Přejít na obsah

Prasknuté čelné sklo - záhada


n0iDek

Doporučené příspěvky

ved to sa musi dat pozriet na ich stranke. Neviem ci to servisy maju, ale cez hornet sa to da. Ze nemusis volat ani tam ist ale sa objednas cez internet bez problemov. No ale ak mas uz nejaky servis vyhliadnuty tak asi niet inej moznosti ako tam zajst alebo zavolat.

Odkaz ke komentáři

Pali193: :palec: Ziadne cakanie a ziadne VIN netreba!!! Kazde lepsie autosklo ma skla na OCTAVIU skladom!!!

 

Prides ,vymenia,zaplatis,odides. cca 3 hodiny. :lol:

 

a bez vin ako zistia vybavu skla a podobne?

Odkaz ke komentáři

Osobně bych si taky myslel, že průměrně inteligentní řidič a majitel Octávie je schopen bez znalosti VIN říct, jaké má sklo.

Respektive měnil jsem sklo x krát u různých aut v různých servisech a nikdy nikdo VIN nepotřeboval. Sranda je naopak ta, že jsem spíš třaba naopak chtěl sklo např. s prouhou, i když tam z továrny nebyla. Pravda, z druhé strany u jiných aut než je O1 je třeba si spíše dát pozor na to, aby tam dali sklo determické, pokud tam bylo. Zas tam nemůže být prouha. Honza

Odkaz ke komentáři

v obycajnych servisoch po vacsine ani vin nepytaju a daju ti sklo ake si povies. Ale ja osobne dost trvam na tom aby to bolo kvalitne a dobre urobene a aby tam bolo presne to, co z tade dali aj prec, preto som parkrat bol uz v hornete a pytali odo mna vin prave kvoli tomu aby to okno bolo take ako bolo. S rovnakou vybavou a zatial som s tym problem nemal. Zalezi kam pojdes, no.

Odkaz ke komentáři

na cenu sa v tomto smere neorientuj predsa len je dôležitejšie ako kvalitne bude sklo namontované a nie koľko za to zaplatíš. Môže sa stať, že dáš za to síce len stovečku v servise, dajú ti ale použité sklo a po čase ti začne zatekať, čiže to budeš musieť meniť zas a tým pádom tá stovka boli zbytočne vyhodené peniaze. Musíš nejako aj predvídať, čo by sa mohlo stať.

Odkaz ke komentáři

tak kvalita sa da spoznat aj podla inych faktorov. Mna napriklad odradilo zo servisu, ze sklo by mi sice vymenili za lacne peniaze, ale nebolo by tam original sklo ktore tam malo byt. Cize to pre mna bolo nepripustne. Preto som si povedal, ze skla cez servis riesit nebudem. Nikdy..

Odkaz ke komentáři

FilipKo a ty si uz nato prisiel kde robia dobre taketo veci? Mohol by si poradit, lebo by som potreboval nejaky dobry servis odporucit kamaratke

 

dobry servis myslis vseobecne, ci na prasknute sklo?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

jasne, ono je najidealnejsie ak vsetko je aj po vymene tak ako aj bolo cize aj znacka skla aj vsetky senzory a podobne. Cize tymto smerom by som sa mal orientovat hej? aby vsetko bolo ako aj pre prasknutim

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...