Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

romariooo

Tankování u čerpacich stanic v ČR

1 603 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Já se snažím narvat do nádrže co nejvíc, aby byl co největší nájezd a nemusel jsem furt tankovat.. Ti kokoti dělají moc malé nádrže kvůli ekoterorismu.  Mít 100 l nádrž, tak chrochtám blahem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
před 2 hodinami, TomasB napsal:

To bude tím, že jsi se špatně učil a nechce se ti makat :D

volku :P 
1.6 75 jezdí furt za 8 .. v zimě v chladu a v létě s klimou :D  já to beru za běžnou spotřebu benzínu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 22. 4. 2018 at 19:55, TomasB napsal:

Já se snažím narvat do nádrže co nejvíc, aby byl co největší nájezd a nemusel jsem furt tankovat.. Ti kokoti dělají moc malé nádrže kvůli ekoterorismu.  Mít 100 l nádrž, tak chrochtám blahem.

Zase pamatuj na to ze to je o 100 kilo tezsi, vetsi spotreba, vetsi zatizeni na zadni napravu a tak.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja mam ted otazku ohledne cerpaci stanice Benziny. Kdyz natankujetr vic ja 30 litru paliva, muzete soutezit o naky mini countryman a dalsi veci. Uz nekdo neco vyhral po zadani kodu?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vzdycky, kdyz neco maji, tak soutezim a nikdy jsem nic nevyhral, tankuju u nich minimalne 7 let v kuse.

On 4/3/2018 at 12:59 PM, Morgaine said:

Tankuju OMV Maxxmotion diesel, taky by měl být bez biosraček.

OMV rozhodne bez bio neni, kamos, co ji natankoval 2x plnou, tak jeho O2 prestala startovat a musela se vylit cela nadrz a cistit palivovej system, menit palivac, kterej vypadal po OMV jako hnojnice a az na x-tou nadrz Vervy se auto zacalo chovat normalne. Mozna smula, ale za me OMV diky tomuto incidentu z meho blizkeho okoli uz nikdy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A tankoval diesel nebo Maxxmotion diesel? V levnější naftě řepka je.

Já mám zase špatnou zkušenost se Shell, taky za to byla pokuta od ČOI.

https://www.autorevue.cz/obsah-bioslozky-v-nafte-aco-z-nej-vyplyva-test-naft-2013/ch-49476 (je to tedy starší)

Upraveno uživatelem Morgaine

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 42 minutami, raym0n napsal:

Vzdycky, kdyz neco maji, tak soutezim a nikdy jsem nic nevyhral, tankuju u nich minimalne 7 let v kuse.

No myslim ze jeste nikdo nic nevyhral. Nejlepsi od benziny zatim bylo ze po kazdem natankovani si dostal papirek, kde zadas kod po vyplneni par otazek (cos kupoval, spokojenost s obsluhou atd) a dostal si slevu 15 korun na energy drink, parek nebo kafe. To sem hojne vyuzival xD

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
47 minutes ago, Morgaine said:

A tankoval diesel nebo Maxxmotion diesel? V levnější naftě řepka je.

Já mám zase špatnou zkušenost se Shell, taky za to byla pokuta od ČOI.

https://www.autorevue.cz/obsah-bioslozky-v-nafte-aco-z-nej-vyplyva-test-naft-2013/ch-49476 (je to tedy starší)

No, byla to rpave drazsi premiova Maxxmotion, takze fakt to riskovat nebudu.

4 minutes ago, Laky said:

No myslim ze jeste nikdo nic nevyhral. Nejlepsi od benziny zatim bylo ze po kazdem natankovani si dostal papirek, kde zadas kod po vyplneni par otazek (cos kupoval, spokojenost s obsluhou atd) a dostal si slevu 15 korun na energy drink, parek nebo kafe. To sem hojne vyuzival xD

ja to vzdycky vyplnil, zapsal si kod a pri dalsim tankovani jsem ho mel doma na uctence, fakt vzdycky, blebecek, no... :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak to je pešek xD a platnost byla myslim omezena asi na 30 dnu od posledniho tankovani no. Ja to vyplnil a hned daval do penezenky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

JJ, pokud bude nejake priste, tak uz si to tam hodim. Jednak maji vyborny parky v rohliku, proste pecka a to jsem drzka mlsna, rozezrana :) a jejich energitak mi prijde jako prebalenej red bull, tak snad neco takoveho bude.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Shell na Chodově byla taky moje poslední zkušenost s naftou od Shell, asi 3-4 roky zpět, poslal jsem tam tenkrát COI ale byli tam po pár dnech a test ok.

Beru většinou vervu nebo EQ a spokojenost

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

U mě to byla Shellka v Malešicích :). Motor se úplně zbláznil, myslela jsem, že nevyjedu kopec, žádný výkon, kouř. Od té doby beru jen OMV a krásně šlape, pěkné emise. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Moje Octa je nervózní, pokud nedostane svoji porci ONA. :). Najela na ni 170tis. z 180 najetých a žádný problém, stejně i předešlá auta. Beru po celé republice, většinou standard, občas tu lepší, občas, když si vzpomenu dávám VIF a dokážu na ní jezdit  za 4L. Toť má zkušenost. Honza 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 2 hodinami, raym0n napsal:

JJ, pokud bude nejake priste, tak uz si to tam hodim. Jednak maji vyborny parky v rohliku, proste pecka a to jsem drzka mlsna, rozezrana :) a jejich energitak mi prijde jako prebalenej red bull, tak snad neco takoveho bude.

Presne tak, parecky sou libove i ten energy mi chutna. Uz jsem psal na Benzinu jestli to nekdy obnovi, rikali ze zatim ne, ale muze se stat. Tak buh vi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
3 hours ago, raym0n said:

Souhlas. Kazda cesta na chalupu a zpet byla se zastavkou na kafe (to tam maji taky vyborny) a pak na tmavy rohlik, parek slanina syr a s kecupem a horcici. Vyborny ritual :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

U nas (Kralovopolska Brno, Tisnov, Humpolec) maji i ruzny druhy parku, ja daval vzdycky chilli parek a horcici s kari :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jasne, ruzny druhy parku maji vsude. Co ale dela specifikum cerpacky, tak to je ta "omacka" ty byvaji jine. A treba horcici s kari jsem jeste nevidel :-) Nam tu dnes zacal ramadan, tak radsi stop debatam o jidle...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. a politikou ochrany osobních údajů.