Přejít na obsah

Svítí oranžévá kontrolka el. motoru


Doporučené příspěvky

Hoj, prosím o radu i pomoc ... Čas od času rozsvítí tato oranžová kontrolka viz příloha rožne se po nastartování a vydrží svítit třeba i 200km. Někdy zhasne sama a někdy až po opětovném nastartování. Naposledy se mě to stalo při odjezdu z OC Srazu z Rozkoše a svítilo to až do Chrudimi kde jsme asi na pul hod´ky zastavili. Nevíte někdo co stím??? :D

Odkaz ke komentáři

Jednou jsem měnil vzducháč a řek jsem si že to celý demontuju a rovnou nastříkám a tak....a zapoměl jsem pak nazpátek zapojit váhu vzduchu a taky to svítilo....pak mi to ještě přisávalo nezměřenej vzduch dírou v jedný trubičce a taky to svítilo. Napiš odkud jsi a třeba je někdo blízko kdo by měl kabel a uměl použít

Odkaz ke komentáři

No to muze bit cokoliv, u kamosove O2 1,9 TDI to znamenalo nefunkcini zadni pravy svetlo (ted nevym jestli jen parkovacka nebo brzdove) a to se v servisu smali jak blby. U Opelu to sviti bezne a furt (hlavne Astra a Vectra starsi) a zatim nic pokazeneho neni. Takze muze znamenat cokoliv ale nejlepe je to napihnout na VAG.

Odkaz ke komentáři

Musim to zaklepat po měsíci a asi 2000 km se ta mrcha ani jednou nerozsvítila abych se přiznal neměl sem ani čas si to někde nechat proměřit,ale po dvakrát sem se mezitím stavil na SHELLce a dal jsem plnou nadrž vitamínu V-POWER95 a né jen že auto dostalo jako by "druhy dech" ale ani jednou se ta potvora nerozsvítila... Myslite že mohl byt i motor nějak zanešen a ten benzin to pročistil??? ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 8 let později...

Zdravím všechny, před nedávnem jsem se vrátil ke koncernu a koupil O1 s 1,6 75kW. Při startu mi to píše EMISE DO DÍLNY a svítí kontrolka motoru. Včera jsem to napíchnul na VAG a vypisuje mi to tyto chyby:

u motoru

16935 - Power Steering Pressure Sensor (F88)
P0551 - 35-10 - Implausible Signal - Intermittent
17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265)
P1292 - 35-00 - Open Circuit
Readiness: 0000 0100
nástroje:
00562 - Sensor for Oil Level/Temperature (G266)
30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent
Mají tyto závady s títo souvislost? Když by byla v háji lambda, vag by to napsal?
Díky moc

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...