Přejít na obsah

EGR VENTIL


Doporučené příspěvky

Ak je to autorizak, tak by mali mat na to interny predpis/postup...aspon moj mechanik ho ma, co mi posielal.

Milan snad to sem mozem dat, ak nie zmazem to :)

post-19535-0-38633800-1442492295_thumb.png

 

Ako pisem, su to kurwy lenive a nechcelo sa im pripajat online a flashovat ECU...mozno ani zakladne nastavenie nespravili <_<

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Ale panko nema pozerat len do online databazy, dilino ma napichnut odis na auto a dat vyhladat online aktualizaciu cez tu adresu 01 :rolleyes:

Daj potom vediet ako si uspel a hned si pozri aky sw tam flashli.

 

P.S: a co im ma akoze vybehnut na PC? Ze hej ty, na toto vin musis spravit flash ecu, lebo si prave menil egr? Povedz im nech si laskavo pritiahnu ten sto kilovy vozik, s 15" uhloprieckou k tvojmu autu, pichnu do neho sietovy kabel a tak nech hladaju aktualizaciu. A ked nevedia, ze sa to ma robit, nech si pozru interne predpisy, ktore by mali mat nastudovane!

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Tak som prišiel akurát zo servisu. auto napichli na odis dali vyhľadávať aktualizacie a vyhodilo im tam tu verziu 8810 a to je tá istá čo som tam mal aj predtým.

Tak potom neviem ale na diagnostike mam napísané ešte že možnosť flesovani - neznáme

A ešte dokonca mi našli aj ďalšiu chybu regulace zatizeni pri záberu druh chybu 1: tbd a druh chybu 2: staticky. Čo to znamená

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak aj mne sa uz ozval na CAYC EGR ventil . Myslel som si ze s tym vy... a kupil som pouzivany s tym , ze mam 7 dni na vyskusanie , samozrejme EGR sa opat ohlasil po 10 dnoch. Robi to divne. Rano ked je motor studeny , po cca 1km zacne blikat zhavenie , vypise chyba motora . Vypnem klucikom a jazdim cely den. Rano opat. Tusite niekto? Moze to byt este nieco ine ako ten vymeneny EGR?

 

Dakujem

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...