Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

195 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

přesně tak, origo ej origo, odnímatelná část zapadne do polyše v rezervě, nikde se neplácá. Elektrika komunikuje 100% se zbytkem auta...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Mám použité, zánovní, origo, 2x klíč, a použitou jednotku, jinak novou kabeláž + nový šrouby všechno vyšlo asi na 3800,-

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No právě, když jsem kupoval OII bejvalce, dovoz Belgie, co měla z fabriky tažné, ale při přepisu papírů na CZ ho zapomněli dopsat, tak s tím byl taky celkem opruz, zachránilo nás jenom to, že opravdu tam bylo už z fabriky a škodovka podle VINka nato dala dobrozdání. Jinak nevím nevím, jak by to dopadlo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no železo klidně neorigo,ale elektriku bych dal zase pouze origo

já kouli nesundávám, takže my je sundávaci k prdu, mám asi za dvojku nový pozinkovaný + elektrika orio, dal jsem za to asi 4 pruty

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Oboje origo, a máš bezproblémů, jednak všechno sedí, když kouli sundáš, nejde vidět že ji máš a šalina komplet komunikuje, nechtěl jsem dodělávat piny, prodlužovat kabeláž atd. proto novou. Jinak legalizace je brnkačka bez typáku, jen v případě origa, nasadíš na auto (všechno jen orig škoda) namontuješ a rozchodíš, zajedeš na technickou a on se zeptá, kde máte typovej list. Řekneš, že nemáš, ale že je to originál, co je schválený škodovkou, on si pod to vleze a opíše si všechny ty kody a čísla, pak následně zajde do komplu podívá se, že je to přesně to tažné co se tam dává z fabriky, dojde otestuje zásuvku, chvili tě tam nechá postávat a donese pak papír, že to všechno sedí a můžeš to tam mít. Tahle akce stojí tuším 50-200,- už si nepamatuji. S tím dojdeš na magoš a oni ti to za 50,- dopíšou do TP. Tot vše. Legální cesta. Ted jsem to přesně takto dělal na naši fábii, někdy na podzim. Žádný problém, jen je důležité, mít správně zapojeno a mít tam čitelný štítek.

P.S: dávat pozoru u OII na tažné používané jen pro předokolky a 4kolky, je tam rozdíl v čísle štítku, pohledově mě přijou stejný, tak bacha. Jinak pro sedan a kombi je to stejný.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

já jsem to měl také origo škoda, dělá to firma prof-svar... pokud je na tažném štítek, stačí do společnosti zavolat, po domluvě poslat fotku štítku a oni za nějaký peníz vystaví TL a pošlou poštou :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ano, důležitý je čitelný štítek. TZ pro 4x4 má lehce zesílenou trubku na 1600kg a pozor, nejde přihlásit na předokolku. Jednou jsem to zkoušel a neprošlo to, na DI to odmítli zapsat s tím, že k danému vozu je dle tabulek TZ max 1500kg :)

v prosvaru jsou celkem příjemní, ale co jsem tam minule hodil řeč s jedním z obchodního, tak se podobné případy množí a lehce je to nebaví každému dávat.

Upraveno uživatelem Rolbař

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jj, taky jsem na skoda-parts kupoval origo elektriku, zelezo pak primo z profsvaru a montaz u Rolbare. Bylo to nejlepsi a zaroven nejlevnejsi reseni :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

taky mám elektriku ze skoda-parts, železosi jsem měl na vyšší zatížení než má O2 schválené a zapsali mi ji dle auta, takže žádný problém, asi záleží na úředníkoj

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.