Přejít na obsah

AUDIENCE


Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj,

pořád řeším parkovací senzory na OII Kombi,chtěl bych senzory, které nejen blbě pískají,ale aby taky ukazovali v zdálenost na radiu Audience.

V manuálu od rádie jsem se dočetl (Je-li Vaše vozidlo vybaveno pomocí při parkování může Vaše rádio na displeji zobrazovat vzdálenost od překážky zobrazovanou narůstajícím počtem sloupců,pokud je jednotka v činnosti.

Funkce je aktivována stiskem tlačítka předvolby PDC a nastavení na hodnotu ON.

Moje otázka na Vás dobré duše,které sťím máte zkušnosti: Po prohledání MENU rádia jsem nenašel přepnutí PDC na ON/OFF,je to zdůvodu že to rádio neumí nebo se musí program rádia nějak pozměnit v závislosti na senzorech.

Chci mít senzory ve předu i vzadu.

Předem děkuji za rady nebo porady.(manželku vyměnit nechci,zatim).

 

 

 

PS: manželka parkuje jako bagr (lakovna je drahá). ;)

Odkaz ke komentáři
nevím jestli jsem to dobře pochopil

ty ještě PDC nemáš namontované a nemůžeš najít v rádiu povolení zobrazení na displeii aby ti zobrazovalo atd ?

 

namontovat pdc v originál provedení není problém

 

Jasně,

senzory zatím nemám,ale snad je budu mít od jednoho člena Clubu (originály).

Takže je možnost zobrazování na displeji rádia?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zdravím všechny. Potřeboval bych pár info. Koupil a zapojil jsem audienci. CD hraje v poho,ale rádio má občas problém něco naladit. V servise mi tvrdí,že mám jen jednu anténu(na střeše) a druhá,která je v zadním bočním skle tam není. Proto je to slabé něco naladit. Ptal jsem se na nějaký zesilovač a nic prý není. Na OI jsem něco dokupoval na zlepšení signálu,ale už je to dávno. Nemáte někdo nějaké info? Díky

Odkaz ke komentáři
není pravda, na audienci funguje i nová jednotka 475. Měl jsem to tak udělané od Rolbaře. A při pozdější výměně za bolero jsem ji již měnit nemusel...

 

Takže jak u OII MR 2005 s Audiencí a MF volantem? Cílem je PDC přední, zadní, včetně zobrazování.

Sehnat čidla, kabely, pípák - to je mi jasné. Pak jednotku PDC - jakou? Co Gateway - nemusí se měnit?

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Čau.Potreboval by som radu. Kúpil som staršiu OII s rádiom AUDIENCE a v poslednom čase sa mi začalo počas jazdy rádio zapínať a vypínať (normálne hrá a odrazu sa vypne a hneď zasa zapne).Keďže to nie je pravidelné, napr. stane sa to po pol hodine jazdy a potom po 5 minútach, tak by mi asi v servise moc nepomohli. Chcel som vybrať rádio a skontrolovať, či nie je chyba v kábloch, ale neviem zhodiť konzolu na držiak telefónu(tá je v pravo od rádia a zakrýva aj časť rámčeku , takže to neviem rozobrať). potreboval by som radu, čo s vypínaním, alebo aspoň ako zhodiť tú konzolu. díky

Odkaz ke komentáři

Musis ten drzak z boku rozlousknout, na druhe fotce je ta spara dobre videt, pak se dostanes ke dvema sroubum ktere to drzi. V novem ramecku budes must opet vyriznout diru na tu konzoli ( pochopis as uvidis). Pokud by ses rozhodl demontovat drzak budes potrebovat novou listu pred spolujezdcem pac ta co tam je bude zkracena kvuli kabelazi do adapteru.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...