Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


Petr81

Administrátoři
 • Počet příspěvků

  3 284
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Počet nej dní

  3

O uživateli Petr81

 • Hodnost
  odpadlík

Contact Methods

 • ICQ
  254884990

Návštěvy profilu

1 606 zobrazení profilu
 1. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  😂😂😂😂😂 vtipalku. Takova "židle" by asi doma neprošla 😂😂😂😂 Je spousta věcí, který musím dělat sám a u toho sedět u stolu :(. Já vím, že sezení je na prd, ale nějakou židli do kanclu potřebuju ..
 2. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  Kluci, vím, že se to tu už někde řešilo, ale nemůžu to najít - máte někdo vyzkoušenou kancelářskou židli ke stolu. Dobrou na záda? Poraďte :)
 3. Co je kde na prodej včetně ceny

  Jirko, víš, že ti Audi nedělá dobře :)
 4. Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

  4,2... Což mi připadá dost. Přeci jenom je to pořád jen chalupa ...
 5. Co me dnes potesilo...

  A tady pořád ani kapka....
 6. Vtipy a vše podobné

  Předsedo, takže teď už se kvůli připitomělosti někoho nemůžou ani vkládat kozy a nedej bože bobr?
 7. DOVOLENA 2018

  Věř tomu, že proti nim jsme hodně daleko
 8. DOVOLENA 2018

  Litva, Lotyšsko projeto po cestě z Ruska a jako krajina hezká, ale jinak hrůza :(. 20 let zpátky. Hlavně, že jsou v EU
 9. Plivárna

  Tome, rozhodně ne často. Všichni o tom plkají, protože nevědí, ale realita je jiný. Jsem v radě města u nás a tohle tam nefunguje ani u větších zakázek. Navíc téměř všechna výběrka musí viset na webových stránkách, takže nejsi schopen ovlivnit kdo se ti přihlásí a vybrané dodavatele musí schvalovat rada města, některá i zastupitelstvo, takže prostor není velký. Navíc na každou zakázku musíš mít peníze v rozpočtu, který ti zase schvaluje zastupitelstvo. Stejně tak územní plán - opět schvaluje zastupitelstvo, občané dávají podněty. Nikdy to není, že někdo si něco rozhodl sám ve svůj prospěch.
 10. Co me dnes potesilo...

  To víš, když jsem to skoro po dvou letech poprvý vyfotil, tak jsem změnil i avatar 😂
 11. alu disky 17" 5x112

  Prodám jeté 17" alu disky 5x112. 4ks, jsou chycené od obrubníků, jeden asi bude třeba srovnat - bouchnutý lem. Nehází, jdou vyvážit. Používané v zimě. Cena 3000,-.
 12. Co me dnes potesilo...

  že už mám taky od minulého týdne přezuto a hned to vypadá líp :)
 13. Přezouvání na letní 2018

  No právě, jestli to někdo řeší kromě STK. Tam to stejně vychází na zimu :). A to mi teď došlo, že na Supovi mám asi taky jen 92 místo 94 :)
 14. Přezouvání na letní 2018

  Dotázek na odborníky - jak moc je potřeba dodržovat váhový index na pneu? Máma má v TP na Roomsteru 185/55/15 85. A v tomhle rozměru nic s tímhle indexem kloudně není :(. Můžu tam dát 82? Auto je v benzínu takže lehký motor a v kufru většinou prázdno.
 15. Pokud to na Zlínsku funguje jak píše Chadwick je to správně. Bohužel se setkávám spíše s tím co píše Michal. Měří se tam kde ví, že vyberou a ne kde hrozí nebezpečí. U nás pravidelně Passat hlídá 50km/h na čtyřproudové silnici kolem které nejsou baráky, případně na dvouproudem pokračování mezi polena, kde jen je obec podle katastru. Tam totiž chytnou někoho vždycky, ale do města kde se rychlou jízdou může něco stát zajedou jen když jedou pro svačinu :(. A zrovna u té školy by víc fungovala uniforma než skrytý dohled. Stejně tak na dálnici, když tam jede označena Octavka 130, tak ji předjede málokdo i když neměří. Jenže oznacene auto člověk skoro nepotká, skrytý dohled každou chvíli. Bylo by potřeba zkloubit obojí dohromady

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.