Přejít na obsah

vyfuk 1,8T 4x4


drake

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám octavii I 1,8T 4x4 2001 combi, a odešel mi výfuk zadní díl se ulomily koncovky a střed už taky brčí. Poradí mi pls někdo kde koupit nový výfuk pokud možno neoriginál? tady v ostravě mi všichni dávají na 1,8T ale ten tam nepasuje má jinak zakřívení trubek a jiný tlumič posledního dílu. Takže jen ve škodovce mi nabídli originál a ten je za 17000 což je celkem úlet. Díky.

post-8425-0-41988300-1331880710_thumb.jpg

post-8425-0-58403100-1331880719_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

no na 1.8T 4x4 je problém, jelikož těhlech modelů je sakra málo, nikdo náhrady nevyrábí co vím. Zadní orig. díl maj tady levnější -> http://www.cc-autodily.cz/vyfuk-zadni-dil

střední dík jsem nenašel zatím, ale já bych to řešil asi tak že bych místo tlumiče tam navařil jen trubku, nejlevnější řešení, nebo případně nechat si udělat výfuk na zakázku třeba od této firmy http://www.laityng.cz

Odkaz ke komentáři

no podle ETKY a fotky v ní je ten střed opravdu on, akorád jestli sis všimnul tak oba tlumiče jsou spojeny trubkou bez žádného spoje, takže budeš muset koupit ještě takovou tu sponu co je řeba mezi katem a středním tlumičem, aby jsi mohl oba tlumiče spojit. Pak dej vědět jak si dopadl a jak se podařila výměna, taky mě to bude určitě v budoucnu čekat ;)

Odkaz ke komentáři

takže finální verze je taková že jsme si nechal objednat original zadní díl a střed od firmy walker což vyšlo asi nejlíp celková cena byla 8800 včetně spony mezi zadním a středovým dílem...mám to nakonec z tady z ostravy:-) dali mi nějakou slevičku:-)každopadně díky za rady...:-)

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

taky jsem hledal a našel jsem tohle .. skoro se tomu nechce až věřit ale podle všeho by to měl být te správný, kod motoru ARX 1,8T 4x4 a to nejlepší na závěr .. zaní díl na kombika 4x4 za 1500 :) Předpokládám že ten obrázek co tam maji je jen orientační protože podle obrázku to není on ..

 

http://autodily.mjauto.cz/skoda/octavia-combi-1u5/1-8-t-4x4_110/zadni-tlumic/WA23477.html

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

taky jsem hledal a našel jsem tohle .. skoro se tomu nechce až věřit ale podle všeho by to měl být te správný, kod motoru ARX 1,8T 4x4 a to nejlepší na závěr .. zaní díl na kombika 4x4 za 1500 :) Předpokládám že ten obrázek co tam maji je jen orientační protože podle obrázku to není on ..

 

http://autodily.mjauto.cz/skoda/octavia-combi-1u5/1-8-t-4x4_110/zadni-tlumic/WA23477.html

 

Ahoj

Jak si dopadl s tím výfukem ?

Pasovalo to ?

Já se ptal ve škodovce, za koncový díl si řekli šílených 9300,-

Tak hledám náhradu

Díky za info

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Tak výfuk přišel

Ale Walker 23477 nepasuje na 4x4 :(

Přesto ho několik e-shopů mylně nabízí i pro 4x4

Má jiné uchycení a koliduje s pohonem zadní nápravy, plus zcela jinak vedený svod od středního dílu

Docela jsem teď pátral po netu a podle všeho je pouze pro předohrab

 

Takže zatím nemám nic a vidím, že to je průser a nezbyde než koupit origoš za ty děsné prachy ..

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o rok později...
  • o měsíc později...
Guest keenworth

Ten koncový díl, to je fakt smutná písnička... opravdu nechápu, co na tom je tak drahé. Z čeho je vlastně vyrobený? Asi z nerezu, ne? Ale podle té ceny mi spíš příjde ze zlata...

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...

Ddravim,

tak aj mne uz vyfuk konci svoj zivot, a ako tak zhanam po nete, tak som sa dostal k podobnemu problemu ako sa riesil tu

 

Na allegro.pl sa daju najst vyfuky, len mam jednu otazku. Sedi vyfuk z 1.8t 4x4 combi aj na sedan 4x4 1.8T ARX?

 

Pri kazdom vyfuku pisu ze je pre combi, a nemozem sa dopatrat k pravde. Podla original skoda servisu potrebujem diel 1J9 253 609 Q

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Zdravím, sehnal jsem náhradu v Polsku výrobce EDEX cena 1500,-

Koukal jsme na jejich stránky http://edex.com.pl/katalog.php?marka=SKODA&model=OCTAVIA&wersja=1.8

 

Stáhnul jsem si ceník a zadní díl tam mají za 160 PL a střední za 80 což je bratru dohromady nějakých 1500 kč za oba kousky + doprava to je fajn ..

 

ALE

tady jsem našel kde to prodává nějakej lojza za 180 zadní (je to něco jako české AUKRO) ale píše tam že je to hliníkovej a že není problém nechat si vyrobit jakýkoliv díl z chrom niklové oceli (za dvojnásobnou cenu) ..

Ty ho máš z hliníku nebo z chom niklu ??

 

http://allegro.pl/tlumik-koncowy-skoda-octavia-1-8t-4x4-01-04-kombi-i6911791946.html?reco_id=a9519f5b-8a8d-11e7-b5de-246e96321a90&ars_rule_id=201

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak polskej vyfuk je doma. Strední a zadní díl s dopravou 90EUR

Bohuzel EDEX nevyrabi pro 4x4 v chromniklu takze je to jen hlinikovanej (respektive vyrobi ho na zakazku z chromniklu ale nebude to za 180 zlotych ale za 1200 zlotych ) .. uvidime jak dlouho vydrzi .. ale za 90 EUR :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...