Přejít na obsah

Miss litá kola


zabiak

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

tuhle otazku si myslel vazne? :palec: nebojis se, ze se ti za pul roku bude libit jiny auto? :palec: :palec: ne, ale vazne... ja tyhle kola chtel, tak je mam, kdyz se mi nebudou libit, tak muzu nadavat jen sam sobe, kdybych dal na neci radu, tak by me potom sralo, ze jsem ho poslechl a tak dal... tech kol je strasna spousta, to bych si nikdy nevybral, kdybych takhle premyslel

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

krozo: jenze ja je nekoupil ted, objednal jsem je v pulce cervence :palec: ale nemuzu za to, ze je Italove nedokazali dodat driv, proste pres leto nemakaj :palec: a kdybych je neobjednal, kdyz jsem na ne mel penize, tak bych to utratil jinak a potom by me to sralo, takze to je dalsi duvod :palec:

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

beedone: Každému se líbí něco jiného,ale co nějaký kola co na to auto trochu seděj? Pročpak jsou to asi kola s názvem DRIFT... Nemyslím to zle vůči tobě a ctím že každej za svý na svým a pro sebe,ale tobě se vážně tyhle na oktě tak líběj?

 

Jen dodám že sám jsem looser na origo 15" kolech,protože na jiný prostě zatím nejsou lováky...

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...