Přejít na obsah

uprava motoru


312

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci mam OI rv.2001 cca 154000 km a byl jsem ted v servisu a nechal jsem si nahrat RJ a bylo mi receno ze to je zvetseni krouticiho momentu.Auto lepe tahne od nizsich otacek a mensi spotreba o trochu.Tj vse hezke ale na netu jsem cetl ze pry je to na hovno ze se pry nici cele auto.Mate to nekdo? Muzetemi to potvrdit nebo vyvratit protoze v servisu mi rekli ze to jejen vetsi kroutak nic vic aze s chipem to nema nic spolecneho.

Odkaz ke komentáři

Ahoj kluci mam OI rv.2001 cca 154000 km a byl jsem ted v servisu a nechal jsem si nahrat RJ a bylo mi receno ze to je zvetseni krouticiho momentu.Auto lepe tahne od nizsich otacek a mensi spotreba o trochu.Tj vse hezke ale na netu jsem cetl ze pry je to na hovno ze se pry nici cele auto.Mate to nekdo? Muzetemi to potvrdit nebo vyvratit protoze v servisu mi rekli ze to jejen vetsi kroutak nic vic aze s chipem to nema nic spolecneho.

to bude pekna patlanina, radeji jezdit lehka noha aby motor nelehnul... Pekne ti nakecali kraviny, nahrali tam nejakou prasarnu a ani nevi co..

Odkaz ke komentáři

Pokud ti zvedli krouták....tak tam museli nahrát jinej soft,tzn. chip...musí být logicky na něčem přidáno, pokud chceš větší výkon a krouták, tak si nech udělat chuip u někoho ověřeného a nechat si to odbrzdit. :)

|Nechápu lidi co o tom nic neví a nechají si něco navykládat a pak jim tam někdo něco nalije. :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...