Přejít na obsah

Vykradená OII


Bladik

Doporučené příspěvky

Ještě mě napadlo, že v pátek jsem si auto vyzvedával ze servisu, tak mechoši, co na tom dělali to mohli mít dobře zmapovaný, co mám všechno v autě a náhradní klíč, nebo odchyt kódu na centrál pro ně asi taky není problém, ale dokázat to někomu...

 

 

Nakodovali ti v servise druhe D.O. k tvojmu autu. A vecer si pomocou neho otvorili auto vylozili veci a zas zamkli :D

Odkaz ke komentáři

Ale ten policajt - když se mu podíváte na ty pazoury, tak by z něj mohl ta jména dostat, ne? :D

Jenže co je to platný, když ta státní zástupkyně ho zase pustí...

 

 

To je tenhle posr... stát kde se z tý demokracie můžem zbláznit... Když se jede gumball 3000 tak se naši policajti na ně akorát dívaj a NEMUZOU nic udelat podle zákonu... přejedou hranice, nemci zákon nezákon jim zavřou rovnou na hranicích auta na celej víkend do kasáren a velitel si vypne telefon a odjede na chatu... Je prostě jasný o co jde a že to ohrožuje všechny normálně jedoucí a nějaký dokazování jestli to je závod a nebo charitativní akce :D jde stranou... Zrovna tak nějaká diskuze jestli je zloděj a nebo to jenom chudáček přechovával.... našli u něj hromadu kradenejch a hrát si ze slovíčkama zloděj - přechovávatel....

 

Nj zaslepený zámky jsou v podstatě k ničemu... vytrhne záslepku za 10 vteřin (má na to vybroušený pajcřík, ale stačí i velký šroubovák který narve mezi záslepku a kliku a zapáčí a záslepka je za 10 vteřin venku...) Do vzniklé díry šáhne šroubovákem a je tam drážka kterou tím šroubovákem otočí a centrál odemkne celý auto...jakoby to udělal klíčem.... Tak se ještě ta drážka zapatlávala tvrdnoucím kitem, aby do ní nedostal ten šroubovák... Alespoň takhle to bylo u O1 a u O2 to bude nejspíš stejně...

 

Kámošovi kdysi ukradli auto... náhodně na něj po roce narazil sám... zaparkoval vedle něj... bylo mu něčím povědomý, ale celý vnitřek i nějaké věci venku byly jiné, ale pár detailů sedělo a byly to věci zrovna takový kuriozní... toho trklo. Tak kouknul pod auto a tam hliníková trubka kterou nařízl a narazil na prasklou trubku výfuku a stáhl nějakejma páskama a klemama... celkem neopakovatelný originál... tak zavolal policajty... současne s nima dorazila holka s klukem. Policajti jim zkontrolovali papíry a chtěli je pustit, že mají papíry OK. No musel jim dokazovat co všechno kde v autě najdou, dokonce měl ještě i klíček od kaslíku před spolujezdcem až je tedy přesvědčil (ověřovali si že fakt nahlásil před rokem krádež) a radili se se šéfem co mají udělat. Nakonec auto tedy zadrželi. Po 6 měsících se prokázalo, že kasle má přeražený číslo a je opravdu jeho, ale motor ne a ten že zůstane tý holce... Takže mu vrátěj auto ale bez motoru.... takže se s holkou dohodl a za 6000kč od ní ten motor koupil.... Holka tvrdila, že měla stejný auto, nabourala ho a na vrakovišti jí řekli že za 10 000 ji ho opravěj.... Zřejmě ukradli stejný auto a co šlo tak z její bouračky přeházeli na to jeho ukradený aby to holce nebylo nápadný - barvy tapecírunku atd... tak ho přivezl domu a za týden mu ho před barákem ukradli definitivně....

Odkaz ke komentáři
Ale ten policajt - když se mu podíváte na ty pazoury, tak by z něj mohl ta jména dostat, ne? :)

 

Jj Láďa Siebert, je vedoucím toho oddělení a taky bývalý taxikář, někteří Pražáci, ho možná znají... bohužel ty jeho pracky mu nepomůžou, v tom, co mu překazí Tr. řád

je to fakt smutný... A ten Vohnický, nebo jak se jmenuje, bude zkušenej... dost pašíků dozná víc skutků a on zatlouká a zatlouká...

Přeji všem, aby Vás nic podobného nepotkalo...

Odkaz ke komentáři
Ty vole, kdyby mi ten zmrd tohle provedl, tak mu vypálím barák. Zub za zub... :o

Tohle si nech do Plivárny nebo na doma, tady je to k ničemu :lol:

Ahoj, nevíte nekdo kdo dělá v Praze zaslepení zámku kvalitně? levně? OII

A co zadarmo? Nejlepší věci jsou přece zadarmo :D Když něco chceš, musíš platit, víš?!

Bohužel, auta se kradou a krást budou :smich: Jako dnes ráno u sjezdu z teplický dálnice, stála zasněžená kokta, rozbitý okno a neměla kapotu :palec:

A bylo kradené? Co když bylo jen nabourané?

Odkaz ke komentáři

Je to děs, co si Ti zloději dovilí!! Kamarád si nedávno koupil peugeota 406 a hnedka po asi třech dnech se mu do toho taky nekdo zkousel dostat....vsiml si poskozenyho zamku u dveří spolujezdce. Při tom takový už starý auto a nemá tam ani rádio,tak vůbec netušim, co na něm koho lákalo:D

Njn, je to prostě hrůza v dnešní době!!!

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak mi volal kamarád že ráno došel k autu (OII RS) a měl pootevřené zadní levé dveře, auto odemčené, vepředu vypnutá lampa, přední sedadla vypumpované úplně nahoru(asi hledali jestli není něco schovaného pod sedadlama), měl v autě 2 nabíječky na mobil, ale zůstaly tam. Tak procházel sídliště a viděl stejně otevřené Ibizu, Leona, 2 oktávky a supaII... Realita na sídlišti Brno-Vinohrady. Hajzlíci...

Odkaz ke komentáři
Tak mi volal kamarád že ráno došel k autu (OII RS) a měl pootevřené zadní levé dveře, auto odemčené, vepředu vypnutá lampa, přední sedadla vypumpované úplně nahoru(asi hledali jestli není něco schovaného pod sedadlama), měl v autě 2 nabíječky na mobil, ale zůstaly tam. Tak procházel sídliště a viděl stejně otevřené Ibizu, Leona, 2 oktávky a supaII... Realita na sídlišti Brno-Vinohrady. Hajzlíci...

cozeeeeeeeee?? neastras ja jsem taky z vincek kua,a le je pravda ze jsem vcera sel k autu a mel jsem ohnutou gumu uu okynka.. mozna blbost jo ale okynka v mrtazu nestahuju a jsem si jist ze to tam tak nebylo!!!

Upraveno uživatelem burek
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...