Přejít na obsah

JAPL.CZ - Povinné ručení, pojištění - OLEJEBRNO.CZ - prodej motorových olejů


Doporučené příspěvky

Již od roku 2004 nabízíme našim klientům

  • povinné ručení i havarijní pojištění vozidel ALLIANZ, AXA, ČSOB, ČPP, KOOPERATIVA, GENERALI, TRIGLAV, UNIQA, WÜSTENROT
  • pojištění domácností, pojištění staveb, pojištění rekreačních objektů, pojištění bytových domů ALLIANZ, ČSOB, ČPP, KOOPERATIVA, UNIQA
  • rizikové pojištění pro případ pokrytí rizika nemoci, úrazu, pracovní neschopnosti, závažných chorob, trvalých následků ALLIANZ, ING, PČS, UNIQA
  • cestovní pojištění ALLIANZ, AXA, ČSOB, UNIQA
  • penzijní připojištění ALLIANZ
  • stavební spoření WÜSTENROT
  • pojištění podnikatelů-majetkové, odpovědnosti, silničního přepravce ALLIANZ, ČPP, KOOPERATIVA,UNIQA
  • jsme autorizovaným pracovištěm CEBIA a provádíme službu VINFOTO pro ALLIANZ,ČSOB, UNIQA a službu AUTOTRACER - zjištění historie vozidla-více informací.

Proč si vybrat nás? Na jednom místě Vám porovnáme více pojišťoven, vypovíme stávající pojištění, nabídneme slevy a speciální akce vyplývající z našich exkluzivních podmínek.

kontakt:

přímo na mě: Jakub Plajner 723961689, plajner@japl.cz

 

pobočka:
BRNO
E-Pasáž(za Grandhotelem)
Josefská 9
602 00 Brno
mapka

Telefon: 723 916 290

Otevřeno:
Po-Čt 8.00 - 17.30
Pá 8.00 - 15.30





tabulka_zpsf6207155.jpg

samozřejmostí je možnost sjednat POV, domácnosti, nemovitosti, odpovědnosti, cestovního na dálku

Možnost navázaní spolupráce

pro eventuální dotazy na ceny prosím využijte formulář

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 8 měsíců později...

Mimořádná nabídka po inventuře:

11l 15w40 Gulf MAX+ za 755 kč

http://www.olejebrno.cz/category/gulf/15w40/47


Poškozené kanystry(doprava je moc zmáčkla, většinou jen sáknou úbytek cca 1-1,5 dcl):

Gulf Formula FE 5w30 4l Fordí motory ACEA A5/B1 Ford M2C 913-A/B bez dpf za 402 kč
http://www.olejebrno.cz/product/gulf/5w30/gulf-formula-fe-5w30-4l/94

Gulf Fomula GVX 5w30 4l-Long Life 504/507 za 563 kč
http://www.olejebrno.cz/formula-gvx-5w30-5l

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 roky později...
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...