Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

862 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

navstiv sekci jen pro cleny. :D

East a West Europe V4 a predelavka z map BMW, to odpovida cca verzi V5, ktera pro VW jeste neni.

Upraveno uživatelem Doli

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE(Doli @ Jul 18 2009, 14:03 ) *

V4 je oficialni, Skodovka to normalne dava za priplatek k navigaci. BMW odpovida verzi V5, ktera zatim pro VW neni....

Tak ked som isiel preberat auto kde sme samozreme dopatili 6 tis za mapy mal som nejakeho tusaka ze mi tam strcia hned V3 a aj tak bolo, rozbalene a nakopirovane v Navi. Pred tym som ale kontaktoval Skoda-info aby som si bol isty ze tu V4 tam davaju. Bohuzial odpoved mi prisla az po prevzati auta. Ale

predajca samozreme o V4 nic nevedel, povedal ze to skusi zistit a zapisalo sa to aj do predavacieho protokolu ze sme obdrzali ''neaktualnu'' verziu map o den prisla odpoved priamo od Skody:

[i]''Vážený pane,

děkujeme Vám za Váš email. K Vašemu dotazu sdělujeme, že CD s mapovým podkladem Vám dodá přímo autorizovaný prodejce. Momentálně je na trhu verze V3 a na trh se připravuje verze V5.

Verze V4 na trhu nebude vůbec.

V případě dalších dotazů kontaktujte naší informační linku Škoda.

S pozdravem a přáním hezkého dne''[/i]

takze dalej som to uz neriesil, napiste prosim ak mate inu skusenost toto bolo v predajni Autostyl na Stodulkach.

Trochu ma to stve ze zaplatim 6 tis za origo mapy a nedostanem aktualne v ktorych nieje ani Dialnica z Viedne do Bratislavy ktora je uz tusim rok v prevadzke.

A potom si dam nedavaj ciernotu : ((

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
navstiv sekci jen pro cleny. ;)

East a West Europe V4 a predelavka z map BMW, to odpovida cca verzi V5, ktera pro VW jeste neni.

Jsou značně aktuální - třeba nový úsek dálnice na Karlovy Vary :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak V4 East a West uz v Navi mam ale od vtedy nevidim ziadne dopravne info po stlaceni tlacitka TRAFIC je to mozne? nemate s tym niekto skusenot?alebo idem v aute vzdy ked v CR niesu nehody?take stastie urcite nemam :palec:

Diky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

TMC v CR je uplne nepouzitelne. Jednou jsem si ho na navigaci zapnul (mam prenosnou) a bohuzel uz neslo vypnout. Porad mi to hlasi nesmysly - useky, ktere jsou uzavrene (ale ve skutecnosti nejsou) a naopak cesty, kde se neco deje navigace nehlasi nic. U nas tento system bohuzel zatim nejak nefunguje.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
TMC v CR je uplne nepouzitelne. Jednou jsem si ho na navigaci zapnul (mam prenosnou) a bohuzel uz neslo vypnout. Porad mi to hlasi nesmysly - useky, ktere jsou uzavrene (ale ve skutecnosti nejsou) a naopak cesty, kde se neco deje navigace nehlasi nic. U nas tento system bohuzel zatim nejak nefunguje.

Tak dlho som V3 nemal ale na Columbusovi pod Trafic celkom dobre vypisoval kde su havarie a obmedzenia, nevsimol som si ze by koli tomu prepocitaval trasu iba na to upozornil pri prvotnom prepocitavani. A kedze vacsinou chodim po D1 vsade hrasil par kilometrov dopredu ze na ceste su obmedzenia alebo tak neco. Ak nemam pravdu opravte ma ale Columbus druhou antenou natahuje dopravne spravy do Traffic a teraz to s mapami V4 nefunguje. resp. vzdy su: ''ziadne nove spravy''

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Info týkající se map, ale žádné linky na nelegální download!
Nazdár, chcem sa spytat ci uz su nove mapy V6? Pre East a West dikes.

Už jsou, někdo tu to psal, že je dostal ze servisu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je to image (obraz) toho disku. Halvně to nevypal na médium jako jeden soubor.

Musíš pálit v nějakém vypalovacím programu jako image.

ISO image: Říkáme tak souborům (.iso), které obsahují obraz CD (příp. DVD) bajt po bajtu tak, jak se to zapisuje na příslušné médium. Tento obraz se tedy snadno vypálí (umí to každý rozumný vypalovací SW) nebo naopak může sloužit k zálohování či šíření obsahu nějakého CD
Upraveno uživatelem j0ska

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Narazil jsem na zajímavou věc.

Na mapách East Europe V6 mi nejde hlasově zadávat cíle.

Na West V6 to jde.

Můžete to prosím někdo ověřit?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nahral som si mapy V6 a hlasove ovladanie na Slovensko mi stale nefunguje. A tiež rýchlostne limity su staré. Tak neviem čo tam updatovali na tej V6ke? Ziadne zmeny na mape SR som nezbadal. Je to o ničom.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.