Přejít na obsah

Padajici ručičky na budíkách (O1)


swistik

Doporučené příspěvky

Ahoj.Displej v otáčkoměru je připojený přes takovou speciální gumu, která spojuje plošňák s displejem a vše k sobě aby to kontaktovalo spojuje kovový rámeček , který vede skrs desku a tam je ohnutý. Je možná že se při nárazu nějak uvolnil a teď ti bude špatně kontaktovat. Vyndat budíky a rozdělat je. Pak uvidíš plechové rámčky co drží displej na každé straně jeden. Jinak pokud by jsi měl špatný jen dispej (rozbrazovací část) tak není problém vyměnit pokud seženeš někde jiný. Víc ti neporadím, ale nebát se toho a podívat se na to - nic složitého.

 

 

Díky moc za radu a dodání odvahy. :-D Hned o víkendu na to mrknu, popř. dám vědět jak jsem dopadl ;-) Díky.

Odkaz ke komentáři

Ahoj.Displej v otáčkoměru je připojený přes takovou speciální gumu, která spojuje plošňák s displejem a vše k sobě aby to kontaktovalo spojuje kovový rámeček , který vede skrs desku a tam je ohnutý. Je možná že se při nárazu nějak uvolnil a teď ti bude špatně kontaktovat. Vyndat budíky a rozdělat je. Pak uvidíš plechové rámčky co drží displej na každé straně jeden. Jinak pokud by jsi měl špatný jen dispej (rozbrazovací část) tak není problém vyměnit pokud seženeš někde jiný. Víc ti neporadím, ale nebát se toho a podívat se na to - nic složitého.

 

Tak jsem vše udělal podle rady a dobrá věc se podařila! :-) Díky moc, výbava vozu se mi po roce opět rozšířila o palubní PC :-D... Ještě jednou díky ;-).

Odkaz ke komentáři
Guest Jenikus

Zdárek borcíí, tak už i ke mě doběhl problém s padajícíma ručičkama (blbne mi jen tachometr a palivoměr ostatní v poho) ale ještě se chci zeptat zda i u vás doprovázel syndrom padání ručiček nefunkčnost tempomatu a palubního pc. Pokud jde tacho jdou i zmíněný pc a tempomat ale jakmile spadne ručička tacho na 0 tak prestane jít pc (sekne se na poslení hodnotě) a vypande tempo. Setkal se s tím už nekdo?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Dobrý den,

 

mám problém s ručičkami - Octavia 1, rv 2000, 66kW diesel. Občas na chvilku naskočí, pak zase přestanou jít... Jak rychlost, tak i otáčkoměr a nádrž.

 

Našel by se někdo v Praze, kdo by byl schopen a ochoten mi levně a rychle (ideálně na počkání) pomoci? Kdyžtak prosím SZ.

 

Díky moc,

 

Martin

 

EDIT: Díky všem za reakce. Mám už tři tipy, tak to snad bude v pohodě.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj kluci,

jsem týden majitelem octavie combi rv.1999 a už mě potkal problém padajících ručiček. Opravoval jsem přeskřípaný drát v průchodce zadních dveří, oprava se zdařila okno funguje, ale po nastartovaní budíky nic. A nefunguje ani kontrolka levého blinkru. Palubní počítač a kilometry fungují normálně. Na chvilku to pak naskočilo a zase to lehlo. Asi to bude náhoda, že se to objevilo po tom co jsem se v tom vrtal. Jedná se tedy o tu výrobní vadu?

Odkaz ke komentáři

zdravim potřeboval bych opravit budiky nenašel by se tu někdo jsem z trutnova a jsem schopen přijet do okolí 50 km, problem je v tom že když vyndám pojistku č 15 tak budiky fungují ale vynuluje se mi spotřeba km hodiny atd. a když pojístku vrátim tak jsou ručičky na budikach mrtvé komplet všechny byl bych rád kdyby se mi někdo solidní ozval a nebyl moc drahý v auto kelly za to chtějí 1500 a to je dost :angry:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

jestli má někdo zájem ...opravuji tuto závadu... Olomouc a okolí...popř. Ostrava

Zdravím mám problém s padajícíma ručičkama, nejde otáčkoměr, rychloměr palivoměr ani teplota, jinak všechno ostatní funguje. Chci se zeptat na možnost opravy. Jsem z OPAVY, mohl bych případně přijet nebo se nějak domluvit na opravě. tel.737639407 děkuji karlosop5

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Guest czunlocker

Zdarec Oktavisti. Mam " lama " dotaz:

mam padajici budiky, nasel jsem navod

jako opravar mobilu a elektroniky s 12letou praxi se do propajeni dle obrazku

klidne pustim. Ale nechapu proc pak nastavovat rucky.

Musej se snad pri demontazi sundat ?

asi ano. Jinak kdyz prece pristrojovku vyndam / zandam do auta nemusim nic nastavovat ...

nebo jak ?

Dekuju za odpoved

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...