Přejít na obsah

Miss litá kola


zabiak

Doporučené příspěvky

Tak ja jezdil posledni dve sezony na Mille Miglia HT3 7x18" ET35 viz prvni foto...

A ted jsem si udelal radost a koupil BRAID Winrace A 8x18" ET35..U obojich pouzity pneu 215/40

 

 

Barlog: Koukam,ze mas pouzity origo srouby na kolech...Ty jsi k nim nemel srouby..?Ja jen,ze origo maj kulatou dosedaci plochu a kola maji konusovou dosedaci plochu.... ^_^

 

A kdyz je to tema Miss=soutez ^_^ bude nejaky vyhodnoceni? ;) ;)

 

ty BRAIDy se mi moc libi ! :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Takže pozerám po nejakých eláčoch. Zapáčili sa mi tieto: ... Neviem sa teraz rozhodnúť, že ktoré budú lepšie na aute vyzerať. A ďalší problém je, že neviem či mám kúpiť 16", alebo 17". Nechcem aby mi auto šúchalo, keď budem naložený a navyše, že vraj sú na 17" ovela drahšie pneu (v porovnaní so 16").

http://www.alukola.com/disk-1240-rsw-242-17-7-5x100

http://www.alukola.com/disk-1276-rsw-271-17-75-5x100

Odkaz ke komentáři

to s tema gumama neni pravda, rekl bych, ze to kolikrat byva i obracene. Ale ceny 16" a 17" budou +/- stejny. Potom zalezi, co mas za motor, aby se s tema 17" auto zbytecne netrapilo. Taky jsem nad tim dlouho premyslel a nakonec jsem volil 17" a myslim, ze to bude takova ta zlata stredni cesta :) a 17" ti nikde skrtat nebudou, kolo ma porad stejne veliky obvod, at uz je to 15" s 195/65 nebo 17" s 225/45.

 

edit: koukal jsem na ty kola a vybral sis vcelku podobny design, obe dve maji uzky paprsky. Ja nevim... ale mozna ty druhy, covece.

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

krozo > Veď práve, že som videl tie tvoje a už sa neviem rozhodnúť. Doteraz som bol pre RSW 242, ale ešte som sa šiel pozrieť sem, že aké eláče máte na svojích autičkách a keď som videl tie tvoje skrátka WOW. Neskutočne ma oslovili. :) Asi som sa sem nemal dívať a mal by som po probléme s výberom, heh :lol:

 

houmik > V pohode. :) Tak ak to nebude také strašné, šiel by som do tých 17".

Odkaz ke komentáři

Nemôžem si pomôcť. Tie RSW 271 sú parádne! :) Pôjdem do nich, teda ak ti to krozo nebude vadiť, že som ich odpozeral od teba. :)

 

Ešte sa spýtam ohladom pneu. Budú to asi Bridgestone ER-300. Sú to dobré pneu? Alebo by ste zvolili nejaké ine?

Mám ostať pri rozmere 225/45/R17, alebo 215/45,50, alebo 205/45,50? Tých rozmerov je vela a neviem sa s toho vysomáriť, aký by bol najvhodnejší/najlepší. :lol:

Odkaz ke komentáři
Nemôžem si pomôcť. Tie RSW 271 sú parádne! :) Pôjdem do nich, teda ak ti to krozo nebude vadiť, že som ich odpozeral od teba. :)

 

Ešte sa spýtam ohladom pneu. Budú to asi Bridgestone ER-300. Sú to dobré pneu? Alebo by ste zvolili nejaké ine?

Mám ostať pri rozmere 225/45/R17, alebo 215/45,50, alebo 205/45,50? Tých rozmerov je vela a neviem sa s toho vysomáriť, aký by bol najvhodnejší/najlepší. :huh:

 

mam na oktě 215/45/17"

mam motor 1.6 74kw a celkem to jde :lol:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak já zatím takhle... Ještě s ena nich bude ale malonko pracovat a budou doufám vypadat daleko lépe až s nimi skončíme...

Jinak se jedná o MAM W1 v rozměru 7,5*17" (snad se v té šířce nepletu ;))

 

Jinak telefonfoto takže kvalita nic moc...

post-60-1263206428_thumb.jpg

post-60-1263206434_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...