždy je to o přístupu. Mám látkový světlý interiér a dvě malé děti. Musím se sice o něj starat aby byl stále pěkný, ale chtěl jsem ho a nestěžuju si. Celý interiér čistím jednou ročně na mokro, řidičovu sedačku 4x ročně. Světlé koberečky mám jen na léto, v zimě gumotextilní. Takto to vypadá po 14 ti letech a 240 tisích km. Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk
 8. Zvláštní Octavia

  Opravdu zvláštní hrb ! Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk
 9. Vakouvá pumpa - uvolněné hrdlo

  Jo, demontáž je v pohodě. Ničeho se není třeba bát. Sponu dáš pak novou klidně klasickou Norma sponu pokud jsi tam měl tu origo jednoúčelovku .
 10. Vakouvá pumpa - uvolněné hrdlo

  Přesně tak, lepidlo na kovy a je klid. Mám to taky už několik let opraveno a je klid. Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk
 11. Koupě RS

  Vypadá to moc pěkně ! :palec: Budu se v tom muset taky svézt a porovnat O3 RS TDi a RS TSi. Mám dny kdy jedu v klidu a relativně dle předpisů a pak jiné dny kdy jezdím pilu. V tomto směru mě můj starý a osvědčený motor TDi nikdy nesežere, čehož se u benzínu obávám. Ale zase ten zvuk a pocit bude možná úplně jiný. S nájezdem okolo 20 tisíc ročně to vidím spíše k benzínu.
 12. vysoká spotřeba

  Tak ten log by nebyl od věci udělat. Mi osobně ta Tvoje spotřeba připadá dost vysoká. Jezdím svižně a taky dokážu jet za 4 litry, ale i za 7 litrů. Průměr celoroční mám okolo 5,5 litrů.(zimní kola 15", letní 17"). Do 6-ti litrů bych to bral jako normál, nad 6 litrů mi to příjde už hodně, to nemá ani můj otec, který s 81kW Octou jezdí v velké části jen město...
 13. LED osvětlení nástupního prostoru s nápisem ŠKODA

  Zvažuju je dát na mojí Octě ještě do zadních dveří, ale musím vymyslet na co to zapojit. Pohledat napájecí kabely které jsou závislé na otevření dveří :rolleyes: . Má někdo zkušenost?
 14. Spolehlivost 1.9 TDI 74kW AXR

  Je to sice už PD-čko, ale při pravidelné údržbě a dochlazování turba po ostřejší jízdě Ti bude velice dobře a spolehlivě sloužit. Není problém s ním najet 500 000Km. Kámoš má tento motor, servis dělá u mě a nemá s ním problémy. Doporučím Ti dávat aditiva do nafty např. VIF
 15. Jaká baterie

  Taky jsem se každý rok před zimou o svoji baterii staral a dobil pomalu 3-4Ah na plnou kapacitu. Nyní mi po 6-ti letech řekla Akuma že už nemůže dál. Samovolně se vybíjí a neudrží napětí. Tak moje volba padla na Exide Premium 72Ah 720A. Snad bud spokojen.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.