Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Mám ho 1,5 týždňa,ale ako som písal,spínacia skrinka ho vypne aj zapne.Nie náhodou tie žerú akumulátor,ktoré idú do OII fl?

No a koniec júna 2007 nie je náhodou MR2008?Vo VIN mám ------1Z188-------Neviem,len sa pýtam :palec: Prišlo mi 25.6.07 z výroby.

Pokiaľ to takto bude šlapať,ja ju nevymením ani keby ma rezali :D ,aj tak som nikdy na radio pri cúvaní nepozeral,vždy len podľa zvuku a pozeral dozadu.Za 1,5 týždňa by už snáď bolo poznať horšie štarty a to som jazdil málo a takmer len po meste.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdar :smich:

 

Tazke mam pat otazek,vim,ze to tu je,ale jsem z toho trochu zmaten :lol: Chci si poridit bolero,ted mam stream,kdyz si poridim bolero ze SII tak musim i ramecek a kdyz z OII tak ramecek nemusim??? (jo mam climatik) dale musim menit gateway to bim mam r.v.2006,muze mi nekdo napsat,jak to potom nakodovat??? Kabel i VAG mam dik :)

Odkaz ke komentáři

Ahoj vsichni,

 

Potreboval bych pomoct s vyberem ramecku pro autoradio skoda bolero ze superba II, momentalne tam mam radio Stream. Ale nemuzu nikde na internetu ten ramecek najit,muzete mi prosim nekdo vyhledat a poslat odkaz na ten ramecek,nebo poradit,jaky tam ma byt,popripade,jestli je na to jen nejaka redukce??

Budu moc rad za konkretni odkaz na e-shop,nebo obchod, diky moc!

Odkaz ke komentáři

Tak uz mam taky bolero,je to bomba,ale jak rikate s tema stanicema...Je to naprd,jak to porad precvakava pri sebemensi ztrate signalu...To neexistuje nic levnejsiho na zkvalitneni signalu?? dvojku se mi za tu vyhybku davat nechce...A jeste jeden dotaz, uz se tu na to nekdo ptal,ale neodpovedel nikdo... Da se na boleru nejak zobrazit vnejsi teplota? Stream to umel a ted me to trosku znervoznuje,kdyz se podivam na radio a neni tam ten udaj a musim si to nacvakat na palubaku(ne, ze by to byla nejaka velka prace,ale je pohodlnejsi mrknout na raio...) Diky za rady:)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...