Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

7 677 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Ja ho mam pořad jako sluzebni telefon a nemuzu ho vynachvalit. Vydrz cely pracovni tyden a to volam v podstate dost casto.

Jako soukromy mam S9 plus.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Xiaomi jsem koupil mámě asi 2 roky zpátky na Vánoce a myslím, že dodneška funguje v pořádku. Jednou se telefon sekl a potřeboval hard-reset, ale naštěstí díky záloze nebyl problém s daty. Na ty nový nokie jsem se koukal, když jsem si vybíral svůj telefon, ale nakonec jsem dostal služební P10, tak bylo po vybírání :cool:

Používáš některý ty osobně?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja osobne zkusenost nemam ani s jednim z nich :( Pokukoval jsem po Nokii 8, a celkove na nokie jsou ted dobry reference, ale nakonec jsem poridil Huhlavej P10, jenze jsem rozsekal displej, tak sel na vymenu a nakonec mam Mate 10 Pro a tu P10 ma kolega misto Lenovo a je spokojen. Jenze to je zase trochu jina cenova relace. Drahe polovicce chci ted poridit Huhlavej P Smart, za ty penize solidni kousek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám Redmi 3S a Nokii 6.1 a oba oukej,každý má nějaký plus a každý nějaký mínus,ale ani s jedním neuděláš chybu(Nokia,Xiaomi)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 7 hodinami, Ofeig napsal:

Xiaomi ani Motorola nemají NFC, takže je člověk odkázanej nosit ven peněženku/ kartu kdyby náhodou něco kupoval..... 

To Xiaomi žádný světoborný fotky neumí, spíš nic moc.

Bez NFC už bych telefon koupil leda důchodci..

Ta Nokia ma slabej procesor (SD 430), ale mohlo by to stačit. Na hry to není , ale na FB+ messenger, Viber na pozadí to stačí. 

Rozpočet moc velkej teda není, ale co.

Určitě něco co má minimálně 3GB RAM a 32GB paměti.

Co třeba Huawei P10 lite ???  Nebo je 5,2" málo?

Upraveno uživatelem NutFlush

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

NFC nahradí klidně nálepka pro bezk.platby-dnes dodává skoro každá banka.

Xiaomi a foťák-za světla OK,za tmy nic moc.Kdo chce fotit pořádně,používá foťák,né mobil.

Nokia 6.1 už má slušnej procák i výbavu a dá se sehnat za rozumný peníz,nebo Xiaomi Redni 5, nebo 5 plus.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 6 hodinami, NutFlush napsal:

Xiaomi ani Motorola nemají NFC, takže je člověk odkázanej nosit ven peněženku/ kartu kdyby náhodou něco kupoval..... 

Ja teda osobne k tomu tu kartu mam, nosim v dokladech a pri svy kondici ji unesu :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.