Přejít na obsah

6.OCTAVIA SRAZ 2014


Doporučené příspěvky

surfman : presne pane, rozkos je fajn co se tyce mista, ale bohuzel investice do chatek nula a spousta lidi to kritizovala, ze by bylo fajn hlavne kvuli detem, aby byl sraz s lepsim ubytovanim a socialkama (ty na rozkosi samozrejme uz jsou novejsi). ale tak nejak to prostredi kempu v Zamberku je hezci, uzavrenejsi apod. na rozkosi tam trajdalo XY lidi bez toho aby nam hodili treba 10 kc k dobru, nebo prijeli, zastavili 4 auta na ty silnici a borci si to sli jen prohlednout, nebylo to nijak ohraniceny, takze dalsi experti jezdili pres travu, i kdyz navigaci sipky smerovaly ke stanu apod. zamberk je taky krasne rovnej, tkaze se na tu travu da bez problemu najet, na rozkosi z kopce a boule :(

Odkaz ke komentáři

tak je fakt že na Rozkoši se ten čas krapet zastavil co se týká chatek ( ale s čumilama to taky musí nějak jít, bejvá tam tuning sraz a normálně tam vybíraj vlezný i na pěšáky), tak stejný to je na celoreblikáči vw, který byl do lonska ve Štokách, sice se tam vlezlo cca 190 aut a i kapacia na bydlení slušná, ale čas tam též stojí, a letos máme poprvé sraz v té Jizbici, což už není tak daleko od Štok tak se uvidí, ale sou tam chatky ( 24 chatek po 8) i hotel (100lůžek), tak uvidíme jak se nám to tam letos povede B), každopádně pak můžu tež hodit nějaký info :-)

 

 

jinak je potřeba registrace když se chci přijet podívat jen na otočku v sobotu :ph34r: nebo je to převážně o tu slevu a maso, popř bydlení :wub:

Upraveno uživatelem Myš
Odkaz ke komentáři

registrovat se nemusíš ;-) jde hlavně o ubytování,maso a že dostaneš menší slevu na vlezný :)) minulý rok jsem taky jel jenom na otočku v sobotu

 

já právě loni byla taky jen na otočku, ale pak sem někde zaslechla že by bylo dobrý aby se registrovalo i tak, ale ted sem k tomu nic nenašla, tak se radčí ptám <_<

Odkaz ke komentáři

o zakazech jsem nemluvil, vysvetloval jsem si s clovekem, na ktereho se mi doneslo, ze dostal pohary a pak mel nejake nemistne pripominky.

 

vymenili jsme si par emailu, on se haji, ze on nic takovyho nerekl, ze jezdi za nami uz X let a jezdi rad

 

cili to neresim.

 

je to Octavia Sraz, primarne samozrejme pro lidi tady z clubu a fora, ale na foru je spousta lidi, kteri z nejakeho duvodu nejsou cleny, ale treba i na sraz dorazi vicemen kazdy rok.

 

preci je nemohu vynechat z hlasovani...nechci delat uzavreny sraz jen pro cleny apod, protoze prave sraz dokaze pritahnout do clubu dalsi lidi, kdyz se jim na srazu bude libit a budou chtit club a vse kolem nej podporit placenym clenstvim.

 

o nejlepsi auta hlasujete vy, ucastnici, je jen na vas,zda budete davat hlasy clubovym vozum, nebo neclubovym, ale jak je poznate treba, je mi zahada :)

 

myslim, ze resite neco, co je uplne zbytecny, protoze o pohary na srazu nejde, je to nejake zpestreni, oceneni prace nekterych, ale 99% lidi tam nejede pro pohar, ale za lidma, ktery vida tady.

 

takze asi tak k teto diskuzi


jeste dodam, ze za nej auta pravidelne cca 6 ze 7 poharu jde lidem z clubu nebo fora, takze asi tak. kvui jednomu poharu to nemusime hrotit.

 

mozna zrusim pohar obri pro nej auto srazu a dam tam nejaky jiny kategorie, ale uvidime jeste, to jsem si jeste nerozmyslel

Odkaz ke komentáři

Jasný chápu tvůj přístup Viktore :), já jsem byl v loni nováček nevěděl jsem jak to chodí,tak mě naštvalo když jsem se dozvěděl že si jezdí pravidelně jenom pro poháry a pak zese rychle domu, ale uz vím pro koho letos hlasovat nebudu.....každého věc :D

Upraveno uživatelem mrty
Odkaz ke komentáři

Dekujem za vysvetleni Vitto,myslim ze mas pravdu ;)

A bylo by stejne tezke poznat kdo je clen a neclen,mozna jen podle nalepky ale nekteri ji nelepi,nebudem to uz komplikovat ;) kazdy at hlasuje pro auto ktere se mu libi a je to ;)

mrty-to same jsem slysel taky a videl na vlastni oci ze jezdi jen pro pohary a pak jsou nastvani ze nemaj nejake misto nebo pohar pro ktery prijeli

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Jako přijít a vidět tohle pripadne na autě, asi by me to taky poslalo do kolen 🥲
    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
×
×
  • Vytvořit...