Přejít na obsah

EGR VENTIL


Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Taky se mě to ukazuje ale cca po 14dnech se vypne sám a pak zas při velkých otáčkách cca po 50km se zas rosviti někdy i měsíc to svítí a pak zas Shasne ale to je jen když jedu do 70km pak má výkon jak má mít ale tady jde o to že se mě sepne DPD třeba i po 3mesicich že se čistí čím to můžu být děkuji 

Odkaz ke komentáři

tak nevím proč to tu řešíš když je evidentně jasné že tu hlavu špatně srovnali a tlačí olej ven...

Mimochodem co se na té hlavě opravovalo ? Tyto hlavy byly bezporuchové, odcházeli tam po 250K km jen zdvihátka a kvůli tomu se hlava sundávat nemusela...

Upraveno uživatelem 15degren
Odkaz ke komentáři

Rolbar aby si to pochopil než sem měl sundanou hlavu tak sem nedoléval žádnej volej  hlava se dělala jen zduvodu že mě to tlačilo vodu z bandasky ven  a tet dolevam 1volele jednou za 800 km a někdy i po 2000 km ale to je podle toho jak jedu ale mě jde jen o ten EGR že se mě.rosviti a někdy i zasne po čím jít než ho sundam a udělám 

Odkaz ke komentáři
před 14 hodinami, Fananek napsal:

Rolbar aby si to pochopil než sem měl sundanou hlavu tak sem nedoléval žádnej volej  hlava se dělala jen zduvodu že mě to tlačilo vodu z bandasky ven  a tet dolevam 1volele jednou za 800 km a někdy i po 2000 km ale to je podle toho jak jedu ale mě jde jen o ten EGR že se mě.rosviti a někdy i zasne po čím jít než ho sundam a udělám 

Dá se předpokládat že olej končí i ve spalovacím prostoru. Ponechme bokem to že vyměníš EGR ventil za 18 který ti háže chybu proto že spaluješ velké množství oleje a ten EGR se kvůli tomu velmi rychle zanáší (tvá představa že ho sundáš a opravíš je podle tvých zkušeností zde velmi úsměvná)

To hlavní je že se velmi rychle a nevratně zanáší i DPF filtr, který tě bude stát při aktuálních cenách přes 60 tisíc. Pořád nechceš řešit spotřebu oleje ?

1l oleje na 800km, to bys ten olej měl naprosto všude po motorovém prostoru, tudíž to co ti teče po bloku motoru je jen zlomek toho co spálí motor. A jen tak mimochodem neteče ti ten olej po motoru náhodou z pod sacího potrubí kousek nad blokem motoru ? Já bych se totiž docela vsadil že jo.

Ve skutečnosti to že tu řešíš nějaký chybující EGR ventil a s autem evidentně jezdíš, tě přibližuje jen k tomu že auto nakonec hodíš do šrotu, protože ho už nepůjde za rozumné prachy opravit.

Být tebou okamžitě ho dám do servisu. Při opravě té hlavy evidentně něco přehlédli.

Upraveno uživatelem 15degren
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...