Přejít na obsah

Poruchy a problémy


Doporučené příspěvky

Octavius : Asi uplne stejny problem sem mel i ja. Taky zhruba po tydnu se mi rozsvitila tato kontrolka,vzdy se smazlo a bylo to dobry,ale casem se to rozsvicelo uz po kratsi dobe. Jinak problem vyresil ventil na odvetravani nadrze orig cislo 06E906517A , koukam ze ho maji uz v cc-autodilech. Kdyz jsem tento ventil vymenil tak uz je zase vse ok. Vicko si myslim ze nepomuze

Odkaz ke komentáři
Octavius : Asi uplne stejny problem sem mel i ja. Taky zhruba po tydnu se mi rozsvitila tato kontrolka,vzdy se smazlo a bylo to dobry,ale casem se to rozsvicelo uz po kratsi dobe. Jinak problem vyresil ventil na odvetravani nadrze orig cislo 06E906517A , koukam ze ho maji uz v cc-autodilech. Kdyz jsem tento ventil vymenil tak uz je zase vse ok. Vicko si myslim ze nepomuze

 

Kde je prosím tě na autě ten ventil? Někde u hrdla nádrže?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

našel jsem zajímavou stránku s problémy s 2.0T a jejich příčina/řešení

 

http://www.golfmkv.com/forums/showthread.php?t=24952

 

8. Cold Start Problems

 

Background/Symptom: Troubles starting car when cold

 

Solution:

-Some people have reported that it was related to a certain gas, so maybe try a different gas station/company.

-Get the latest software reflash.

-Could also be a bad coil pack.

 

Nový zapalovací modul stojí 850, tak to ještě není taková rána

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...
  • o měsíc později...

Zdar pánové mám menší problém na mé OII RS z ničeho nic se mi rosvítí kontrolka elektorniky motoru + ESP a motor přestane okamžitě táhnout na vagu to píše následovně potenciometr škrtící klapky horní mez překročena po odpojení konektoruna škrtící klapce a opětovném připjení se auto chová normálně ale jen po určitou dobu po té to opět přestane jet vyčistil jsem klapku a nastavil přes vag a nepomohlo to nevíte co s tím ???

Odkaz ke komentáři

JJ funguje nakonec jsem to vzdal jelikož jsem pospíchal na slovač tak jsem auto dal do servisu na přehrání softu v řidící jednotce to neudělaly a vyměnily rovnou klapku ktrerou jsem, už já jednou vyměnil a ejhle světe div se auto začalo fungovat jen ta cena ... komplet 10700kč :wallbash:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

AHoj všem,

mám specifický problém s výkonem u motoru 2.0 tfsi.

Projevuje se to pouze na 4. 5. a 6. převodový stupeň. Jak mile dosáhnu 5000ot přesně auto ztratí ihned 2/3výkonu.

na 1.2.3. je vše ok.

 

Byl jsem s autem na brzdě a výkon i krouťak je v pohodě. Ale jakmile auto jede jak kdyby tam bylo čidlo a při 5000konec.

 

Do nouzáku to neskáče, žádne chybné hlašky diagnostika nehlasí.

Odkaz ke komentáři

No tohle vypadá na prasklou prirubu klapky na obtoku turba netesní a utíká ti tam tlak . . dost běžná závada na těchto motorech ona stačí hodně malá prásklinka ale jak se to ohřeje tak se vše roztahne a je to

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdravím mám problém s octavii rs 2.0tfsi r.v. 2006 stává se dost často že při přeřarezí vylítnou otáčky motoru a pak až klesnou,když se to děje tak v tu dobu nejde zapnout tempomat.v čím větších otáčkách řadím tím víc vylítnou,když tomu šlapu na krk a řadím třeba až v 5000 tak to při sešlápnutí spojky vylítne až do maxima.když je vše funkční a otáčky nelítaj tak tempomat aktivovat jde,ale to se stává málo kdy.prosím o radu už nevím co s tím,zkusil sem vyměnit páčku tempomatu,plynový pedál,čidlo spojky a nic nepomohlo...Děkuju za všechny rady.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • jakože ja to prikryvam ještě kryci plachtou, takže to by se moc neotestovalo ... spíš by mě zajímalo, kde by byla jaká promáčklina, protoze nektery ty kusy byly fakt tezky...
    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
×
×
  • Vytvořit...