Přejít na obsah

RS podvozek


Guest Petr S.

Doporučené příspěvky

Guest Petr S.

Ahoj lidi, chci se zeptat jestli někdo ví jaký je rozdíl mezi podvozkem dodávaným na oktu 1,9Tdi a tím jaký je dodáván RS verzi oktávek? Jestli má tvrzdší tlumiče / pružiny nebo má i nižší těžiště???

Předem díky za odp...

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
Ahoj lidi, chci se zeptat jestli někdo ví jaký je rozdíl mezi podvozkem dodávaným na oktu 1,9Tdi a tím jaký je dodáván RS verzi oktávek? Jestli má tvrzdší tlumiče / pružiny nebo má i nižší těžiště???

Předem díky za odp...

Tuším že RS podvozek je o 15mm nižší a o malinko tužší :palec:

Odkaz ke komentáři

asi před 14 dny sem na svoji octuli hodil nový pružiny z RS a sou měkčí než z TDI ale mam to jenom jako dočasný řešení než se koupim něco lepšího chtěl sem rychle k zemi a fungl novejm perum za 1000 kč se odolává špatně :P

 

 

to Piar: nechtěl si to napsat obráceně? " neni co srovnávat ňáký Rs s TDI" ? :D

Upraveno uživatelem Art Car Design
Odkaz ke komentáři
Ahoj lidi, chci se zeptat jestli někdo ví jaký je rozdíl mezi podvozkem dodávaným na oktu 1,9Tdi a tím jaký je dodáván RS verzi oktávek? Jestli má tvrzdší tlumiče / pružiny nebo má i nižší těžiště???

Předem díky za odp...

Snizeni o ca2cm ,lepsi tlumice a pruziny jiny stabik.. celkove je to proti serii uplne jiny auto... uz se stim da jezdit i do zatacek :palec:

Odkaz ke komentáři
Guest Petr S.

tady je info od škoda auto:

 

sportovní verze RS je snížena o 15 mm oproti standardní verzi, má použity kratší, tužší

pružiny, tlumiče se sportovní charakteristikou a odlišné stabilizátory.

Odkaz ke komentáři
No ja teda nevim, ale prijde mi funkcne jako blbost davat na tezke TDI podvozek z lehciho RS. Podle me to nemuze fungovat spravne, to uz je lepsi koupit nejakej set primo na TDI. A cenove to podle me vyjde na stejno, pokud se budeme bavit o cenych novych sad.

Pokud das novy nebo v sobrym stavu tak to funguje vic nez dobre... vyzkouseno :)

Odkaz ke komentáři

Čau - řeším podobný prolém. Mám Golfa IV 1,9 Tdi a chtěl bych tam hodit podvozek z Octavie I RS. Taky se mi doneslo, že je to nesrovnatelný proti sérii (zvlášť u mě už dost vychozené). Bohuže se mi nikde nepodařilo zjistit co se tam za ten podvozek dávalo - značka a typ tlumičů, pružin a stabilizátoru. Chtěl jsem ho totiž pořídit nový a v origo škoda/VW servise mi řekli že mi dokázou nabídnout jenom origo podvozek kterej mi najdou podle mého VIN. Dokáže mi někdo poradit?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

taky je možný,že v golfu máš od série lepší nebo stejný podovzek jako má octavia RS.. s velkou pravděpodobností budeš mít alespoň shodný přední stabik s RS

 

jinak k RS podovzku na TDi,dali jsme to ze sedana RS na combi TDi 81kW,auto bylo o dost níž než bylo předtím to RS a nebylo to úplně ideální.. :angry:

Odkaz ke komentáři
Jeden dotazek k repasu RS podvozku. Co vsechno je treba vymenit, pokud to chci na 1,6 facelifta. Chapu tlumice a pruziny, ale je jeste neco potreba? Napr. ten stabilizator? Nebo staci jen ten zaklad, pruziny a tlumice?

 

 

na stabilizatoru se meni pouze futra, pokud nechces silnejsi prumer

pak muzes vymenit kosti stabilizatoru

ulozeni ramen

Odkaz ke komentáři
Já ti věřím, že to je lepší než serie na TDI, ale prostě to zákonite nemůže být lepší nez přímo stavěnej sport podvozek na TDI, už jen kvůli rozdílným hmotnostem motorů.

Svezl sem se v Octe i na HPckach taky na 17nactakch a nechtel bych to ani zadara, sice to sedi trochu lip, ale komfort jeste horsi jak Rs a na ty nase diry..

Odkaz ke komentáři
taky je možný,že v golfu máš od série lepší nebo stejný podovzek jako má octavia RS.. s velkou pravděpodobností budeš mít alespoň shodný přední stabik s RS

 

jinak k RS podovzku na TDi,dali jsme to ze sedana RS na combi TDi 81kW,auto bylo o dost níž než bylo předtím to RS a nebylo to úplně ideální.. :)

GTi a RS je podvoskove skoro shodne.. ale se serii se nada porovnavat ani jeden..

Odkaz ke komentáři
GTi a RS je podvoskove skoro shodne.. ale se serii se nada porovnavat ani jeden..

 

No to si právě myslím. A taky z toho co jsem různě po fórech pročetl je to komfortnější než různé "neorigo" sportovní podvozky a hlavně je to jenom -15mm snížený, což je vzhledem k tomu, že semtam projedu i nějakou poňačku ještě únosný. Problém je ten, že mi nikdo nedokázal na několika fórech zaměřených na VW/Škodu říct jaké tlumiče a pružiny (značky, typy) se do těch RS / GTI dávaly :lol:

Odkaz ke komentáři

S tím souhlasím, protože, když přijdu do škodárny, tak se mně budou ptát na VIN a typ. A když jim řeknu, že chci podvozek RS na Octavku 1.6 tak mne nejspis poslou do haje zelenyho. V nabidce skodarny prislusenstvi kdysi cosi bylo za 14 000 a melo to nazev sportovni podvozek, ale nevim jestli to byl ten RS nebo jeste neco jineho.

 

No to si právě myslím. A taky z toho co jsem různě po fórech pročetl je to komfortnější než různé "neorigo" sportovní podvozky a hlavně je to jenom -15mm snížený, což je vzhledem k tomu, že semtam projedu i nějakou poňačku ještě únosný. Problém je ten, že mi nikdo nedokázal na několika fórech zaměřených na VW/Škodu říct jaké tlumiče a pružiny (značky, typy) se do těch RS / GTI dávaly :lol:
Odkaz ke komentáři
S tím souhlasím, protože, když přijdu do škodárny, tak se mně budou ptát na VIN a typ. A když jim řeknu, že chci podvozek RS na Octavku 1.6 tak mne nejspis poslou do haje zelenyho. V nabidce skodarny prislusenstvi kdysi cosi bylo za 14 000 a melo to nazev sportovni podvozek, ale nevim jestli to byl ten RS nebo jeste neco jineho.

 

Origo servisy jsou pasé - jednak mi jsou schopní najít jen to co podle VINu bylo origo na autě a ještě by mě to stálo majlant. Spíš marně hledám nekoho kdo buď RS má a povedlo se mu na tlumiči/pružinách najít nápis/štítek, který by identifikoval kdo je originální výrobce dílu a nebo ještě líp někoho kdo v origo servise dělá, nachomejtl se u výměny RS podvozku a viděl to rovnou v krabicích - je mi jasný, že to VW má přebalený ve vlastních boxech, ale přeci jen by aspoň na těch tlumičích mohlo být něco vyražený.

Odkaz ke komentáři

No pak se dají použít Kayaby nebo něco co není koncernové. ale je vhodné pro daný typ a možná udělá i lepší(?) službu než originál. Přiznám se, že nevím, jakou mají RS tlumiče náplň, jestli ja kapalinová, plynokapalinová nabo plynová. A vůbec do fóra, máte někdo s tímto zkušenosti, který jsou nejlepší? Mně bylo už několika lidma tvrzeno, že prý plynokapalinové jsou ideální, tak nevím.

 

Origo servisy jsou pasé - jednak mi jsou schopní najít jen to co podle VINu bylo origo na autě a ještě by mě to stálo majlant. Spíš marně hledám nekoho kdo buď RS má a povedlo se mu na tlumiči/pružinách najít nápis/štítek, který by identifikoval kdo je originální výrobce dílu a nebo ještě líp někoho kdo v origo servise dělá, nachomejtl se u výměny RS podvozku a viděl to rovnou v krabicích - je mi jasný, že to VW má přebalený ve vlastních boxech, ale přeci jen by aspoň na těch tlumičích mohlo být něco vyražený.
Odkaz ke komentáři
No pak se dají použít Kayaby nebo něco co není koncernové. ale je vhodné pro daný typ a možná udělá i lepší(?) službu než originál. Přiznám se, že nevím, jakou mají RS tlumiče náplň, jestli ja kapalinová, plynokapalinová nabo plynová. A vůbec do fóra, máte někdo s tímto zkušenosti, který jsou nejlepší? Mně bylo už několika lidma tvrzeno, že prý plynokapalinové jsou ideální, tak nevím.

 

Vzhledem k tomu, že už odpověď na RS podvozek heldám docela dlouho a najít se nedaří, přemýšlel jsem, že pořídím tlumiče Bilstein B4 a nějaké pružiny se snížením 15mm .... bohužel takové pružiny jsem na netu nikde neviděl, nejnižší snížení na golfa jsem objevil 35mm a na oktávku pak 20mm ... nedokázal by mi někdo poradit alespoň s těma pružinama?

Odkaz ke komentáři

pri snizeni -40 padne auto o nejakych 2,5-3 cm na B4 tlumicich... tak si spocitej, kolik pujde dolu pri -20 mm :lol: taky jsem driv chtel -20, ze to bude stacit... ale jsou to vyhozeny penize mi prijde

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

osobně bych asi neřešil snížení 15mm... Aj s těmi -35 se dá jezdit v pohodě, když nejsi hňup. Jen to pak chce dávat pozor a trochu koukat kam najíždíš... taky jezdím se snížením -35 na zahradu k našim kde se jede po dá se říct polňačce... Jen musím jet pomaleji a trochu občas zatočit kolečkem...

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři
osobně bych asi neřešil snížení 15mm... Aj s těmi -35 se dá jezdit v pohodě, když nejsi hňup. Jen to pak chce dávat pozor a trochu koukat kam najíždíš... taky jezdím se snížením -35 na zahradu k našim kde se jede po dá se říct polňačce... Jen musím jet pomaleji a trochu občas zatočit kolečkem...

Nevim jaky mate silnice u vas, ale ja mam problemy i a 15mm kde bezne cejtim jak skrta kryt pod motorem, stejne tak si clovek musi dat hodne bacha pri parkovani u obrubniku.. navic mam sjezd do garaze kde mam tak 5cm ve zlomu takze naky -35 je pro me nesmysl..

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...