Přejít na obsah

O1 kombi 75kw LPG, pár otázek


Doporučené příspěvky

Ahoj, jsem tu nový.

Pořídil jsem si octavii 1 rv 2001, dříve mě to nedělalo ale teď mám problém se startováním někdy chytne hned, ale jindy(většinou) chytá déle a vždy při tom startování se rozsvítí kontrolka jako kdybych vypnul ASR a svítí celou cestu a zdá se mě že pak nejede tak jak má.

2.měnil jsem rádio jsou tam ty dva iso konektory a jeden origoš hranatý konektor vedou k němu asi 3-4 kabely tak by mě zajimalo k čemu je?? Tak jestli mě někdo poradíte budu rád. Diky.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 let později...

Ahoj,

 

Sice odpovídám na staré téma, ale rozhodně by to mohlo někoho zajímat. Mám Octavii v LPG taky a tento stejný jev co popisuješ se mi děje také. Hlavním problémem se stává to, když jedeš v chladnu krátkou trasu ( trasu po městě, nákup, popojeti u baráku ) a chcípneš auto v okamžiku kdy by chtělo přepínat na LPG. Při následujícím startu to při přepnutí na LPG rozsvítí ASR. Stává se, že pokud auto chcípnu tak mi nejde nastartovat. Startér se trápí jediná pomoc je to nastartovat s přidaným plynem a auto chvíli kouří.

 

Jediná rada je pokud pojedeš krátkou trasu tak raději volit benzín a až budeš mít jistotu teploty pro přepnutí tak to udělat ručně

mám sekvenční vstřikování Lovtech Magic G4

 

A pozor na kvalitu LPG

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...