Přejít na obsah

FW 4020


Doporučené příspěvky

Síce sa všade píše, že treba skúsiť iné médium a mechaniku, mne sa to nepodarilo. Skúsil som kombinácie 3 rôznych mechaník, 4 rôzne CD a DVD médiá, rôzne rýchlosti napaľovania a nič, vždy to skončí na 14%... Výsledkom je úplne čistá nenakódovaná navi, bez POI, bez hudby, bez nastavení.

Obávam sa, že súbor na webe s názovm RNS510_D_H_4120_factory_testmode_tvfree je nejaký vadný a nepoužiteľný. Ak ho niekto úspešne použil, tak napíšte typ mechaniky, média a rýchlosť pálenia.

Niekedy v KT45 by sa malo objaviť aj Update CD (nie Factory, ako je toto) a nové navi budú chodiť už s predinštalovanými V9 mapami.

Odkaz ke komentáři

Upraviť pôjde všetko, tu skôr bola narážka na to, že ten súbor, čo sa túla po internete, je originál factory cd a ten potrebuje C6 a viac...

5218 sa môže podľa všetkého ignorovať, je určený pre navi so zabudovaným DAB tunerom. Mal by ale ísť nahodiť aj na súčasné navi bez DABu, otázkou je, čo na týchto navi prinesie v porovnaní s 4120.

 

P.S.

Ak niekto viete niečo k veci, tak napíšte niečo konkrétne. Niekedy si tu fakt pripadám ako na vypočúvaní zajatých partizánov, kde každý drží jazyk za zubami!

Odkaz ke komentáři

Dopĺňam sám seba pre ostatných:

FW5218 a vyššie sú zatiaľ len pre posledné C10-C12 verzie, bez úpravy na C8-C9 nejdú nainštalovať!

Mne sa dnes konečne podarilo dostať do svojej navi FW4120, zabrala až kombinácia DVD+R značky TDK pálené rýchlosťou 4x + staršia externá napaľovačka LG GE20. Ale bol to pôrod, navi celý deň na stole a pokazených presne 9 DVD a 6 CD :rolleyes: A to mám v navi úplne novú mechaniku...

Odkaz ke komentáři

Ale v popisu na VWI maji uvedeno u toho 5218 ze jde C8-C12 a muj 3T0 035 680A ( po predchozích updatech index B)HW52 ej tusim C9, tak by to melo jit... Hlavni je to pry nedavat na HW Radia 0003 a starsi, tam je pry jinak resenan NAND a mohlo by to prestat fungovat uplne. Jinak celkem tam chvali krapet rychlejsi reakce, citlivejsi dotyk na LCD a rychlejsi fix satelitu a GPS modulu, coz tajne ( ale asi marne ) doufam vyresi 10-15m zpozdovani kurzoru navigace, panac jeste nikdo neprisel na to cim to je. D

Odkaz ke komentáři

Panove, mnozi se dotazy, opravdu nejdriv zkontrolujte jestli Vam tam ten novy FW pujde, kdo ma radioboard 0003 at to ani nezkousi ... Proste na verze C3/C4A to nedavat, C6 by mel mit radioboard 0004 - ale jeste nevim o nikom kdo si to na C6 dal, a od C8 podle mne v pohode, tam je radioboard 0006 ... Sam mam C9 a v pohode.

Odkaz ke komentáři

Verze 4120 je tady a text taky jde.

Nejde mi ale MFL ;-(

 

 

 

 

Jede!!!!

 

Takze jsem koupil SONY DVD+ (Verbatim) nebyl

Vypalil jsem vse nejnizsi rychlosti...

4120 jsem vlozil a u Mpeg to DVD vyhodilo CHYBA SWL!

Vsunul jsem tam to DVD znova a bez problemu to Update ukoncilo.

Pak V9 a v pohode to probehlo az do konce.

 

Vsem dik za rady.

Ze to bylo tema DVD to by me nikdy nenapadlo.

Jeste jednou DIK!

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tak to mám smolíka s tou barvou co? :(

Jinak při svtupu do servisního menu se mi to objeví spolu s FM a AM a když na to máčknu tak je ticho.

post-4225-0-93282800-1351111183_thumb.jpg

 

Hoj, jelikoz mam podsviceni predelane na bile, tak mam zmenenou barvu ... Jestli mas podsvetleni porad zelene, nemenil bych ... vypada to lepe s tim zelenym ... To co mam ja jde pres VAG, ale menu Radio a Media je cerveno bile, navigace modrobile, setup oranzovobile a PDC a klima oranzovobile ... Takova smeska, ale k tomu bilemu podsviceni se tomnohem vice hodi ...D

Odkaz ke komentáři

Nevšimli ste si problém so zoomom u tohto FW? Konkrétne to, že po zapnutí a prepnutí na mapu je odzoomovaná vždy o 2 kroky. Čiže mám navi prepnutú na media, vytiahnem kľúčik, zamknem auto. Navi sa uspí, po pár hodinách prídem k autu, naštartujem, navi sa zapne v media režime, hudba hrá. Prepnem na mapu a keď som ju predtým mal na priblížení 100m, po zapnutí je na 300m. Keď bola pri vypnutí na 500m, po zapnutí je znova o 2 kroky vyššie... Robí to s 4120 aj 52xx.

Odkaz ke komentáři

Ďalšia chyba - zadaná trasa Bratislava-Hinterbruhl s tým, aby sa nebrali do úvahy platené úseky, ani diaľnice a takisto aj TMC bolo vypnuté. Výsledkom výpočtu podľa navi bola ako najrýchlejšia a najoptimálnejšia trasa zvolená 104km na 122 minút, a ako najkratšia bola označená trasa 215km s časom 271minút :wallbash:

Až keď som ručne pridal prejazdový bod na starú cestu popri letisku Schwechat a ďalší bod pod Viedeň, bola cesta vypočítaná rozumne - 84km a 101 minút.

V navi je SW 52xx, mapy 7894.

chyba.jpg

Odkaz ke komentáři

Zdravím, dnes jsem nainstaloval 4120 vše ok, nicméně mi nefunguje zvuk. Můžete mi poradit kdo mi to pomůže nakódovat zpátky? Praha okolí.

Děkuji

 

 

Rolbař, Garny, MartinRS?

 

Tak jsem něco pohledal, postahoval a povypaloval na CD a výsledek velký kulový. Columbus cédo polknul a ani nehlesnul. A kupodivu ani chybu nenahlásil, ale ani nějaký istalační info. A to jsem zkoušel verzi 4020 i 5218.:(

 

 

Tak jsi to měl blbě vypálený.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...