Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Úplnou náhodou jsem měl stejný problém. Tady v ČR ho neseženeš, nebo když někoho najdeš, tak na tom bude chtít akorát vydělat. Naštěstí tu je ebay. Mám za to, že jsem objednával zrovna tento a funguje to, drží to bez problému. Na montáž ti mohu doporučit Rolbaře z Prahy.

http://www.ebay.com/itm/Double-plastic-shell-Fakra-B-Plug-male-rf-connector-PCB-mounted-White-New-/151299082653?hash=item233a20c99d
Odkaz ke komentáři

@Jirka313: Za málo. Tady v ČR chtěl po mě jeden chasník 500,- + poštovné. :wacko:

 

@Deepness: Netuším, jestli aktualizace zlepší signál, na to tu jsou jiní odborníci (Rolbař, Vaša...). Nevím jak to máš nyní, ale pro lepší signál pomáhá dodělání druhé, vnitřní antény nebo frekvenční výhybky.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj kluci, pročetl jsem toto téma celé, ale asi nemá nikdo stejný problém. Taťka má OII FL 2011 1,6 LPG originál, ale základní výbavu, ale kvůli LPG tam je i maxidot. Originál neměl žádné rádio, prodal jsem mu svůj Swing z MR2010, tam mu podsvícení displeje jakžtakž fungovalo nebo to prostě nebyl až takový rozdíl a viděl na něj dobře. Teď tam má Bolero r.v.2011 a svítí mu to slabě. Jednotky má určitě faceliftové, tak v tom by problém být neměl. Jediné, co nemá, je to kolečko na nastavování jasu budíků (vedle sklápění světel). Dá se s tím něco udělat? Buď nějak naprogramovat nebo něco přepinovat nebo někde něco "zkratovat"?

Odkaz ke komentáři

regulaci taťka nepotřebuje, stačí mu vše na max, takže možná bude stačit někde tam, kde se napojuje ta regulace, dát něco (asi nějakou propojku), co bude jednotce říkat, že má být vše na max a rádio si to podle toho zjistí. Pardon, že to píšu tak laicky..

ale jinak, jak je složité dodělat tu regulaci osvětlení?

bolero má jas úplně na max, na min by to nebylo vidět skoro vůbec

Odkaz ke komentáři

pokud nema z vyroby, bude i upravena jednotka, ja si dodelaval "kolecko" a moje puvodni z vyroby nereagovala (BCM 087 E), koupil jsem novou, nakodoval stejne jak puvodni a rozbehalo se to

To co popisujes me delal swing, az na to, ze nesvitili tlacitka, prave po tom dodelani jasu jak pise p2p zaclo vse fungovat korektne

 

Predpokladam, ze to byla nejaka verze "PRIMA"

Odkaz ke komentáři

Ja som tiez dorabal regulaciu podsvietenia. Zapajal mi to Vasa a kodoval Igor 160R. Pri kodovani je potreba urobit zakladne/prvotne nastavenie BCM cez ODIS. Tam na zaciatku konfiguracie sa soft pyta, ci je auto vybavene regulaciou podsvitu.

Mam pocit, ze jas sa da niekde nastavit aj cez VCDS, bez prislusneho regulatoru. Tusim denis si to tak nastavoval, Maro nevies? Alebo si to zle pamatam?

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Díky všem za reakce, doufal jsem v nějaké jednoduché a levné řešení, protože taťka je šílený šetřílek, takže pokud to nebude do několika stovek, tak se na to vykašle a bude jezdit s tím tlumeným osvitem. :)

Moc jsem nerozuměl tomu od Kyselinky "On to praveze nedorabal, lebo spominal, ze mu to staci raz cez VCDS nastavit na 100% a dalej to nepotrebuje. Aspon takto si to pamatam.". Znamená to, že možná stačí jen něco softwarově nastavit?

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...