Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

romariooo

Co je kde na prodej včetně ceny

11 675 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

kucí, co víte o těchto vozech? mě se to celkem líbí, ale vůbec to neznám

https://www.sauto.cz/osobni/detail/mazda/6/17620037?goFrom=list

https://www.sauto.cz/osobni/detail/toyota/avensis/17651050?goFrom=list

před 22 hodinami, ciimaa napsal:

Cena je velmi krásná 😊

ze Švýcarska se musí platit clo 10% z ceny vozidla a DPH 21% z ceny vozidla.
Pak jsou poplatky na spedicích ve Švýcarsku a v ČR cca 2500Kč.

Taky bych si tam vybral mazlíčka 😊

Stačí si u auta, které je vyrobeno v EU sehnat doklad o původu, tedy doklad, že vozidlo bylo vyrobeno v EU a neplatíš clo, jen DPH:cool:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Před hodinou, Palo napsal:

kucí, co víte o těchto vozech? mě se to celkem líbí, ale vůbec to neznám

https://www.sauto.cz/osobni/detail/mazda/6/17620037?goFrom=list

https://www.sauto.cz/osobni/detail/toyota/avensis/17651050?goFrom=list

Stačí si u auta, které je vyrobeno v EU sehnat doklad o původu, tedy doklad, že vozidlo bylo vyrobeno v EU a neplatíš clo, jen DPH:cool:

Tak to je dobré pokud to takle jde,na toto sem nikde netrefil na netu když sem hledal info ...

Já kdybych měl koupit teď auto tak se rozhoduji mezi O3 a mazdou 6 ale už bych šel cestou benzín 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tomas: pak dej vedet, co rikas na 540i. A take, co rikas na Pepu, doufam, ze jeho jednani se Ti libilo, ze to nebylo jak ve Volvu ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ten Houdek byl fajn a s Pepou zatím po telefonu a taky fajn. V pátek máme sraz u nich. Jsem fakt zvědavej, kolik to reálně bude žrát. A dvakrát tolik jsem zvědavej, co bude umět řádově vykouzlit s cenou. Jízdně a kvalitou si myslím, že Brambora nemůže zklamat. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jsem si říkal, že kouknu na stránky VW a to je fakt šílenost. Asi po 10 minutách snažení jsem to zavřel, protože mně to přivádělo spíše ke vzteku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

já byl omrknout tohle: https://www.dasweltauto.cz/Car/1203927/volkswagen-touareg-3-0-tdi-terrain-tech-r-line?query=ord%3D2%26dir%3D0%26fulltext%3D%26modelType%5B%5D%3DA%26model%5B%5D%3D940%26mark%5B%5D%3D2%26fuel%5B%5D%3D2%26priceFrom%3D%26priceTo%3D%26speedometerFrom%3D%26speedometerTo%3D%26inOperationFrom%3D%26inOperationTo%3D%26capacityFrom%3D%26capacityTo%3D%26loadFrom%3D%26loadTo%3D

Pokud někdo chcete opticky pěkného Touarega na vzduchovém podvozku a s uzávěrkami diferenciálů a nevadí vám absence jakýchkoliv asistenčních systémů, tak je to zajímavá nabídka. S cenou tak nesouhlasím, přece jen to auto tam už chvíli stojí a hlavně bude následně špatně prodejný; ale pokud to někomu nevadí...

Já hledal/hledám Touarega na vzduchu, s uzávěrkami, kompletními asistenčními systémy a tažným. :cool:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ABS, ESP to má, co člověk potřebuje víc :))) 

Aspoň to má na dnešní poměry slušný motor... V dnešní době to je samý litrový třívalec vyhoněný turbem...  Hlavně že auto má milion stabilizací , a některé ani nejdou vypnout.

Upraveno uživatelem Hydraulik

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 16 hodinami, TomasB napsal:

Jsem si říkal, že kouknu na stránky VW a to je fakt šílenost. Asi po 10 minutách snažení jsem to zavřel, protože mně to přivádělo spíše ke vzteku.

Konfigurátor VW je naprosto v pohodě. Oproti jiným značkám

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 1 hodinou, Hydraulik napsal:

ABS, ESP to má, co člověk potřebuje víc :))) 

Aspoň to má na dnešní poměry slušný motor... V dnešní době to je samý litrový třívalec vyhoněný turbem...  Hlavně že auto má milion stabilizací , a některé ani nejdou vypnout.

hledal jsem/ hledám Touarega s 3,0 TDi, 245PS, TerrainTechem, vzduchovým podvozkem, asistenčními systémy (ACC, Lane Assist/Side Assist), tažným a pokud to bude mít navíc panoramatickou střechu a bufík, tak je to jedině plus :laugh:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No já nevím, mě přijde VW konfigurátor v pohodě.

Řeším nový Služebák pomalu tak jsem chtěl kouknout i na Transita a co ti budu povídat po chvíli jsem to vypnul protože jsem na to neměl nervy a Transit je asi ze hry :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já vím, že Iveco nemusíš, ale u nás zatím spokojenost, podmínka výběru byla jasná, objem - výkon - automat

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Před chvílí jsem se díval na konfigurátor Hyundai. Musím uznat, že jsou ta auta asi dobře vybavená v základu, když už skoro nic dalšího nenabízí. Honza

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Konfigurátory jsou obecně peklo, tady je jasný, že škodovka ho má nejlepší, VW taky v pohodě a pak už je to horší .... výhoda jsou Japonci, tam je výbava jasná a příplatkově není skoro nic, na druhou stranu výbava v jednotlivých stupních dostačující až slušná, vybere si každý

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 43 minutami, jar_da napsal:

Já vím, že Iveco nemusíš, ale u nás zatím spokojenost, podmínka výběru byla jasná, objem - výkon - automat

Jako Iveco byl poděl hroznej, ty peníze co to stálo a nervy do toho znova nepůjdu.  V našem případě to odepsal ještě navíc servis kde nebyl jediný schopný člověk. 

Zkoušel jsem servis i v Praze ale tam to bylo zhruba stejný a ještě nesmyslný čekací lhůty. Potřebuju něco dostupnějšího. 

Rozhodujeme jestli se vzdát CNG nebo ne.  Pokud se na CNG vykašleme tak je ten výběr mnohem lepší. To ještě uvidíme, ještě mám na výběr nějakej čas. 

Klidně bych šel znovu do Sprintera ikdyž má svoje mouchy a servis k mému překvapení taky není ideální, na to že to je Mercedes. 

Koukal jsem i na Craftera novýho, taky bych to asi bral.

Určitě budu chtít automat a další důležitý kritérium bude servisní smlouva alespoň jako máme teď. To znamená 7let/350tkm full. 

Mám na to ještě víc než rok, než to budu muset začít řešit, ale chci být tak nějak průběžně v obraze. 

Upraveno uživatelem header009

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já na těch VW stránkých chtěl nejdříve kouknout na motorizace a nikde to nepíšou a v konfigurátoru jen volba nafta nebo benzín. Pak se to sice dál objeví, ale to si jako mám nejdřív vybrat bez povědomí, jaké objemy to jsou? Takhle toho tam bylo víc. Navíc třeba jakmile by se zdál motor přijatelný, tak v ten moment je to výhradně automat.

No a dneska mi volal kořen z BMW, že tu předváděčku dneska prodali, tak jestli prej bych mohl příští víkend, že budou mít novou. Trošku mi to teda rozhodilo plány, né že né.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na prohlížení technických parametrů u VW není konfigurátor, ale stránka modelu, kde máš všechno, včetně katalogů a technických údajů, konfigurátor mají na výběr, pokud už máš představu a ne na zkoumání modelu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jako mají to pěkně zašité, nemohl jsem to najít. Ono je to až v bůhvé které vrstvě. Už jsem to našel. No a koukám, že Passat fakt prakticky jen v automatu. Použitelný benzín jen automat a nafta jen nejslabší v manuálu. Pro mně důvod, proč Passata z výběru vyřadit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V žádný vrstvě zašité, .... mají to celkem logicky, model-passat variant-provedení a jsi tam, absolutně logická posloupnost.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Evidentně ne, když jsem to nemohl najít. A jinak je to fakt tragédie, že to všechno dneska směřuje do automatů. To je na posrání.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla a používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..