Přejít na obsah

Silentbloky ramen


Jeřáb

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, takže když budu chtít vyměnit všechny gumy na ramenách předních tak tyto? Na O1

 

 

zadní:http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1j0407181-silentblok-luzko-ramene-zadni-fabia-2-roomster-octavia.html

přední: http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/3574...er-octavia.html

 

že bych vzal 2 a 2 Febi? to by mohlo stačit na nějakých tech 30 tis ne :)

 

nechci dávat žádný TT, ani Flexy - jde mi jen o to, abych dobře nakoupil a nespletl se ;)

 

 

díky kluci

Odkaz ke komentáři
Ahoj, takže když budu chtít vyměnit všechny gumy na ramenách předních tak tyto? Na O1

 

 

zadní:http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1j0407181-silentblok-luzko-ramene-zadni-fabia-2-roomster-octavia.html

přední: http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/3574...er-octavia.html

 

že bych vzal 2 a 2 Febi? to by mohlo stačit na nějakých tech 30 tis ne :palec:

 

nechci dávat žádný TT, ani Flexy - jde mi jen o to, abych dobře nakoupil a nespletl se :P

 

 

díky kluci

 

Já jsem dával vše od febi a ze skoda-dily.cz a max spokojenost...!! Pokud nechceš dávat nějaký tvrdý z Leona,nebo TT, tak si myslím že Febi nic nezkazíš..

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

tak a ted se budete smat ale ja jsem važne seriozni. Protože me už ty problemy se selen blokama ne bavy za nejaky ten tyden budu tam davat nove ale ne škodovacke :D Po menši uprave tam padnou jak ulite plne selen bloky z modelu Omega (r.v. 96-00) a jak to dopadlo dam vedet.

 

Pry jsou tvrde skoro jak TT ale ne zas tolik, jsou plne takže nemaji se kam hybat a tim padem jsou min nachilne k trhani a rizeni je presnejši. To vše vyzkoušim a dam vedet.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

CHtěl bych se zeptat. Ty sileny z toho TT jdou jen na stabilizátory s dieslem, že? ty by měli mít průměr tyče 23mm (jako např OI RS). Já mam 1.6i a tam bych měl mít 21mm. takže to tam nenasadim? Dělá se teda něco lepšího ale ne tak moc co nabízí speedpro? Ty ceny od speedpro mi přijdou dost šílený na to že z toho nemusim mít závodák :P

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Jelikož moje Oktávka 1,9TDI r.v. 2003 má najeto 133000 a silentbloky jsou původní. Uvažuju nad výměnou, protože i na STK mi říkali, že mám vůli v kolech.

Chtěl jsem se zeptat, na kolik zhruba vyjde vyměnit silentbloky na obou nápravách? Případně není někdo v Jižní moravě, kdo by mi to udělal?

 

Díky za informace

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

hahaha a mne v SEAT autorizovanem servisu presvedcovaly ze na Leona Cupru, O1 TDI a O1 RS jsou ty same seleny, ze mezi nima neni rozdil. A gdyz jsem se u neuatorizovane prodejni zastavyl a zeptal na seleny z R32 tak na mne cumili jako na blbce s otazkou odkud se tady (v Cerne Hore) vzala R32-jka golfik ;) a samozrejmne ze ih nemnely a pak my zacaly vysvetlovat ze jsou uplne jiny, maji vetsi prumer nez ty moje na octe.

 

Ale ja ih tak casto ne menim, pri kazdem servisu (na 10.000km) tam hodim jeden par tech zadnich :lol: a to odhazeji mnohem driv (po cca 1000km) :D

 

Uz jsem to vzdal, az my upadne kolo tak budu menit vse protoze mne to ne bavy kazde 4 mesice menit ty gumy zatraceny :D

 

 

 

Po 1000 km ? To tam vozievaš 3 t , keď ti to tak málo vydrží?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Zdravim pani. Dnes by mi mali dojst silentbloky z Leona cupra. Mam dojem ze tie moje su uz po funuse,kedze mi zacal podvozok hrkotat,piskotat.....Chcem sa opytat,ci ma niekto skusenosti aj s ostatnymi silentblokmi. Predny silentblok na prednom ramene je asi vhodne dat origo,ci sa tam da dat tiez nieco tuhsie? Co silentbloky na stabilizatore? NIekde som cital,ze na spevnenie podvozku pomoze dat stabilizator s vecsim priemerom. Mam O1 96 kW a riesim otazku,ci ma 150 konovy leon TDI rovnaky podvozok ako moja octa co ma 131 koni,alebo ma iny stabilizator,pruziny a tlmice.Ci by nestalo za to,ak je stabilizator rozmerovo taky isty,len hrubsi priemer tyce dat tam zo 150 konoveho TDI. Kazda rada dobra.Dakujem

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o měsíc později...

Kelly má nekvalitní díly!!!a hlavně drahý!

 

tak tak když dělám ramena doma na nějaké Octavii nebo Fabii, tak dávám TRW nebo MeyleHD a kdo by chtěl dokážu proti Kellyně za supr peníze a zatim nebyl hlášen žádnej problém :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...