Přejít na obsah

Koupě Octavia II – Jak koupit Škodu Octavii 2?


Guest Májinka

Doporučené příspěvky

Jednoznacne pro tebe 1.9TDI 77KW, s tvojim stestim by si 100% narazil na 103KW mrsku ktera bude mit problemy.

 

125KW uz je od vyssich rocniku, a tam byly taky problemy.

 

 

Pocitej ze pokud nejsi schopen si veci na aute resit individuelne a jsi odkazan na servis Skoda Auto, tak si u auto s najezdem pres 200 tis/km priprav taky nejake penize na pripadny vetsi servis, tam uz se totiz nemusi jen menit olej a filtry ;)

Odkaz ke komentáři

Určitě tedy 1.9TDi 77kw.

Automobil budu dávat samozřejmě na výměnu oleje a rozvodů dle Servisní knihy, ale ostatní problémy už do autorizačního servisu určitě ne ;)

OI už mi ukázala jak to vlastně chodí, tak už nezbude nic jiného než jít po známostech na opravy a další. Ale Servisní knihu určitě budu plnit nejspíše :)

 

Však už není povinností dělat opravy se servisní knihou v Autorizačních servisech ne? :palec:

Odkaz ke komentáři

za 240 tis. se už dá vybrat nějakej slušnější kousek i s menším nájezdem, jen chce hledat a nic neuspěchávat a co se týče těch rozvodů, tak já doporučuji, aby sis je nechal po zakoupení pro jistotu vždy udělat, těch 10 až 15 tisíc (ve škoda auto) tě už nezabije a budeš mít jistotu ....

Odkaz ke komentáři

Já jsem si taky po zakoupení hned nechal udělat preventivně rozvody (i když serv. knížka byla poctivě vyplňovaná) a v servise mě řekli, že jsem měl velké štěstí, že sice rozvody evidentně vyměněny byly, ale nějakej Frantík špatně nasadil kryt od rozvodů a ten drhl o řemen, až byl z boku pěkně sedřenej a kryt probroušenej, takže časem by to ruplo. Takže výměna se vyplatila i když rozvody byly původně měněny.

Odkaz ke komentáři

Co myslíte?

http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/osobni...octavia/7796389

 

Děkuji za názory. Myslím se že je to jeden povedený kousek, co se týče výbavy a dalších věcí? Pokud je tomu tak také že rozvody byly právě měněné a doložené fakturou ;)

 

Jinak jak je to s přestavbou poté třeba na RS? Normálně výměna nárazníku za nárazník (přední + zadní?)

Odkaz ke komentáři
Co myslíte?

http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/osobni...octavia/7796389

 

Děkuji za názory. Myslím se že je to jeden povedený kousek, co se týče výbavy a dalších věcí? Pokud je tomu tak také že rozvody byly právě měněné a doložené fakturou ;)

 

Jinak jak je to s přestavbou poté třeba na RS? Normálně výměna nárazníku za nárazník (přední + zadní?)

Zdá se mi že to je nějaké docela levné :D Pěkná cenovka :palec:

Odkaz ke komentáři
docela mě zaráží že má krytky na ostřik světel a přitom má obyč halogeny, toho sem si ještě nikdy nikde nevšiml

Miloši to je v pohodě.Neni to častej jev ale jsou Octávky co to maji i bez xenonu.Vetšinou jde o referenční vozidla manageru z Bolky.Otec tam jezdí na kontroly tak to vím od něj :)

Odkaz ke komentáři

Já mám taky ostřik na obyč halogeny..... jestli to nebude tím že mám auto po nějakým magerovi z Bolky :) Mám to teda s hodně zvláštní výbavou... takové kombinace se hnedka nevidí.. ale asi to byla moje krevní skupina a tak mi to vyhovuje. Jenom ten dálkáč na centrál jsem moc nepochopil... ten jsem si musel dodělat...

Odkaz ke komentáři

Dobrý večer, potřebuju poradit. Rozhoduju se mezi dvěma Octaviema. Obe skoro stejné až na výbavu, cenu a rok výroby. Každá má nějaký plus.

 

Poraďte kterou. A jaké máte zkušeností z kůží a různou výbavou. Odkazy jsou zde:

 

http://www.autobarreto.cz/index.php?menu=n...amp;detail=1202

http://www.autobarreto.cz/index.php?menu=n...amp;detail=1199

 

Už jsou zamluvené a mám se co nejdřív rozhodnout.

 

Díky ;)

Odkaz ke komentáři

Asi bych taky volik 2005 - mám, jí taky, ale MR 2006 a jsem spokojenej....ALE...obě auta jsou z Francie...a frantíci nejsou zrovna šetrní ve vztahu k autům...jsou docela raubíři...něco jako Italové...samo že ne všichni, ale obecně, bych spíš volil auto z Belgie nebo Švícar

Odkaz ke komentáři

Obě auta jsou prověřené. Jednak původ a kilometry. Ověřoval jsem si to sam... prodejcům se moc věřit nedá. Ale že jsou to solidní chlapy.

 

Vypadá to že pujdu do té 05. Lákájí mě ty kilometry a ta výbava. Otloukle ty auta taky nejsou.

 

A ta kůže se mi víc libí, asi i víc vydrží. Jen se mi asi v létě upeče zadek! ;)

Odkaz ke komentáři

tezka volba tezka, bral bych tu 07 to bylo jeste pred krizi a naklady se netlacili tak dolu, xenony s nivelaci ti kluci tady na foru dodelaji a polokozenej interier koupis taky a pak uz bude ta 07 jako ta 05 po strance vybavy, kdyz budes chtit neco jeste dodelavat treba jako Corner tak tam uz by treba mela byt ta novejsi jednotka BSG co je na to treba, rozvody te budou cekat tak jako tak a ruku na srdce, nektere servisy delaji rozovdy na 1.9TDi taky driv nez ve 120tkm a stejne bys je radeji udelal i na te 05. Ja bych bral teda 07

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
Je možné,že fl-ko je z výroby s pred fl zadnými svetlami?Dnes som takú videl a típek tvrdil,že vymenené nie su,ale moc zhovorčivý nebol,tak som sa ho ani nestihol opýtať,či je prvý majiteľ

Já bych řekl že je to nějaká předělávka že Fl byl prostě komletní jak přední světla tak zadní hned oboji nové.

Odkaz ke komentáři

Tiež ma to hneď napadlo už podľa tých dvoch výfukov,že ke to nejaký kutil a pritom to bol snáď 60 ročný ujco,tak podľa jeho vzhľadu som to netipoval,ale keď som videl spústa nálepiek a všeliakých povešaných gýčovín v interieri a aj vzadu "domarobený" nápis 1.6MPI,tak som mu neveril,že to nie je jeho práca.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...