Přejít na obsah

Kontrolka motoru


Doporučené příspěvky

Zdravím mám dotaz rozsvítila se mi kontrolka motoru tak jsem napíchnul na diagnostiku a vypsalo to chybu: snímač polohy klapky v sacím potrubí. Tak jsem vzduchovou klapku vymontoval řádně vyčistil (byla zasraná jako prase) a namontoval zpět smazal chybu přes diagnostiku a ejhle kontrolka po cca. 50km opět rozsvítila tak si říkám asi to nepomohlo normálně jsem jezdil dál ale sem tam to zacukalo ne moc jen trošku a pak jednou po nastertování opět kontrolka zhasla a už se nerozsvítila tak jsem z toho jelen :lool: . Někde jsem se dočetl že po vyčištění vzduchové klapky si auto načítá novou polohu klapky a může to chvili zlobit pak by to mělo byt ok takže si myslím že to bylo ono ale je možné že kontrolka zhasne sama aniž bych ji přes diagnostiku smazal? dík za odpovědi jinak jsem koukal v auto kelly na novou klapku a je to ranec: http://www.autokelly.cz/Catalog.aspx#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp8qMjTdQz5b5PiRx+odldKXkqwgHKHW7XaBK8PezT4R9N9KfKOArR2Np8xf/imuCc2t2GseQN5ohbpMEmw38c93nhGnQdzGyHy68+yKiOTREjW5qzn17x21y4TwF2ohyFNVGQSwvz5hjyDv2uDbgc+2tZmS3hX9B+wq+93IdOdst 11 884 Kč. :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...