Přejít na obsah

4.OCTAVIA SRAZ 2012


Doporučené příspěvky

Zdar lidi, tak jsem si to pročetl 5 stránek a musím souhlasit, že místo OK, trasa OK (z K.Vary), jedině co by mě naštvalo, kdyby nezbylo nějaké to z lepších ubytování s vlastními sociálkem. Natěšil jsme se na Srubovou chatku a nebo případně na penzionek. Tentokrát bych přijel už pátek a odjel až v neděli, tak by se mi vyplatilo vzít si hned lepší ubytování, sice 2x dražší ale coo, takováhle akcička je jednou za rok. Počítám tak 5000,- na cestu i vše kolem, včetně ZOO Dvůr Králové znovu ;-)

 

Vitto: napiš jim, ať postaví další srubovky :D myslím si, že se to dá ještě stihnout a zájem bude ...

Odkaz ke komentáři

no jestli si to cely cetl tak je jasn ze ssrubovky nebudou a v penszionu je to omezeny navic tam budu muset mit ja zakladnu v jednom z toho, kam se daji vsechny veci co bych nerad aby nekdo cornul :(

 

 

no uvidime este, kazdopadne jednou za rok zabehnout na sprchu o 100 m dal nebo na zachod je pohoda ;)

Odkaz ke komentáři

Ahoj

Tak já jsem tu sice novej ale taky bych se rád přijel podívat pokud by to někomu nevadilo :)

Mě to nevadí a myslím si, že určitě ostatním taky ne ;-) Spíš budeme všichni rádi, že nás bude víc.

 

Jenom já nevím jestli dorazím. Nemám totiž s kým a samotnému se mi nechce. Jak jsem byl posledně, se synovcem a kámošem, tak synovec poletí do USA na 4 měsíce a vychází to do září. A kámoš je vlastně jeho tak asi nebude chtít. Ještě se domlouváme s kámošem z Prahy, že bych ho cestou z K.Varů nabral, tak ještě uvidíme. Času ještě doooost.

 

Ale těšil (těším) se strašně mooc. Mám vybrané nové rádio a chci si pořídit i LED neony na podvozek ;-) Tak jsem to minulej rok na srazu plánoval, že chci příště nějaký nový tuning ;-)

Odkaz ke komentáři

Já tam taky ještě nebyl, ale co vím od kluků, tak je tam volná zábava a pohyb :-) a plno sportovního vyžití, posedí se, popovídá atd.. , vzít můžeš koho chceš, se vstupem nevím, určitě platba za osoby a auto v kempu. Prej je to vždycky pohoda. A jak jsem tak koukal na stránky toho kempu, tak myslím, že pro děti je tam plno zábavy a i hezký okolí.

Odkaz ke komentáři

vjezd autem bude jako vzdy cca . 250 kc CLENOVE / 300 kc NECLENOVE

 

na cumendu 20 kc / osoba (jelikoz je to uzavreny a mensi areal a aby to nebylo jako na rozkosi, kde prijelo 5 aut postavii to vedle kousek a pak se vesele sli s nami bavit a pili kofolu :)

 

program jeste neni finalni a uplny, ale v clanku a v clancich z minulych let urcite najdete spoustu veci, deti jsou ten nejmensi problem, ptoro je tam detske hriste, proto je to v arealu kde jsou tobogany a bazen ;)

Odkaz ke komentáři

deti jsou ten nejmensi problem, ptoro je tam detske hriste, proto je to v arealu kde jsou tobogany a bazen ;)

 

hezky nám ten klub stárne, dříve bylo prioritou místo, kde se dá dělat hluk a otevřená hospoda, nejlépe non-stop,

teď dětská hřiště a bazény ....biggrin.gif, ale to je dobře palec.gif,

jelikož jsem tam díky chalupě skoro místní, tak sestavím nějaký play list toho, kam se dá dojet a je co vidět cool.gif

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...