Přejít na obsah

Vhodné autorádio?


Doporučené příspěvky

Nevím jestli to tu náhodou někde není, projížděl jsem tuhle sekci a nenašel jsem to, tak snad ne.

 

Chtěl bych se zeptat, jaká všechna originální rádia (nejlépe aspoň na mp3) mohu nacpat do O1? Případně někdo kdo by uměl profesionálně poradit s výběrem neoriginální alternativy? Na neoriginální by samozřejmě bylo víc nároků potom :) SD nebo USB, pasující podsvícení, nejlépe možnost co nejvíc propojit se Samsung I9000. Klidně se ozvěte i do SZ :lol:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

ako hlavnu vec by som sa zameral na to, ktore neorigo radio ti dokaze napajat v jednom signali zaroven aj ten vstavany zosilovac na antene. Nakolko ked zohnas radio, co nema tuto funkciu, musis tam pripojit rozbocovac ,ktory oddeluje signalovu zlozku od napajacej. Ja napriklad mam radio SONY CDX GT550UI a to ma uz napajanie spolu so signalom v antene, teda netreba ti ten rozbocovac. Ale to ked si pozries specifikaciu radia, tak tam pisu ,ci ma na antena vstup aj AMPLIFIER 12Voltov. Ked ma,nemas problem. Len zapojis pekne a ficis.

Odkaz ke komentáři

Duke_luke:zrovna tohle bych osobně až tak neřešil.Stačí koupit za tři stovky tenhle napáječ a je po problému http://www.elcar.cz/napajece-separatory/15-antenni-napajec-iso-din-66020.html

 

Jinak Peetrs nenapsal jsi jednu důležitou věc a to tu kolik jsi ochoten do toho radia max. investovat.Ale pokud chceš něco co by ti tam pasovalo podsvícením a umělo dobře komunikovat s tím Samsungem tak si myslím že tohle je celkem dobrá varianta http://www.prohifi.cz/autoradia/clarion-cz-501eg

Odkaz ke komentáři

Duke_luke:to napajení se tam vejde.Já ho tam mám taky plus ještě signálové kabeli k zesilovači a vše se mi tam vešlo aniž bych cokoliv řezal.

 

Mazliik:dražší sice je ale schválně jsem se Peetrsovi snažil vybrat nějaký radio co bude umět bluetooth a bude mit zelené podsvícení.Přesně jak chtěl v tom prvním příspěvku.Což mimochodem to tvoje Sony neumí.Ale jak už jsem jednou psal,chtělo by to aby Peetrs napsal kolik je ochoten do toho radia max. investovat.

Jinak jak jsi psal že na téhle jedné stránce o něm moc nepíšou tak že bude asi nic moc.Tak od čeho máme strýčka Googla?Stačí tam napsat název toho radia hned ti vyjede min. deset obchodů plus hromada stránek kde si o něm můžeš přečíst témeř vše.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Tak abych to tu trošku oživil a nezakládal stejné téma. Taky schnáním nové rádio s těmito podmínkami:

 

cena 4 - 5000 Kč

USB vstup

4x cinch výstup k zesilovači

modré podsvícení

grafický nebo ještě lépe barevný display

 

Určitě nejdůležitější vlastnost bude kvalita zvuku. Co by jste mi doporučili ? už jsem toho projel hodně a jsem naprosto v rozpacích, z toho kvanta rádií vůbec nevím co vybrat. Zatím možná favorit Pioneer DEH-7200 nebo 5200

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o 5 let později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...