Přejít na obsah

Handsfree


Guest Krab

Doporučené příspěvky

Nokia 5110 alebo 6110, ale da sa pripojit aj iny staci kupit prepojovaci kabel na telefon a moze ist aj napr. e50... tie co maju pop port

 

 

Jde připojit i jiný telefon nez NOKIA ? (třeba něco co mam mini usb)..

Odkaz ke komentáři

a co naopak ze naco stale vypinat bluetooth? ja ako som kupil telefon som bt este nevypol, a ze to zere baterku? to neni wifi ze stale hlada siete, a dokonca ani to nevypinam a mobil vydrzi, mozno tie prve zrali batt aj bt ale moc tomu neverim... urco to nieco zozere ale to je zanedbatelne len ak hras hry multiplayer cez bt... :lol: a ked tak sa mobil nabija, aspon ja mam z HF aj kabel na nabijanie NOKIA CK300

Upraveno uživatelem askerfaka
Odkaz ke komentáři

Ja by som to riesil cez bluethoot. taktiez mam radio s bluethoot a som spokojny. Mam nadstavenie na nokii aut. parovanie cize oviac sa nestaram vsetko sa robi samo a nepostrehol som ze by sa mi viac vybijala bateria.

stary sposob pripojenia cez skarede drziaky ktore stoja cca 100€ a robia sa aj tak iba na stare telefony by som uz neriesil. Je to skor krok spät ako vpred.

Pripadne si kup originalny drziak nokia na mobil sprisavkou na okno co ma konektor na nabijanie.Kabel natiahni od zapalovaca a nabijanie mas poriesene ked sa bojis bluethootu krs bateriu.Kolega to ma tak spravene a je to aj dizajnovo pekne aj funkcnostou, ako stare hnusne konzoly skrutkovane kdesi samorezkami na pristrojovku, nemyslis?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Ja by som to riesil cez bluethoot. taktiez mam radio s bluethoot a som spokojny. Mam nadstavenie na nokii aut. parovanie cize oviac sa nestaram vsetko sa robi samo a nepostrehol som ze by sa mi viac vybijala bateria.

stary sposob pripojenia cez skarede drziaky ktore stoja cca 100€ a robia sa aj tak iba na stare telefony by som uz neriesil. Je to skor krok spät ako vpred.

Pripadne si kup originalny drziak nokia na mobil sprisavkou na okno co ma konektor na nabijanie.Kabel natiahni od zapalovaca a nabijanie mas poriesene ked sa bojis bluethootu krs bateriu.Kolega to ma tak spravene a je to aj dizajnovo pekne aj funkcnostou, ako stare hnusne konzoly skrutkovane kdesi samorezkami na pristrojovku, nemyslis?

 

 

ahoj..

 

zas tak hnusne to nevypada.. zadne sroubky nikde nemam.. :pivo: je to origo tak se mi to nechce parat z auta.. navic by mi zustala dira v pristrijovce. o BT jsem uvazoval ale zase se mi nechce menit radio protoze mam na nem menic na 6CD a ne kazde radio funguje s mutifukčnim volantem a ktomu jeste s origo menicem

.. toz tak no.. me osobne stare HF vyhovovalo.. :(

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdar borci, existuje nějaký bluetooth modul, který bych připojil na origo navi škoda DX....? Nechci měnit rádio jenom kvůli bluetoot.....

Mám oktu LaK a je tam origo pevná sada na 5110 6110. Mám doma ještě stařičkou 5110 a když ji tam dám tak vše funguje včetně stlumení navigace. nedalo by so to nějak pořešit....?

Poraďte, buď nějaký externí bluetooth připojit přímo na navi, nobo nějakou redukci na stávající pevnou sadu, ale na nový tel. Mám teď nokii 6120 classic.

 

Všem dík za rady.

 

Pavek.1

Odkaz ke komentáři
  • o 8 let později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...