Přejít na obsah

Historie vozu podle VIN


schwaara

Doporučené příspěvky

Dneska si myslim že v žádné škodovce nemají. Dalo by se to uděla zítra. Jedině dokud máš poslední možnost, jenže jestli si si všimnul smlouvy od áček tak je to mazec co podepisuješ. Ty jejich podmínky. To ono to jen tak vrátit kdyžtak nepůjde, já tě nechci strašit, třeba máš dobrej vkus. Podle fotek těžko člověk pozná, ale kdyžtak mě můžeš něco poslat na hlousekrobi@gmail.com a budeme moct hodit o tom řeč.

Odkaz ke komentáři

jj, to bych rad, ale skodovka ma dnes a pravdepodobne i zítra zavreno. A zítra vyprsi 7denni lhuta na pripadne vraceni/vymenu. Tak shanim nekoho, kdo ma pristup. A trochu zkusenosti s temahle motory. Co jsem cetl v recenzích, tak to nevypadalo vůbec spatne. A když jsem s ni jel domu, tak vse ok, pekne tahle.


A kolik se tak pohybuje případná výměna rozvodů?

Odkaz ke komentáři

Jj. Já bych hodil VIN do zkontrolujsiauto.cz

Tam ti to ukáže, co za poplatek uvidíš, kolikrát je stav tach. a nebo jestli to nebylo zbořený. Já měl 5x stav tach. a sedělo to se servisní knížkou. U jiného auta (nebouraná voňavka) jsem zjistil rozdíl v km a dokonce to auto dle oprav přejel asi vlak. To auto dával do kupy v autorizáku, proto se to objevilo ve výpisu.

Dolej olej a jezdi, jestli nemizí. Rozvody jsou "doživotní" , ale problémy jsou s napínákem. Viz. sekce poruchy 1.8 tsi. Pro začátek.

Odkaz ke komentáři

aaacka mi vystavili jakysi certifikat autogarance carlife. coz zarucuje kontrolu vin, dat registrace, vyskyt prav. vad, fyz. kontrolu stavu tachometru a kontrolus tavu tachometru v databazi systemu autogarance carlife. spis mi jde o to, jestli ten najezd 200 000 km u 1.8 tsi nebude zasadni problém. Potreboval bych, aby to auto sloužilo alespoň tak 5 let no.

Odkaz ke komentáři

Těžko říct. Záleží kolik ročně najedeš. Vím o motorech co maj 280tis. Jak jsem psal, problém bývá se starším typem napínáku a následným potkáním motoru. Pak je sklon k žravosti oleje. Vše je ve vláknu o těchto motorech, kde si uděláš obrázek. Jinak ten motor je výborný a jsem s ním spokojen. Pro klid duše jsem si nechal vyměnit napínák s řetězem. Ceny jsou 9-13 tis. Jak v kterým servisu.

Odkaz ke komentáři

Hoši dokaď to měla leasingovka tak by to mělo být v pohodě, vždyt to musí jezdit jen do autorizáku na všechny opravy. To jsou podmínky leasingovek. To auto vypadá i pěkně, měl jsem možnost vidět foto. Jediné co mě zaráží že ten co to koupil po leasingovce to měl jen rok. Takže buď to někdo koupil od leasingovky a něco se mu nelíbilo tak to prodal nebo to od leasingovky vzal ten co s tím jezdíl a prostě ho to auto už omrzelo. A může být v pohodě. Já neříkám že není v pohodě, jen je lepší na autě hledat špatné věci a pak si ulevit že tam nejsou. Než koukat růžově a pak brejle spadnou a auto je v chuji. Jako já osobně aaa auto vůbec nevěřim. Mám s nimi už nějaké zkušenosti.


Ten výpis je teď asi už zbytečný. Spíš je teď důležitý výpis ze Škodovky. Tam ti řeknou co kdy bylo měněný a tak.

 

Výpis bych to nenazýval, vždyť oni to nesmějí tisknout. Spíš mu řeknou co a jak. A musí chytit někoho ochotného, kdo se v tom bude hrabat.

Odkaz ke komentáři

tot otázka no. uvidíme. mozna zkontaktovat toho předchozího.. jinak diky, ze se se mnou vůbec zaobirate. jste hodní. jinak aaa jsou zlodeji, když jsem se orientacne ptal na uver, ta bych preplatil dvakrát tolik ceny v hotovosti. to když jsem ji rek, ze je pekna statem uznavana lichva, tak cumela... pak prisel manazer liberecky pobočky a ejhle, splátky sly srazit na polovičku. ale i tak bych preplatil sto tisíc. zaplatil jsem to v hotovosti. jediny, co me zaujalo, ze ceny jakztaktz v hotovosti odpovidaji cenam tehle oktavek s touhle výbavou. v nejhorsim ji muzu pak zkusit jedine dal prodat. s vracenim vozidla teda velky problémy v ty jejich reklamovany lhute jo?

Odkaz ke komentáři

jo byla to blbost byl jsem tam s jednim typkem, co se v autech hrabech, tak se mu libilo. a když jsem videl servisku, která jela az do minulého roku, tak jsem byl klidnej a veril tomu, ze je v poho, jizdni vlastnosti všechno ok. jen do me dost lidi reje kvůli najezdu km atd. a tak me nahlodali, ze z toho mam strach. pocit z auta byl a je zatím super. a když ta moznost je, tak se radsi chytam každý moznosti. spis jen toho, aby me někdo uklidnil :)

Odkaz ke komentáři

aaacka mi vystavili jakysi certifikat autogarance carlife. coz zarucuje kontrolu vin, dat registrace, vyskyt prav. vad, fyz. kontrolu stavu tachometru a kontrolus tavu tachometru v databazi systemu autogarance carlife. spis mi jde o to, jestli ten najezd 200 000 km u 1.8 tsi nebude zasadni problém. Potreboval bych, aby to auto sloužilo alespoň tak 5 let no.

Certifikat autobazaru je neco jako toaletni papir, akorat neni uplne vhodny na utreni stolice ;)

 

 

Tu Cebii si klidne vyjed, budes mit dalsi zdroj informaci. Zaznam o nehode nevidim, takze budes asi resit jen ten napinak, na kterej tusim byla svolavacka a pri trose stesti bys to mel mit vsechno v richtigu :palec:

 

jen do me dost lidi reje kvůli najezdu km atd. a tak me nahlodali, ze z toho mam strach.

To je jen zavist, ze auto s 200k km jeste v pohode jezdi a jejich plecka s 120k km (realne 400k km a 2x totalka) na tachu uz ztraci dech.

Upraveno uživatelem Laurin Klement
Odkaz ke komentáři

jj na tachaci maj 160tkm a v realu 250 minimalne a vice :) samozrejme ze ne vsechny najde se i obcas peknej kousek

 

Hele vratit za penize to nelze, jedine ze si tam vyberes jiny a vymenis. A to obnasi poplatky jak u blaznu (placam nejaky cisla co si tak pamatuju co me ten kamos rikal) - 2000 prohlidka tveho vozu co vracis, 500 storno poplatek za zruseni prevodu vozu, ty samy poplatky za prevod znovu tamty ti uz nevratej a pak se te snazej oskubat na nejaky skrabance, promackliny atd ze tam nebyli.

Upraveno uživatelem zikmeister
Odkaz ke komentáři

zatim to prihlaseny na sebe nemam, stejne cekam na technicak.. a jejik vystupni protokol dokazuje to, ze se muzu vubec divit, ze to auto jeste jezdi, pritom, pred rokem kontrola podle servisky je vse ok.. oni se sychrujou, automaticky to hazi do skupin c, d, jakmile to ma najeto 200 000 km, takze ten bych jim pri vraceni predlozil. ale mne se to auto fakt libilo a libi, jizdne taky. tak uvidime zitra podle servisu autorizaku, co mi reknou.


To zní zajímavě... To je fajn, díky. Tam zkusím hned zítra zavolat.

 

Odkaz ke komentáři

NO TSI vydrží v poho půl mega i víc, samozřejmě záleží na stavu a servisu během původního vlastnictví, já jsem s kamarádem, kterému jsem nísledně prodávala jeho 1kovou Octu, kupoval OII byli jsme se podívat na jedu OII TDI co měla 250 a byl to totál šrot bouraná, kroupy pod..(poctivý km), následně jsme koupili v perfekt stavu OII 1.8 TSI s 270tis a šlape jak víno. Sice motor vyměněn v 210 ale to jen díky přeskočeným rozvodům, prostě základ je ihned udělat rozvody s tím novějším napínákem, pak budeš jezdit jak o závod a pořád, mám fabii HTP s plynem s původním motorem a najeto 360tis, je to jen o pravidelný údržbě, navíc třeba ty OII, Altey, apod. co se prodávají z ty Taxíky z Francie (komplet bílé, ale většinou jsou černé se žlutými dveřmi (někdo to i přelakovává než to prodává)) se prodávají s 170-270tis, ale reálný nájezd je od 300-700tis a lidi to stejně koupí, protože mají něco na tachu, už jsem viděl borca co to zkouší s původními km, ale nějak mu to nejde prodat :D .Takže to jen ke km, 200tis není nic, to najede litrový citigo za 3 roky v pohodě. Ale je teda fakt, že ses měl s někým poradit, než jsi šel to auto koupit, přece jen to není chleba nebo rohlík.

P.S. Pokud najezdíš 25tis za rok, tak počítej že pak budeš mít najeto 300-350tis.

Jo a co se týče toho do jakých skupin to hážou, tak to každý auto v každým bazaru, proto z bazaru nikdy, vše je ve 4ce, čili "buď rád, že dojedeš dom, nebo do servisu"

Odkaz ke komentáři

Presne jak pise Vevca, ja si taky nemyslim ze kdyz je o auto dobre starano ze velky km jsou problem, nicemu to nevadi ;) Kazdopadne jedina nevyhoda pak je u prodeje auto co ma pak 350 tkm hodne tezko prodas za nejaky rozumny peniz, bud nejakymu znamymu nebo nekomu takhle v ramci komunity v klubu. A pak pripadne nekam do bazaru nebo nejak pres net na inzerat ale za minimalni cenu treba 50tkč. Taky mam auto co ma ted 230 a mam v planu ho mit na 4 roky takze v dobe prodeje bude mit tak 350-360, ja uz sem teda to auto kupoval s tim ze ho pak prodam za nic nebo necham mlady :)

Upraveno uživatelem zikmeister
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • jakože ja to prikryvam ještě kryci plachtou, takže to by se moc neotestovalo ... spíš by mě zajímalo, kde by byla jaká promáčklina, protoze nektery ty kusy byly fakt tezky...
    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
×
×
  • Vytvořit...