Přejít na obsah

Mapy


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

QUOTE(Doli @ Jul 18 2009, 14:03 ) *

V4 je oficialni, Skodovka to normalne dava za priplatek k navigaci. BMW odpovida verzi V5, ktera zatim pro VW neni....

 

 

Tak ked som isiel preberat auto kde sme samozreme dopatili 6 tis za mapy mal som nejakeho tusaka ze mi tam strcia hned V3 a aj tak bolo, rozbalene a nakopirovane v Navi. Pred tym som ale kontaktoval Skoda-info aby som si bol isty ze tu V4 tam davaju. Bohuzial odpoved mi prisla az po prevzati auta. Ale

predajca samozreme o V4 nic nevedel, povedal ze to skusi zistit a zapisalo sa to aj do predavacieho protokolu ze sme obdrzali ''neaktualnu'' verziu map o den prisla odpoved priamo od Skody:

 

[i]''Vážený pane,

 

děkujeme Vám za Váš email. K Vašemu dotazu sdělujeme, že CD s mapovým podkladem Vám dodá přímo autorizovaný prodejce. Momentálně je na trhu verze V3 a na trh se připravuje verze V5.

Verze V4 na trhu nebude vůbec.

 

V případě dalších dotazů kontaktujte naší informační linku Škoda.

 

S pozdravem a přáním hezkého dne''[/i]

 

 

takze dalej som to uz neriesil, napiste prosim ak mate inu skusenost toto bolo v predajni Autostyl na Stodulkach.

Trochu ma to stve ze zaplatim 6 tis za origo mapy a nedostanem aktualne v ktorych nieje ani Dialnica z Viedne do Bratislavy ktora je uz tusim rok v prevadzke.

A potom si dam nedavaj ciernotu : ((

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

TMC v CR je uplne nepouzitelne. Jednou jsem si ho na navigaci zapnul (mam prenosnou) a bohuzel uz neslo vypnout. Porad mi to hlasi nesmysly - useky, ktere jsou uzavrene (ale ve skutecnosti nejsou) a naopak cesty, kde se neco deje navigace nehlasi nic. U nas tento system bohuzel zatim nejak nefunguje.

Odkaz ke komentáři
TMC v CR je uplne nepouzitelne. Jednou jsem si ho na navigaci zapnul (mam prenosnou) a bohuzel uz neslo vypnout. Porad mi to hlasi nesmysly - useky, ktere jsou uzavrene (ale ve skutecnosti nejsou) a naopak cesty, kde se neco deje navigace nehlasi nic. U nas tento system bohuzel zatim nejak nefunguje.

 

Tak dlho som V3 nemal ale na Columbusovi pod Trafic celkom dobre vypisoval kde su havarie a obmedzenia, nevsimol som si ze by koli tomu prepocitaval trasu iba na to upozornil pri prvotnom prepocitavani. A kedze vacsinou chodim po D1 vsade hrasil par kilometrov dopredu ze na ceste su obmedzenia alebo tak neco. Ak nemam pravdu opravte ma ale Columbus druhou antenou natahuje dopravne spravy do Traffic a teraz to s mapami V4 nefunguje. resp. vzdy su: ''ziadne nove spravy''

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Je to image (obraz) toho disku. Halvně to nevypal na médium jako jeden soubor.

Musíš pálit v nějakém vypalovacím programu jako image.

 

ISO image: Říkáme tak souborům (.iso), které obsahují obraz CD (příp. DVD) bajt po bajtu tak, jak se to zapisuje na příslušné médium. Tento obraz se tedy snadno vypálí (umí to každý rozumný vypalovací SW) nebo naopak může sloužit k zálohování či šíření obsahu nějakého CD
Upraveno uživatelem j0ska
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...