Přejít na obsah

1.9TDi 66 kW Nejčastější závady a problémy


Doporučené příspěvky

Tak auto opraveno u Indiho v Bohumíně. Indi zjistil že můžeme poděkovat super kvalitě nafty od Slovnaftu co taťka bere, tak se odporoučela po 5 měsících tryska a teklo to tam jako z kanystru. Ještě že s tím taťka přes Vánoce vůbec nejezdil - mohla být díra v pístu. Všechno ostatní zkontrolováno, turbo, čerpadlo, rozvody - vše OK. Takže doporučení od Indiho: používat kvalitní naftu, benzina event OMV+aditivum VIF+časté výměny palivových filtrů.

Je to hodně taky dáno vyšším obsahem biosložek v naftě, takže už není tak mastná jako byla kdysi - čímž trpí celá vstřikovací soustava.

Já jezdím na naftu na Euro oil.Jako jediná společnost nabízí naftu bez BIOSLOŽEK.K tomu přidávám Super diesel aditivum(viz foto).Podle státní skušebny je to nejlepčí přísada...post-29202-0-97703200-1372320881_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

zdravim, mam o1 r.v. 2001, 66kw. auto ide v poriadku, ale vsimol som si pri poslednych 2 dlhsich cestach (160km tam, 160km obden naspat, ze mi klesne rucicka teploty o nejake 2 mm, mozno na nejakych 85-87stupnov, je to nizsie 5-10 min. a potom sa to zase vrati na 90. a to sa pocas cesty zopakuje par krat. mam auto 2 tyzdne a jazdil som len ma benzinakoch tak sa chcem spytat ci je to pri diesloch normalne alebo mam hladat chybu?

Odkaz ke komentáři
Guest mirocervenak

Nazdar chalani ja mam 1.9 tdi 66 kw r.v 99... a mam tam problem ked ju nakopnem tak otacki mi padaj a nedrzi je jak by mnelo a cele auto se pak trase ......

 

Nazdar chalani ja mam 1.9 tdi 66 kw r.v 99... a mam tam problem ked ju nakopnem tak otacki mi padaj a nedrzi je jak by mnelo a cele auto se pak trase ......

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Ahoj, poslední dobou mám problém s nepravidelným chodem motoru. Mám AGR 04/99. Dělá to jak při teplým, tak studeným motoru. Nepravidelný chod se objeví vždy při zastavování a zastavení. Takže dobržďuji ke křižovatce, mám tam třeba trojku (ale zařazený rychlostní stupeň na to nemá vlil) spojka brzda a už cítím jak se auto chvěje a motor má nepravidelný zvuk. Po zastavení vyřadím, pustím spojku a motor jde pořád nepravidelně. Na otáčkách je vidět, že se malinko houpou. Stačí jen lehké přidání plynu a motor jde krásně v klidu. Zkoušel jsem i zastavovat s vyhozenou rychlostí a puštěnou spojkou ale také to na to nemá vliv. Prostě když po jízdě spadnou otáčky na volnoběh, tak jde ten motor nepravidelně. Taky z toho jde občas bílej kouř. Mechanik tvrdí, že to budou děla vstřiky a že je mám dát na repas. Tak se chci zeptat ještě tady odborníků na názor.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Ahojte mam problem Octavia 1 1.9 tdi 66kw r.v.1998 Svieti mi žhavenie na palubovke ... otáčky nemám 900 ale 1200 na voľnobeh /samovoľne sa zvýšia po takých 20sec od štartu motora/.... zaradím jednotku auto sa rozbehne ale nereaguje na plynoví pedál /aj keď tlačím na podlahu proste nič/ ... čiže idem tak 20tkou ... dám tam 2ku to isté len sa rýchlosť mierne zvýši .Niekedy to ide niekedy nie pomoze len vytiahnutie kluca a opetovne nastartovanie..Niekedy my odide aj pocas jazdy hlavne pri preradeny alebo len tak svojvolne tazko opisat je to riadne zvlaste .Dakujem za rady.Vag pise plynovy pedal ale cital som nieco aj ohladom RJ a kontaktov .

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Ahoj, mohl bych vas poprosit o radu ??

 

Mam Skoda Octavia I 1.9. TDi 2002 r.v. najeto 230 000 Km kape mi olej od intercooleru po 10 000 Km mi zmiyelo cca 2,5 L oleje chci se zeptat jestli bude intercooler stacit vycistit a vzdrzi turbo jeste par tisic Km nebo mam koupit nove

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zdravim všechny, chtěl bych poradit, ma oct 1.9 tdi 66kw ALH r.v. 2001 vymenil jsem agr ventyl a z noveho mi nějak sere olej ale zas nic velkého. Čím by to mohlo být?

A doporučil by mi někdo nějakého shopného mechanika v okolí Vyškova na Moravě klidně i Prostějov,Brno

Mám najeto 300000 a asi by to chtělo menší generálku zatím vše origo z výroby

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím všechný Octavaky.. :-) Panové 1.9 TDI 66kw ,mám takovej menší problém.. Studený start,obrovský oblak bíleho dímu. Připadám si jako bych startoval Tatru po padesati letech.. Měl jsem nejké typi co by to mohlo být,ale vše bylo ok.. typi (svičky,vstřikovací trisky,palivový filtr) a stale oblak.. :-(

Odkaz ke komentáři

Zdar chlapáci octaváci,chci na mojí Octě 66kw vytáhnout ven starter ,zkontrolovat uhlíky,profouknout,vyčistit a namazat.V tom je ten problém ,co všechno se má ,,promazat,,ve starteru? A hlavně čím to promáznout,stačí obyčejná vazelina?Na co si dát pozor při tom než ho namontuji zpět? dík

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravim, mám OI r.v. 2001 motor:AGR 66kw s čipem na 81kw. Když jedu více jak 130km/h nebo když chci udržovat konstantní rychlost 130km/h,tak auto padne do ,,nouzového" režimu a přijde mi,že jedu bez turba. Ale turbo je pořád slyšet,akorát neni výkon. VAG mi napsal:
Adresa 01 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 038 906 012 F
Komponent: 0010SG 3313
Kódování: 00002
Opravna #: WSC 14715
TMBBG41U212489584 SKZ7Z0A0819559
1 Nalezeny chyby:
17964 - Regulace plniciho tlaku Regulacni mez nedosazena
P1556 - 35-00 - -
Readiness: N/A

Vyměnil jsem podtlakové hadičky(všechny),podtlakový ventil N75,váhu vzduchu a ted i Turbo.
Měl někdo stejný problém?
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahojte,mam taky problem mam 1.9tdi 66kw alh,ide o to ze auto ma problem sa zohriat na prevadzkovu teplotu 90..aj ked sa mi to podari po 50km po dialnici tak staci ze len pridam na kureniu a mi to spadne na 70-60 proste nedrzi teplotu termostat by sa zasekol nie? By ani 90nedál,moze to byt nejaky snimac nevie poradit niekto dakujem

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...