Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

2 214 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Na Maledivach neudelas chybu nikde.

Byla tam kamaradka a nejaky kluci z prace. Rozhodne ale vse all incl.jelikoz vse se dováži pres vodu a je to tam dost drahé.

A pak minus jsou černy...kterych ješte pred 5 lety bylo minimum(myslim klienty)

Jednou se tam ale taky podivam. 

Upraveno uživatelem romariooo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
44 minutes ago, ketys said:

No já hledám něco na líbanky a nenapadá mě jiný místo, kde by nebyla hlava na hlavě.

Jaky mas rozpocet? Pokud chces neco extra - poptal sem se kolegu a kolegyn.

Bermudy: The Loren at Pink Beach, Belize: Naïa Resort and Spa, Hawaii: The Westin Hapuna Beach Resort , St. Vincent and the Grenadines:  Pink Sands Club, Canouan, Kambodza: Six Senses Koh Krabey

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tyjo, to jsou strašně dlouhý lety, to moja nedá a navíc nemáme tolik času, abychom strávili třeba 25 a víc hodin v letadle (je to před začátkem školního roku). Ale diky! Jinak co se rozpočtu tyce, tak bych to chtěl tak nejak do těch 120k czk za oba

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 5 hodinami, ketys napsal:

No já hledám něco na líbanky a nenapadá mě jiný místo, kde by nebyla hlava na hlavě.

postel?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Maledivy jsou exotika a doletis tam za 13-14 hodin...tak nevim, co te rozesmalo ... navíc jsem ani exotiku nikde nezminil

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
7 hours ago, ketys said:

Tyjo, to jsou strašně dlouhý lety, to moja nedá a navíc nemáme tolik času, abychom strávili třeba 25 a víc hodin v letadle (je to před začátkem školního roku). Ale diky! Jinak co se rozpočtu tyce, tak bych to chtěl tak nejak do těch 120k czk za oba

V tom pripade ty Maledivy asi ideal - zkus se podivat na Veligandu Island Resort nebo Mihiri Island Resort. Melo by to vyjit do rozpoctu a asi by to mohlo byt to, co hledas. Super bude i COMO Cocoa Island resort, ale tam uz se asi nevejdes financne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Za malo, jestli vyberete jedno z tech dvou, tak dej vedet, jak jste byli spokojeni.

Na kdy to vlastne planujete a na jak dlouho?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Staré časy za mě né(u hlavní cesty),hotel Relax v Rožnově-sice dobrý,ale není v přírodě-pokud někdo chce přímo v přírodě,Kohůtka super,jen moc na kopci-dobré pro turisty,u holubů OK :-).Záleží,co člověk chce a preferuje

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.