Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

312

uprava motoru

3 příspěvky k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci mam OI rv.2001 cca 154000 km a byl jsem ted v servisu a nechal jsem si nahrat RJ a bylo mi receno ze to je zvetseni krouticiho momentu.Auto lepe tahne od nizsich otacek a mensi spotreba o trochu.Tj vse hezke ale na netu jsem cetl ze pry je to na hovno ze se pry nici cele auto.Mate to nekdo? Muzetemi to potvrdit nebo vyvratit protoze v servisu mi rekli ze to jejen vetsi kroutak nic vic aze s chipem to nema nic spolecneho.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci mam OI rv.2001 cca 154000 km a byl jsem ted v servisu a nechal jsem si nahrat RJ a bylo mi receno ze to je zvetseni krouticiho momentu.Auto lepe tahne od nizsich otacek a mensi spotreba o trochu.Tj vse hezke ale na netu jsem cetl ze pry je to na hovno ze se pry nici cele auto.Mate to nekdo? Muzetemi to potvrdit nebo vyvratit protoze v servisu mi rekli ze to jejen vetsi kroutak nic vic aze s chipem to nema nic spolecneho.

to bude pekna patlanina, radeji jezdit lehka noha aby motor nelehnul... Pekne ti nakecali kraviny, nahrali tam nejakou prasarnu a ani nevi co..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud ti zvedli krouták....tak tam museli nahrát jinej soft,tzn. chip...musí být logicky na něčem přidáno, pokud chceš větší výkon a krouták, tak si nech udělat chuip u někoho ověřeného a nechat si to odbrzdit. :)

|Nechápu lidi co o tom nic neví a nechají si něco navykládat a pak jim tam někdo něco nalije. :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla a používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..