Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Zdravim Vas, vopred sa ospravedlnujem, ak to tu uz bolo riesene, ale nenasiel som odpoved na moj problem. Mam Octaviu r.v. 2012, mal som tam radio Swing a menil za Bolero. Ked pozriem cez Maxidot funkciu Telefon, vidim tam moznost, prehravac hudby cez telefon, t.j. BT-Audio. Na Swingu ked som klikol na Media, tiez som mal moznost okrem CD a AUX aj BT-Audio. Po zapojeni Bolera, r.v. 2009, teda asi jeden z tych prvych, tam taku moznost nemam. Vsetko funguje ako ma, ukazuje vsetko, len takato moznost tam nie je. Je tam iba CD, AUX a SD karta. Co som si este vsimol, tak aj grafika parkovacieho asistenta je ina. Kamarat ma take modre obdlzniky, ja mam taku oranzovu grafiku. Inak uplne to iste.

 

Chcem sa opytat, ci je mozne to BT Audio nejakym sposobom zachranit, trebars kodovanim radia alebo aktualizaciou softveru, alebo sa s tym musim zmierit, ze to tam nebudem mat.

 

Vdaka za kazdu radu.

Odkaz ke komentáři

Ak ti BT fungoval so Swingom staci nakodovat.

 

Ďakujem za radu. Ešte taká otázka, skôr pre kľud v mojej duši. Nemôže sa stať, že je to jedna z prvých verzií, pri ktorej sa to nedá nakódovať? Je to z auta r.v. 2009, čiže jeden z prvých faceliftových modelov.

Odkaz ke komentáři

Tak sa to nakoniec vyriešilo. Bolo to čisto v nastaveniach, kde som musel povoliť BT a už to šlape. Takto dodatočne som však zistil, že existujú 2 typy. Blaupunkt a Delphi. Ja mám Blaupunkt, čiže starší model (pri kúpe som ešte nevedel, ktoré je ktoré a za tú cenu sa to oplatilo) a dočítal som sa, že viacerí majú problém s telefónnym zoznamom. Je nefunkčný, rozbitý. Je to riešiteľný problém? Existuje na to nejaký update? Mám 1Z0 035 156F

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

post-57561-0-51356600-1491132786_thumb.jpgZdravim klubaci.

Tema je o radiach bolero je uz zalozena ale zamknuta tak som musel založit novu.

Kamaratovi som vymenil radio origo OII scout za bolero a vsetko ide okrem zvuku.pri napojeni na diagnostiku pri diagnostikovani radio na par sekund ozilo ale znova vypne zvuk.

Otazka teda znie kde je chyba?a ci vie niekto pomoct z kodovanim.

terajsie kodovanie:

E9837F4E1006022302 gateway
radio
0D0200000000
audio soustava
0000000101
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj všem,

 

mám O2 FL MR2010 s rádiem SWING. Rád bych ho vyměnil za BOLERO. BOLERO koupené mám je z také z O2 FL. Výbavu mám Elegance (zadní senzory, climatronix).

 

Co jsem pročítal fórum mělo by stačit pouze vyndat SWING a zapojit BOLERO + nakódovat. S tím kódováním bych potřeboval pomoc. Nevím co to obnáší, ani na to nemám techniku. Je tady někdo z Brna nebo okolí, kdo by mi s kóddováním za nějakou odměnu pomohl? Případně bych chtěl řešit i upgrade FW rádia.

Díky.

Odkaz ke komentáři

Ahoj, možná je to blbost, ale měnil jsem SWING za BOLERO (Delphi). Všechno asi maká jak má, jen jsem narazil na jednu zvláštní věc. V nastavení hlasitosti zadních parkováků je na výběr tuším, VYPNUTO, NÍZKÁ, STŘEDNÍ, VYSOKÁ. No a mě to funguje naopak. Pokud nastavím hlasitost na VYPNUTO, tak rádio řve normálně a vůbec se neztlumí. Když naopak nastavím VYSOKÁ, tak se po zařazení zpátečky hudba vypne a stejně to funguje u zbylých dvou nastavení hlasitosti. Mám to tedy nastavené na STŘEDNÍ, ale chová se to jako nízké nastavení hlasitosti.

 

Předpokládám, že je to jen o nakódování?

Odkaz ke komentáři

Nechce sa mi do auta, ale mam pocit ze som to tam videl ako urovne stlmenia. Cize vysoka uroven stlmenia da nizky zvuk.

 

Edit: tak som to dnes pozrel, sice mam Blaupunkt, ale vola sa to tam PDC: znizeni hlasitosti, cize to chapem ze to nie je samotna vyska hlasitosti, ako intenzita znizenia z povodnej hodnoty.

 

post-49029-0-30604500-1496913350_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Dobrý den, ať hledám jak hledám, tak info, které potřebuji jsem nenašel. Mám Škoda Octavia 2 FL (rv 2012) s autorádiem Swing. Koupil jsem si Bolero (rv 2009), po zapojení všechno fungovalo, akorát autorádio vymlátilo za cca 8 hodin baterku. V příloze přikládám výpis z VCDS. Čím myslíte, že by to mohlo být? Četl jsem že by to mohla způsobovat Gateway, ale jelikož je auto po FL a předtím tam byl Swing, tak by problém s gateway být neměl. Může to způsobovat to, že autorádio je starší než auto? Prosím poraďte. Děkuji za každou odpověď.

Log-TMBCT61Z4D2009086.txt

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ahoj, chtel bych se obratit na zkusenejsi uzivatele radia bolero, ktere mam ve skoda octavia II 2011. Radio hraje skvele i komunikace s telefonem pomoci BT funguje vyborne, jedine co me opravdu vytaci je hlasity tupy ton potvrzujici spojeni ci odpojeni telefonu a radia. Prohledal jsem snad vsechny moznost nastaveni jak radia tak telefonu a nemuzu prijit na to jak oznamovaci ton ztisit ci zmenit nebo uplne vypnout. Pokud uz mel nekdo podobny dotaz, omlouvam se, ale nevsiml jsem si ho. Diky za rady a tipy pokud Vas neco napada... Vasek

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...