Přejít na obsah

POLAR FIS+ Advanced


mischicka

Doporučené příspěvky

Pomalu se začínají množit uživatelé (lubinob, olaf, a další) Polar Fis na fóru, tak zakládám tohle téma, aby případné rady a doporučení byly na jednom místě a ne rozstrkané v jednotlivých tématech ve Vašich Octaviích.

 

Mohu nabídnout vlastní, několika měsíční zkušenost a kontakty na výrobce-programátory s uživatelskou podporou Polar Fórum

 

Původní téma týkající se objednávání je tady Původní téma , ale je už tak staré, že je dávno nová generace Polaru a sloučení s tímhle topicem by nepřineslo nic krom zmatku.

com-en.png

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Mam dotaz ohledne podporovanych motoru....sice jsem si stahl ten jejich excel ale nejak se v tom neorientuji.

Je mozne to pouzit s 1,8TSi...FL...MR2011 ... zkousel to uz nekdo na tento motor?

Dalsi dotaz zni, jelikoz jsou zde uzivatele, kteri to maji nainstalovane v aute, zajimalo by me jak probihala objednavka, platba a dodani? Je treba platit v EUR, prevodem na ucet, na zalohu???

 

Dekuji za odpovedi.

Odkaz ke komentáři

Mam dotaz ohledne podporovanych motoru....sice jsem si stahl ten jejich excel ale nejak se v tom neorientuji.

Je mozne to pouzit s 1,8TSi...FL...MR2011 ... zkousel to uz nekdo na tento motor?

Dalsi dotaz zni, jelikoz jsou zde uzivatele, kteri to maji nainstalovane v aute, zajimalo by me jak probihala objednavka, platba a dodani? Je treba platit v EUR, prevodem na ucet, na zalohu???

 

Dekuji za odpovedi.

Je to o ECU motoru, to je ta podstatná info, že máš 1.8 TSI a FL nejsou tak podstatné info.

 

Obecně jsou podporovány všechny vozy koncernu s různými provedeními MaxiDotu.

 

Jinak objednávky se řešily (i) tady http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=4031&pid=1311993&st=250entry1311993

Odkaz ke komentáři

TO Alessi: Chtel bych ten nejvyssi rady.

Da se nejak zjistit ECU motoru bez VAGu ci jineho diag nastroje, protoze ten zatim nemam, i kdyz uz se to planuje ;)

Kam se to vubec zapojuje, sice jsem to uz nekde cetl, ale nejak jsem to zapomnel...jestli je to pred gateway nebo pred neco jineho.

Dik.

Odkaz ke komentáři

jestli se nepletu tak jsi z Brna, takže vyčíst ECU motoru nebude problém ;) Jinak se to montuje ke gateway, a pokud budeš chtít tak ti to můžu i namontovat. A Polar Fis Advanced není problém dodat ihned. Jak dojedu domů pošlu ti SZ.

 

vidím, že než jsem ti to stihl z mobilu napsat, tak p2p už ti částečně odpověděl ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

dobře,ale.....je to potřeba???Parkovák třebas,ale climatronic je podle mě úúplný nesmysl,když mi to ukazuje na displeji a to ještě trvale.

Když jsem se díval na ostatní věci co to umí,je to sice super,ale 90% pro běžného motoristy nesmyslné.Na co tlak pal.pumpy,tlak v pal.liště,v brzdovém válci.prostě 90% věcí je nesmysl,ať se na mě někdo zlobí nebo ne.

Odkaz ke komentáři

a když v sériovém autě teplota oleje není,chybí ti to?

říká ti něco teplota oleje?Víš,jaká má být?Jediné info co ti dá je,že i když je voda 90,olej má ještě malou teplotu a neměl bys tomu dávat.To je jediné.

Já to u Touarega mám a tedy málo kdy na to čumím.

Jinak Olafe,nejde ani tak o cenu,ale opravdu o to,pro pro normálního smrtelníka jsou tam věci z 90% nepoužitelné.

Řeknu to takhle:-"X"lidí má Vag a jediné co umí,je přečíst chybu,dále je v koncích.Na co to mají.

"X"-lidí bude mít Polar Fif,ale hodnoty co to umí jsou jim na 90% zbytečné a neumí s nimi pracovat.A zatím si budu stát

Odkaz ke komentáři

Nerikam ze vetsina majitelu vyuzije vsechny ty udaje ktere je to schopne zobrazit a podat.

 

Dobre jsi pojmenoval i odstup teploty voda / olej. Me treba to inpirovalo k tomu, abych si zjistil optimalni provozni teplotni rozsah oleje kterej do auta leju.

 

Snazim se ty udaje pochopit a vyuzit treba k lepsimu zrychleni a odhadnuti situace kdy uz to fakt nema cenu. Je jasny ze naftova octavie neni zadnej zavodak. Porad mi to prijde jako lip utracene penize nez nejake prahove nastavce, neony pod apod. A to je prave ono, ve finale je to jen o tom, za co je ten ci ktery soudruh ochoten utratit penize a mezi nim se najde par co to opravdu vyuzije, kdyz s tim pojede treba na okruhu nebo tak.

Odkaz ke komentáři

Aktualizaci jsem udělal a je tam opravená čeština a odebraná diakritika a některé názvy jsou teď delší a tím pádem se spojují s vedlejší položkou. V menu Diagnostika zmizelo nastavení dešťového a světelného senzoru :( Jinak se nic zásadního nezměnilo .... Večer sem hodím nějaké screeny.

 

EDIT: Přidávám screeny verze v 0.3.3 kde je upravená čeština. Dnes jsem něco dělal na autě a musel jsem odpojit autobaterii. Po opětovném připojení baterie se v menu Diagnostika objevily zpět položky na nastavení dešťového a světelného senzoru ...

post-547-0-17287200-1359295642_thumb.jpg

post-547-0-79027400-1359295642_thumb.jpg

post-547-0-41658100-1359295643_thumb.jpg

post-547-0-98921400-1359295643_thumb.jpg

post-547-0-64824400-1359295644_thumb.jpg

post-547-0-33059200-1359295645_thumb.jpg

post-547-0-02017600-1359295646_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Alessi
Odkaz ke komentáři

Ta cestina v te nove verzi neni fakt uplne dokonala, pockal bych s upgradovanim na dalsi verzi.

To Vevca: Cena je sice velka, ale zase to docela dost ukaze...zalezi jak to moc clovek potrebuje, ale me se to libi a kdyby to jeste ukaozvalo aktualni spotrebu tak uz bych na MFD nikdy neprepnul ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...