Přejít na obsah

Miss litá kola


zabiak

Doporučené příspěvky

Co říkáte na tyhle originální kola? Poradíte, které z těch dvou? Trinity nebo Kentaur? Chci je na svou OI. Combi 4x4 PD barva černá perleť. Pneu Continental 225/45 R17 už mám.

post-1864-1272300690_thumb.jpg

post-1864-1272301041_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Já jsem taky spíš pro ty Kentaury. Objednám je. Myslím, že budou OK. Chtěl jsem i 17" od jiných výrobců, ale po konzultaci s jedním pánem, který se již hodně dlouho zabývá opravou a rovnáním litých kol mi bylo sděleno ať se raději dívám po origo kolech.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdar, pochvala všem, máte krásné kola :palec:

Chci se zeptat, mám na autě (které mám měsíc) origo plecháče. Chci dát lité, ale nevím jaký zvolit průměr (né že bych byl takový analfabet, ale z hlediska komfortu).

15" jsou v pohodě, 16" asi taky ale kdybych šel do 17", není auto pak moc tvrdé?

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Zdar, pochvala všem, máte krásné kola :D

Chci se zeptat, mám na autě (které mám měsíc) origo plecháče. Chci dát lité, ale nevím jaký zvolit průměr (né že bych byl takový analfabet, ale z hlediska komfortu).

15" jsou v pohodě, 16" asi taky ale kdybych šel do 17", není auto pak moc tvrdé?

Díky za rady

Komfort musíš sám ozkoušet a posoudit. Mám 17", KW podvozek, TT puky a porád je to komfortní celkem v pohodě dle mých měřítek, ale jiníé tvrdí že je to kostitřas. Takže asi tak...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...