Přejít na obsah

Výměna oleje v převodovce


Oldau

Doporučené příspěvky

Menil som ho v sobotu kamarátovi je to v pohode.

1,dáš dole kryt spod motora

2,uvoľníš vypúšťací šrub zo spodu prevodovky je to 17 imbus vypustíš starý olej

3,uvoľníš nalievací+kontrolný šrub z boku prevodovky od chladiča takisto je to 17 imbus

4,vrátiš späť vypúšťací šrub utiahneš

5,naleješ nový olej kým nevyteká von cez nalievací+kontrolný otvor

6,vrátiš späť nalievací+kontrolný šrub utiahneš

7,založíš späť kryt motora

8,hotovo o 150 000km alebo 5rokov zopakuješ...

 

ak máš 5 qalt nemusíš použiť origo olej ale nech splňuje normu VW 501 50

Odkaz ke komentáři

Zdarec, já ji měnil letos na jaře, po cca. 7 a půl letech a 80 TK najetých. Ale pro jistotu jsem psal do Škoda Auto, jelikož jsem tu četl spoustu názorů, kdy jedni psali za 700,- origo, druzí něco jiného. Odpověděli mi toto:

 

Vážený pane Čípe,

 

pro převodovku EGS, viz katalog originálních náhradních dílů Škoda lze tento olej

objednat u kterékoliv značkové opravny Škoda, dle čísla G 060 762 A2. Cena za 1 litr je 206,40- Kč včetně DPH.

 

Podáváme Vám tuto informaci, s pozdravem,

 

Mgr. Bohuslav Brojer | PST - Péče o zákazníka

ŠKODA AUTO a.s. | V. Klementa 869 | 293 60 Mladá Boleslav | Czech Republic

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zdar všichni.

Mám octu 1,9 TDI 77 kW,r.v.2006.Najeto 256000 km.Olej měním po 15t a začal jsem dávat Millerse.Musím říci,že motor se velmi zklidnil a jen si přede.No a teď mě čeká výměna převodového oleje.Pravda,někteří známí mne od toho odrazují,ale nic není navěky a ani olej převodový.Takže jsem za 530 Kč i s dopravou koupil 2 litry origo oleje a nic neřeším.Myslím,že si to autíčko zaslouží.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o rok později...
  • o 3 týdny později...

já bych asi olej v převodovce neměnil jen dolil.......technik ve skodovce kterému se dá věřit takto udělal svojí převodovku někdo mu řekl at ji vymění a vyměnil najeto měl při výměně okolo 200tis.km ujel asi 5tisíc a KO prej ten olej je doživotní a po těch km má už nějakou vyskozitu a a převodovka je na ní už zvyklá když se vymění tak začne víc mazat začnou vůle nasledně hučet a pak KO tak nevím zda bych toto ryskoval když funguje......já osobně mám octu rok 2000 najeto 230tis. a jen já najezdil z toho 80tis. vubec bych o tom nepřemýšlel.......pak jediné řešení novou opravnou sadu a je to okolo 20tis.kč hmmm dejte kdyžtak vědět až ujedete třeba 15tisíc km :-)

Odkaz ke komentáři

sinor29: olej v převodovce jsem taky měnil, nejdřív jsem dal od Mogulu, ale nebylo to ono a pak jsem dal originální Škoda olej, na který mám najeto asi 30tis km a vše funguje bez problémů, takže to co ti říkal ten technik nebude pravda, prostě tu převodovku měl načatou a klekla by tak či tak... V motoru taky měníš olej a stále funguje, tak proč by tomu tak nemělo být u převodovky? ;)

 

Jinak doživotní náplň znamená buď 150tis km nebo 5 let!!! :)

Odkaz ke komentáři

Já se pokoušel ho vyměnit taky... Nepodařilo se mi ani po nahřívání/poklepání povolit napouštěcí šroub. Zavazí tam trubka od serva :(. Vypouštěcí povolit šel OK. Nakonec sem to nechal na servis a musím říct, že řazení se teď trochu zklidnilo. Dřív po zahřátí šlo občas řadit tak tochu do zubů, možná už je i spojka na odchodu. Každopádně teď jeto lepší a vím, že sem tím rozhodně neublížil. Investice za origo 2l oleje 500 je drobnost. Najeto mám přes 200k a věřím, že ten olej už nemůže po 10 letech mít stejné vlastnosti.

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...

Ahoj chlapi, mám problém se svou Oktou 1.9, 81kw, bez chipu. Nedávno se mi stalo, že jsem podřazoval na křižovatce a při přeřazení na 1. rychlost začlo auto klepat, rychlost nešla vyřadit bez použití větší síly. Posléze nešlo chvíli zařadit nic. Ale nakonec se povedlo. Od té doby špatně řadila. Sešteloval jsem táhla řazení, všechny rychlosti řadí v pohodě až na 1. rychlost. Při jízdě na jedničku jde podřadit normálně. Problém nastane až ve chvíli kdy zastavím na křižovatce, pustím spojku a pak už tam jedničku nemůžu dostat lehce. Vždy se jakoby v půlce pohybu řadicí páky zasekne, jen na chvíli a pak tam skočí. Při vyplém motoru jde krásně, za jízdy jde normálně. Když spojku na kižovatce nepustím, tak jde taky zařadit vcelku slušně.

 

Díky za radu

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...