Přejít na obsah

Spadly xenony


Holy

Doporučené příspěvky

myslim si,ze to sam jen tak neudelas, ze je delsi postup jak to udelat... A asi stejne bude porad problem,kdyz tam nemas jednotku xenonu apod.. pak by se totiz mela i nastavit central jednotka... ted je to nastaveno porad na halogen a kdyz tam das xenon - jiny odpor - kontrola osvetleni to shodi pryc....

Odkaz ke komentáři

Hoši, když už tady tak řešíme ty xenony nebudu zakládat nový téma, měnil jsem teď parkovačky nandám světla zpět a ejhle svítěj špatně, moc dolů... Regulace funguje dobře po nastartování je to krásně vidět ale pak když sjedou na provozní polohu je to moc dolů... Já myslel že tam to světo sedí dost přesně tudíž při vyndání a nandání by být problém neměl..... někdo nějaké zkušenosti ? tohle podle mě nulová hodnota nevyřeší musel bych jít někam kde měřej světla a nastavit to na správnou výšku ne ?

Odkaz ke komentáři

regulace funguje normálně se pohybujou jako jindy akorát prostě jsou moc dolů.... je mi jasný že občas jsou potřeba seřídit tim regloskopem nebo jak se tomu nadává ale je mi divný že když je vyndám a nandám tak se rozhoděj to mi přijde že tam seděj dost na těsno na to aby tam byla nějaká vůle

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o rok později...

Ahojte, vie mi niekto poradit?

 

Bol som na nastaveni xenonov v origo servise Skoda, kedze xenony mi svietili dost mizerne.

Technik povedal, ze som ich mal uplne dole a preto svietili len pred auto. Uz je to nastavene, svieti to ovela lepsie...

ale... sam sa potom vyjadril, ze nevie preco ale sa mu zda ze po nastartovani kedy sa xenon nastavuje podla zataze urobi velmi kratku drahu.

A tvrdi ze chyby od xenonov v RJ nie su ziadne.

 

Vie sa niekto pozriet na toto video a povedat ci je ten sklon xenonov v poriadku? pripadne porovnat so svojim autom.

Mne sa tiez zda ze predtym luc xenonu urobil dlhsiu drahu dole-hore.

 

video2:

 

video4:

 

video5:

 

Dikes za nazory.

 

O2, pred FL

 

 

Sato

Odkaz ke komentáři

Ahojte, tak dnes rano cestou do prace som si "lahol" pod auto a tu je vysledok...

predny senzor vyzera byt ok, ale zadny je kaput... :(

 

len ma udivuje, ze v servise pri nastavovani na to neprisli... heh... a este mi pritom aj sam technik povedal sa mu to nastovovanie nezda...

 

a pozeral som na nete, tak dvakrat najlacnejsie to nie je :(

 

 

 

 

post-28428-0-22992300-1431934272_thumb.jpg

post-28428-0-48891100-1431934319_thumb.jpg

post-28428-0-52103000-1431934346_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

čaute všetci. mam Octaviu 2 pred FL kombi.

Mam xenony originál od výroby. ked som auto kúpil tak všetko fungovalo

dorábal som vyhrievanie sedačok, Bolero, Multifunkšny volant, výmena parkovacej jednotkya GW kvoli boleru, BT

neviem kedy ale prestalo mi nivelizovať svetla za jazdy. zistil som to nedávno keď sme začali jazdiť v aute 4-5ti ľudia (začali mi vyblikovat)

keď naštartujem svetla sa kalibráciu a prídu do východzej polohy

ale už pri jazde sa vyšla svetiel neprestavuje. skúšal som vyliezť aj na guľu a stat na nej oproti stene cca 5 minút a nič svetla sa zdvihnú pod sklonom auta a ostanú tak.

tak isto nič nenasavuju keď si sadnem na kapotu. svetla idú dole pod sklonom auta a nezdvihnú sa.

 

cez ODIS som urobil základne nastavenia, svetla pekne reagujú idú do hornej, spodnej aj východzej polohy.

pozeral som merne hodnoty snímačov a na predu mam 23% na zadu 80% a výsledok nastavenia svetiel 53% 

ked zatažím zadok alebo predok auta tak sa hodnoty na snimačoch menia. tiahla sú opticky OK

kde može byt chyba?

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...