Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Nazdarek ,

Mam prosbicku,koupil jsem v patek Octavii 2012 2.0 Tdi 103 kw s radiem Bolero,

Snazil jsem se cely vikend pripojit telefon,ale po zmacknuti tlacitka Phone se mi radio jen stisi a nicnse nedeje,muzete mi poradit,co mam presne zmacknout,abych aktivoval BT v radiu,nasel jsem na netu nejaky videa,ale tam jim skacou po zmacknuti Setup tri stranky menu,ale kdyz ja zmacknu setup dlouze ,tak mi naskoci pouze 2 stranky s nabidkou...prosim o pomoc uz nevim jak na to

Odkaz ke komentáři

Záleží co od toho očekáváš aby to umělo - jestli chceš jen volat nebo i poslouchat hudbu přes mobil. Doporučuju přečíst tady na fóru sekci hands free tady odkaz na celé vlákno. http://forum.octaviaclub.cz/index.php?/topic/6522-HandsFree-GSM-II-alebo-GSM-III-a-Bluetooth

 

Odesláno z mého SM-A510F pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem Tomasoct
Odkaz ke komentáři

Som sice mimo temy ale ma to suvis s radiom.

Mam od vyroby dorabany Parrot, vsetko z neho som vytiahol postrihal z auta vyhodil.

Ostala mi ale za radiom ta modra skrinka a vyhodit ju nejde, lebo niekto pajkoval zapojenie na iny sposob.

Je niekto na vyhode SR co by mi s tym pomohol?

Tu skrinku by som vyhodil a chcel to mat zapojene tak ako to ma byt...

Jedna sa o Parrot Mki 9200.

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím všechny. Hodně jsem toho tu nacetl a trosku se ztrácím. Můžete mi poradit i pomoci? Mam Oll RS 2008 před fl. Dostal jsem rádio Borelo, původní tam je audience. Můžete mi poradit co je vše potřeba udělat a pokoupit aby vše fungovalo jak ma.

Popripade jestli je někdo z HK nebo okolí kdo by se tomu věnoval  a dal to dohromady? Byl bych vám vděčný za radu popřípadě pomoc.

Odkaz ke komentáři

Do predFL Octavie potrebujes Bolero zo Superba (vyzorovo ako Columbus).

Je to kvoli tomu, ze Bolero z FL Octavie v sebe nema cidlo okolneho svetla (FL Octavia ho ma v budikoch).

Pokial teda kupis Bolero zo Superbu tak len ho prehodis, zadas PIN a za minutu vsetko pojde.

Koduje sa len pocet reproduktorov, ci mas SS, AUX, CD menic...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...