Přejít na obsah

mlží se mi okna - vyřešeno


Doporučené příspěvky

ahoj měl bych dotaz občas se mi při jízdě zamlží okna zvlášt to přední a fest nemůžu přijít na to čím to je měl sem podezření na radiátor ale voda se nestrácí a koberce sou vevnitř auta suchý

taky sem mrknul jestli nejsou ucpaný ty odtoky v podběhách nejsou

mikrofiltr skoro k.o. ale suchej zejtra vemu jinej zatim sem ho na skoušku vyhodil leč se zdá že to nepomohlo

napadá mi jestli by to nák nemohla způsobovat klimatizace??

nemáte někdo skušenost?? ta druhá oktávka mi to nedělá

dík za reakce :)

Upraveno uživatelem pavel71
Odkaz ke komentáři

Základ je mít čistý a suchý pylový filtr, píšeš že jsi ho měl KO, tak dej nový. Klimatizace má spíš opačný vliv a to, že vzduch vysušuje, takže tady bych chybu nehledal a stejně ji máš teď už vyplou a hodně také dělá to, že ty okna jsou zevnitř od dýchání mastný, takže je dobré je jednou za čas nějakou okenou počádně umýt :palec:

Odkaz ke komentáři

takže pro všechny jenž by ten odtok nemohli najít jako já :rolleyes:

odtok se nachází v pravo dole za motorem musí se zvednout auto nasoukat se pod něj odehnout tepelnou izolaci a za ní se na stěně nachází gumová průchodka se 2mi otvory ohlá jakoby do kolínka :palec:

vzal sem 1ku měděnej drát asi 30cm dllouhej na jednom konci ohnul a secvakl kleštěma aby to nemělo ostrou hranu a řádně to proštouchal tak uvidíme zda to pomohlo :)

upraveny_Obraz0746.jpg upraveny_Obraz0745.jpgupraveny_Obraz0740.jpgupraveny_Obraz0743.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

tak se mi to mlžení oken podařilo vyřešit dnes sem měl dole větrák a jal se skoumat klapky přepínání venkovního a vnitřního oběhu vzduchu a ejhle motorek vrčí leč klapka se nehejbe takže vnitřek pootevřen a přísun vzduchu z venku zavřen tak sem tomu kapku pomoh rozhejbal to a klapka začala spolupracovat jak má nechal sem venkovní přísun vzduchu pojezdil s klimou i bez a okna světe div se se již nemlží :)

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

zdravím,

dnes jsem jel cca 20km a neustále se mne zamlžovali okna, pokud jse přepnul na ofuk přední okna nestíhalo to odmlžovat. NIkdy před tím to neudělalo.

Když jsem zastavil okna byly během chvile suché, jakmile jsem se rozjel ihned se zamlžili

Auto má najeto 20tis, 1,5 roku staré - má automatickou klimu

Pomohlo až otevřít okna. Setkal se s tím někdo?

Je to na záruční opravu?

Díky

 

Omlouvám se, bylo by možné přesunout do OII?

 

děkuji

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...

Zdravím všechny. Měl bych na vás prosbu. Potřeboval bych si objasnit jak vlastně ty klapky fungují. Pokud vyndám větrák, tak se dostanu na klapku vnitřního okruhu? Má na sobě nalepeny takový molitan. Pokud sundám kabinový filtr, tak je tam taky vidět jakási klapka, jiná než ta s tím molitanem. Mám ji trochu přivřenou a rukou s ní nejde hnout, asi bych ji utrhnul. Ta slouží k čemu a co jí ovládá? Díky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...