Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

43 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Ja se vam pokusim najit vice informaci o Octavii v Australii. V kratkosti vam jenom muzu rici ze dealers dali dost vysokou cenu na Skodovky tady v porovnani s jinymi znackami ktere se tu (Australia) prosadily jako napr. Hyundai. Skodovka se tu prodava prostrednictvim VW dealership network. Takze VW dealers nejak mos nenabizeji Skodovku ikdyz se jim celkem podarilo kazdy mesic zvysovat mnozstvi prodanych skodovek.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo jestli nejaka firma je schopna vyrobit masku z RS-P ?

Skoda-Octavia-RS-P-03.jpg

Nasel jsem neci podobneho u Kopacka

o2f-mrm9.jpg

ale neni to uplne ono. Mozna by stacilo nekde koupit vceli plast a vlozit ho do stavajici masky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

kully: Podobný plast se prodává v tuning shopech. Takže by neměl být problém ho nacpat do této masky.

Já jsem to takhle chvíli měl na O1.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tuhle oktávku jsem potkal v boleslavi a velkej mazec netuším co to bylo ale vevnitř komplet červený kůže vzadu difuzor na křídle ještě nějakej nástavec brzdy jak hovado a ten zvuk ;) :)

09032010310.jpg

09032010311.jpg

09032010312.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no jednu dobu měli v zákaznickým centru bílou a ta měla přesně tenhle interiér a taky nějaký spoilery ještě, ale byl to předFace. Tak teď už maj asi i tohle :P

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest chipmann
no jednu dobu měli v zákaznickým centru bílou a ta měla přesně tenhle interiér a taky nějaký spoilery ještě, ale byl to předFace. Tak teď už maj asi i tohle :P

Jj myslíš tuhle je to foceno v zákaznickým centru v MB

post-110-1268414589_thumb.jpg

post-110-1268414608_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest chipmann
jj to je ona ale ta nemá tu palubku tak červenou jak ta co jsem dával já koukam :P no je to divný co tam občas jezdí po tý bolce :smich:

JJ kolikrát nechápu a jen tiše závidím si to pamatuju jako malej už za komáčů že jsem tam viděl nejvíc hliníkáčů na starejch 120-tkách :P

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Ja se vam pokusim najit vice informaci o Octavii v Australii. V kratkosti vam jenom muzu rici ze dealers dali dost vysokou cenu na Skodovky tady v porovnani s jinymi znackami ktere se tu (Australia) prosadily jako napr. Hyundai. Skodovka se tu prodava prostrednictvim VW dealership network. Takze VW dealers nejak mos nenabizeji Skodovku ikdyz se jim celkem podarilo kazdy mesic zvysovat mnozstvi prodanych skodovek.

Zkus Cadence Inovation LBC ty je delaji pro Skodovku..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla a používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..