Přejít na obsah

Plzeňský kraj


mirnovak1

Doporučené příspěvky

Wladis: :D asi ano, ale těch keců okolo (typu: "Ty tu Octávku máš radši než mne" - samozřejmě :D), těch tisíc hodin strávených nad masážema bolavých zádíček...

 

No, pojistka je dobrá věc - pro jistotu - když ji naštvu já, tak do mne buší jako slovák do hodin, u Tebe nevím nevím, to vypadá na komplexní zdravotní péči :D

 

 

 

Olomoučák: tak vida, jak se to rozrůstá... Ve čtyřech si určitě s termínem vyhovíme :lool:

Odkaz ke komentáři

Tak koukám, že jsem včera večer přišel o zajímavou debatu ("už slyší na jedno ucho..." - mazec, to si musím pamatovat) - a na to uvítání na srazu jsem fakt zvědavý :D

 

Máme to doma asi podobný, manželka už ale vcelku rezignovala, takže mě už moc nebije (jestli to nebude tím, že jí většinou, když se zeptá na cenu hlásím skoro poloviční cifru :( ale je to holka chytrá, takže mám podezření, že tuší jak to je, ale radši nepátrá).

 

Jinak máme doma podobnou "Berušku", je to bílý VW Polo s všeříkajícím jménem "Fofrník", kterýmu říkám "vzteklá mrcha", protože to je 1.2 a musí se jí trošku šlapat na pedál a bojím se, že 90-ti kilovýho chlapa to opravdu moc nenapraví (a to je Polo asi o 5 kilo těžší než Foxík :D ).

 

S Columbem držím palec :(

 

Myslím, že nás nebude zase tolik, takže si s termínem určitě vyjdeme vstříc, ne? Tam zatím.

Upraveno uživatelem Campus
Odkaz ke komentáři

Campus:

 

Právě jsi způsobil, že už nemůžu toto vlákno ukázat své polovičce, neboť jsi zde vyzradil i mojí fintu o polovičních cenách :(

 

Koukám, že "Fofrník" i "Beruška" mají stejné motůrky - HTP (Honím Tři Písty, Honem To prodej, Hodně Tupý Pohon, atd...) :D

 

No, debata byla zajímavá, těším se na sraz!

Odkaz ke komentáři

DSG: Jééé, tak to se omlouvam. Ale když sem nahrneme pár nových příspěvků, tak to skočí na další stánku a bude to v pohodě, ne? :D

 

JJ, motůrky jsou stejný, ale upřímně pro pojíždění po městě v jednom max. dvou lidech to není zase tak špatný. Myslím, že stejně jako má, tak i tvá polovička si toho mazlíka chválí.

 

Taky se na sraz těším - ještě by to chtělo pár duší, ale jsem optimista...

Upraveno uživatelem Campus
Odkaz ke komentáři

Campus: Tak šup šup, rychle to tady zasekáme, ať se to teda posune :(

 

Bohužel se s Váma musím dneska rozloučit, za 2 hodiny mířím směr FR, ale v pátek večer jsem tady,

tak doufám, že tady něco přibyde a taktéž že nás bude na sraz větší počet! :D

Odkaz ke komentáři

DSG: vítej zpátky, cesta asi nic moc, co? (tedy jestli si neletěl). Tak to ti to u polovičky to poslední povídání docela prošlo, když už se ptá na sraz :-)

 

Wladis: Tak 6 už jde, na začátku to vypadalo hůř (a stále jsem optimista, že by to mohlo být ještě lepší)... kdysi na začátku jsem navrhoval trošku teplejší období (taky dostatečně dopředu, ať máme čas se zařídit), něco jako březen. Šlo by to?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...